Kamionë
Tiranë

Kamionë në shitje në Tiranë

category

Price

country

 • 5 foto
  SHITET IVEKO EUROKARGO
  Trucks

  SHITET IVEKO EUROKARGO

  Shitet iveko eurokargo.viti prodhimit 2000.tipi 12-23.pesha plot dhe bosh 11,5 ton.me mushama me hap

  Tiranë Sot, 07:11
  With agreement
 • 5 foto
  Gjenerator 12 kva - 600 kva okazion
  Trucks

  Gjenerator 12 kva - 600 kva okazion

  Kemi Gjenerator 12 kva deri 650 kva manual edhe automatik me motorr iveco-fiat; Perkins, Jhon Deer ;

  Tiranë 28 October 20:50
  1.00 €
 • 5 foto
  OKAZION 4X4!!!
  Trucks

  OKAZION 4X4!!!

  SHITEN BASHKE OSE EDHE TE NDARA, KOKE TERHEQES MAN 19-414 F2000, viti i prodhimit 2000, dhe TRAILER

  Tiranë 27 October 15:03
  With agreement
 • 4 foto
  Karroceri Iveco iveko
  Trucks

  Karroceri Iveco iveko

  Karroceri kamionçine Iveco , Nissan, sprinter ,ford , Iveko. Permasat 4.50x2.15 Nderrim me kontini

  Tiranë 25 October 21:19
  480.00 €
 • 3 foto
  Venieri 8.23 Hiroxhund
  Trucks

  Venieri 8.23 Hiroxhund

  VF

  Tiranë 25 October 21:08
  5.00 €
 • 9 foto
  MERCEDES BENZ VINXH 917 4X4 SHERBIM TAXI ?️?️?
  Trucks

  MERCEDES BENZ VINXH 917 4X4 SHERBIM TAXI ?️?️?

  MERCEDES BENZ KAMJON KAMJONCIN 917 VIT 1994 4X4 BLLOKAZH DIFERENCIALI ULJE 4X4 XHIROSH ME 6 MARR

  Tiranë 22 October 07:10
  25,000.00 €
 • 4 foto
  Shitet kamion
  Trucks

  Shitet kamion

  Kamion aktros 41/43. 4aks. Viti 2000 i gjithi funksional ne super gjendje

  Tiranë 21 October 20:01
  36,000.00 €
 • 4 foto
  Komatsu
  Trucks

  Komatsu

  Komatsu 45 per pjese kembimi .

  Tiranë 18 October 14:51
  1.00 €
 • 5 foto
  Kamjon Mercedes
  Trucks

  Kamjon Mercedes

  Shitet kamjoni actros viti 99 . 33 48 makina ka 10 goma te reja kondicioner pilot automatik sedilje

  Tiranë 17 October 08:56
  26,000.00 €
 • 1 foto
  Okazion kazan iveko 450 euro
  Trucks

  Okazion kazan iveko 450 euro

  Kazan vetshkarkues per iveko dopio gabin cmimi 450 euro Okazion

  Tiranë 14 October 21:01
  450.00 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz Vario 816 / Frigoriferik
  Trucks

  Mercedes-Benz Vario 816 / Frigoriferik

  Mercedes-Benz Vario 816D Bluetec 4 Frigoriferik, •Vitprodhim: 12/2008 •KM: 181.000 •kamjo

  Tiranë 5 October 20:28
  With agreement
 • 6 foto
  Shitet Rimorkio per Makina
  Trucks

  Shitet Rimorkio per Makina

  Rimorkio, frena Hidraulike, dy akse, Peshmbajtje 1.6 Ton Peshe Totale: 2.3Ton

  Tiranë 5 October 20:27
  With agreement
 • 0 foto
  GJENERATOR KORENTI 110 KW
  Trucks

  GJENERATOR KORENTI 110 KW

  GJENERATOR KORENTI i ardhur nga Italia me dogan te paguar ne gjendje shum te mire 0039334821

  Tiranë 30 September 21:13
  With agreement
 • 2 foto
  HYUNDAI 55-7 VITI 2006
  Trucks

  HYUNDAI 55-7 VITI 2006

  HYUNDAI I ARDHUR NGA ITALIA ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE SHUM TE MIRE viti 2006 me 3 kova shitet

  Tiranë 30 September 21:03
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet pedanë
  Trucks

  Shitet pedanë

  Shitet pedane me permasa 255 me170.e hequr nga atego 818. Shiten 4 sponda alumini me permasa 340 me

  Tiranë 24 September 07:33
  10,000.00 Lek
 • 5 foto
  mercedez-benz ateco 2003 euro3 1223
  Trucks

  mercedez-benz ateco 2003 euro3 1223

  mercedez-benz ateco viti 2003 euro 3 1223 7.60 x 2.50 x2.70 =52 kubik Sherben edhe per roba te varu

  Tiranë 22 September 21:25
  9,999.00 €
 • 0 foto
  Karroceri iveko shum e paster 300 euro
  Trucks

  Karroceri iveko shum e paster 300 euro

  Karroceri iveko shum e paster 300 euro

  Tiranë 10 September 08:32
  300.00 €
 • 4 foto
  Man TGA 6x6 26.390
  Trucks

  Man TGA 6x6 26.390

  Shes Man TGA 26.390 Kamioni esht me 3 diferenciale 6x6, me bllokazh malor/fushor. Viti 2005. Me te

  Tiranë 9 September 08:12
  With agreement
 • 2 foto
  Mercedes Sprinter 2008
  Trucks

  Mercedes Sprinter 2008

  Shitet sprinter 515 20 vende,me te gjitha sherbimet e bera automatike.

  Tiranë 14 August 19:35
  With agreement
 • 3 foto
  Karrotrec 2002 me Platform 4.90 Ndrrim +diferencen
  Trucks

  Karrotrec 2002 me Platform 4.90 Ndrrim +diferencen

  Karrotrec Renault mascout 2002 me pjes te ivekos motorr 2.8 turbo interkuler me pomp reduktor ne kam

  Tiranë 11 August 07:49
  12,000.00 €
 • 1 foto
  Karroceri 3.50 per iveko etj
  Trucks

  Karroceri 3.50 per iveko etj

  Karroceri me sponde alumini 3.50 dysheme hekuri ne gjendje shum te mir 600 mij lek

  Tiranë 11 August 07:40
  600.00 Lek
 • 7 foto
  Mercedes 413 cdi
  Trucks

  Mercedes 413 cdi

  sprinter dopjo gome,413 cdi,pa teograf,ATP,ne gjendje perfekte,me dokumenta te paguara per nje vite

  Tiranë 10 August 22:58
  6,300.00 €
 • 11 foto
  NISSAN NISAN CABSTAR KABSTAR ME VINXH
  Trucks

  NISSAN NISAN CABSTAR KABSTAR ME VINXH

  VIT 2000..VET SHKARKUES NGA 3 ANET MBRAPA MAJTAS DJATHTAS VINXH ME 4 DAJLE 2 TONSH SUPER MJET SUPER

  Tiranë 5 August 10:16
  With agreement
 • 10 foto
  Karrotrec
  Trucks

  Karrotrec

  Atego Mercedes Benz 4.2 Viti i prodhimit :1999 Me kondicioner, 320.000 Km (320 Mije) Ford Transit

  Tiranë 21 July 13:56
  With agreement
 • 2 foto
  Rrul Dynapac CA 302
  Trucks

  Rrul Dynapac CA 302

  Shes rrul Modeli : CA 302 Viti : 2008 Ore pune : 5500 Tel ne : 0683235819

  Tiranë 15 July 16:49
  42,000.00 €
 • 3 foto
  Shitet Kamion Renault Euro 5 ne gjendje perfekte
  Trucks

  Shitet Kamion Renault Euro 5 ne gjendje perfekte

  Shitet Kamion Renault Euro 5 i vitit 2007, ngjyre e bardhe, me dogane te paguar, kapaciteti 19 ton k

  Tiranë 7 July 11:10
  18.00 €
 • 5 foto
  IVEKO EUROKARGO
  Trucks

  IVEKO EUROKARGO

  Shitet Iveko eurokargo. 12 23. Kamjo 8 marrshe.Viti prodh 2000. Turbo interkuler. Me jastik ajri mb

  Tiranë 7 July 10:33
  With agreement
 • 5 foto
  Kamion benz 1722
  Trucks

  Kamion benz 1722

  Makina esht me letra per 1 vit. Motorri esht 1622. Eshte e mbajtur dhe shum e fuqishme . Ju lutem ve

  Tiranë 22 June 22:07
  12,000.00 €
 • 6 foto
  Kamioncine Nissan Cabstar 2010 super gjendje
  Trucks

  Kamioncine Nissan Cabstar 2010 super gjendje

  Shitet kamioncine Nissan Cabstar 35.13 2.5diesel 3.5 ton viti 2010 ne super gjendje e sapo ardhur me

  Tiranë 22 June 21:57
  15,000.00 €
 • 0 foto
  Kamion
  Trucks

  Kamion

  Shitet kamion 4 aks iveco 410/48 Viti 2005

  Tiranë 30 May 22:15
  38,000.00 €
 • 4 foto
  Shitet Kamion Volvo FH13 440 + Rimorkio Krone 2007
  Trucks

  Shitet Kamion Volvo FH13 440 + Rimorkio Krone 2007

  Shitet kamion Volvo FH13 440 euro 5 viti 2007 ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, marsh

  Tiranë 29 May 20:12
  17,000.00 €
 • 2 foto
  ***OKAZION IVECO STRALIS JUMBO 120m3***
  Trucks

  ***OKAZION IVECO STRALIS JUMBO 120m3***

  Shitet kamion Iveco Strails 450 120 metra kub EUR5 License ADR Viti 2007 Manual Peshembatja: 24T kam

  Tiranë 22 May 14:52
  18,000.00 €
 • 11 foto
  Okazion Karrotrec Mercedes Sprinter 2007
  Trucks

  Okazion Karrotrec Mercedes Sprinter 2007

  Shitet Karrotrec Okazion Mercedes Sprinter 311 CDI viti 2007 Shume praktik ne qarkullim manovrues

  Tiranë 30 April 13:13
  12,900.00 €
 • 4 foto
  Fiat Ducato Makin Reklame ose Karrotrec
  Trucks

  Fiat Ducato Makin Reklame ose Karrotrec

  Fiat Ducato Viti 2004 Kambio Manuale Nafte Makin Reklame ose Karrotrec

  Tiranë 30 April 13:06
  8,100.00 €
 • 3 foto
  OKAZION-DISA MODELE SPRINTERA
  Trucks

  OKAZION-DISA MODELE SPRINTERA

  makina eshte ne gjendje perfekte.me dokumenta te sapo paguara per 1 vite.ne gjendje shume te mire si

  Tiranë 28 April 09:22
  With agreement
 • 3 foto
  Unimog 1200
  Trucks

  Unimog 1200

  Unimog është një seri kamioni i cili mund të përdoret në të gjithë sezonet apo terrenet, për të bër

  Tiranë 27 April 23:15
  25,000.00 €
 • 1 foto
  Sprinter 113
  Trucks

  Sprinter 113

  Kamion sprinter 131 ▪️viti: 2006 ▪️kambjo: manual ▪️km: 248000 ▪️cmimi:8500€ ▪️telefoni:0698166

  Tiranë 21 April 20:42
  8,500.00 €
 • 0 foto
  Vinc ferrari me 1 dalje hidraulike
  Trucks

  Vinc ferrari me 1 dalje hidraulike

  Vinc ferrari me 1 dalje hidraulike

  Tiranë 15 April 21:19
  1,200.00 €
 • 3 foto
  Kamion sprinter
  Trucks

  Kamion sprinter

  Shitet kamion sprinter ne gjendje shum te mire Kamje manual

  Tiranë 3 April 17:44
  8,500.00 €
 • 6 foto
  Hitachi
  Trucks

  Hitachi

  Hitichi zaxis 85usblc. Viti prodhimit 2009 me dogan 8,5ton dhe ne gjendje te mire xhenerike dhe meka

  Tiranë 19 March 18:30
  28,000.00 €
 • 4 foto
  Jcb 3cx 2004
  Trucks

  Jcb 3cx 2004

  Jcb 3cx 2004 E sapo targuar cmimi 32 euro pa diskutushem ore pune 6700 nuk ka cmim tjeter flm

  Tiranë 8 March 11:00
  32,000.00 €
 • 0 foto
  VINXH PER KAMIONCIN DHE FORISTRADA
  Trucks

  VINXH PER KAMIONCIN DHE FORISTRADA

  VINXH PER KAMIONCINA DHE FORISTRADA MONTOET NE KARROCERI NGRE 1 TON ME 2 DALJE NPIK TE FUNDIT NGRE

  Tiranë 20 February 08:36
  900.00 €
 • 1 foto
  Shitet Actros 4148
  Trucks

  Shitet Actros 4148

  Shitet Actros 4148 me kazan 20m3 viti 2007 ne gjendje shume te mire teknike.

  Tiranë 5 February 19:13
  1.00 €
 • 6 foto
  Shitet Man F2000 19 464
  Trucks

  Shitet Man F2000 19 464

  Shitet Man F2000 19 464 viti 99 ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike full opsion retarder kon

  Tiranë 19 January 08:09
  With agreement
 • 10 foto
  Shitet Man F2000 19 464 plus trali Zorzi
  Trucks

  Shitet Man F2000 19 464 plus trali Zorzi

  Shitet Man F2000 19 464 ne gjendje perfekt e motorrike e vizuale full opsion retarder kondicioner so

  Tiranë 17 November 14:52
  22,000.00 €
 • 8 foto
  Shitet Man F2000 19 464 plus trailer Zorzi Millenium
  Trucks

  Shitet Man F2000 19 464 plus trailer Zorzi Millenium

  Shitet Man F2000 19 464 viti 99 ne gjendje perfekte full opsion retarder kondicioner sobe sendilje e

  Tiranë 16 November 14:01
  22,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet Man F2000 19 464
  Trucks

  Shitet Man F2000 19 464

  Man F2000 19 464 ne gjendje shume te mire me dokumenta te rregullta full opsion retarder kondicioner

  Tiranë 10 November 16:42
  8,000.00 €
 • 2 foto
  Shitet Man F2000 19 464
  Trucks

  Shitet Man F2000 19 464

  Man F 2000 19 464 viti 98 ne super gjendje perfekte motorrike xhenerike me motorrin e ri te sapo ber

  Tiranë 10 November 08:20
  8,000.00 €
 • 9 foto
  Mitsubishi l200 2013
  Trucks

  Mitsubishi l200 2013

  Mitsubishi l200 2013 Benzine,, 2 dyer e bardhe, 2 wheel drive , Euro 5, shume ekonomike e praktike.

  Tiranë 26 October 08:16
  11,800.00 €
 • 6 foto
  Mitsubishi l200 4 x 4
  Trucks

  Mitsubishi l200 4 x 4

  Mitsubishi l200 2009 Benzine 128 mij km, 4 dyer e bardhe, 4 wheel drive, Euro 4, ekonomike e praktik

  Tiranë 26 October 08:15
  11,000.00 €