Kamionë
Prishtinë

Kamionë në shitje në Prishtinë

category

Price

country

 • 3 foto
  Transport 044339532
  Trucks

  Transport 044339532

  Bejm transport

  Prishtinë Sot, 01:21
  With agreement
 • 5 foto
  Shes pjes iveko 8 13 dhe 11 16
  Trucks

  Shes pjes iveko 8 13 dhe 11 16

  Shes pjes te ivekos shes motorrin iveko 16 ne gjendje shume te mire eshte i montuar ne kamion dhe m

  Prishtinë Sot, 00:59
  With agreement
 • 2 foto
  Branik i mramt i pershtatshem per te gjitha kamion
  Trucks

  Branik i mramt i pershtatshem per te gjitha kamion

  Shes branikin ne gjendje shume te mire eshtw i pershtatshem per te gjitha kamionat 2 aks 3 aks 4 aks

  Prishtinë Sot, 00:59
  130.00 €
 • 8 foto
  shtepi ne prishtine 170m2 me 3.5 ari oborr
  Trucks

  shtepi ne prishtine 170m2 me 3.5 ari oborr

  Shes shtepine ne rrugen 27 nentori afer hotel princi arbrit Prishtine shtepia ka 3 ari e gjys oborr

  Prishtinë Sot, 00:59
  75,000.00 €
 • 6 foto
  ndrrim me kamion
  Trucks

  ndrrim me kamion

  bejm ndrrim me kamion qe me konvenon ne gjendje te rregull regjistrim i skaduar benzin 1.4 viti 2005

  Prishtinë Dje, 22:24
  3,100.00 €
 • 5 foto
  Atego 1823
  Trucks

  Atego 1823

  Atego 18 23 viti 2000 pesha barse 8260kg me goma reja jastak para dhe prapa ne gjedje te mir

  Prishtinë Dje, 21:26
  With agreement
 • 7 foto
  Atego 1828
  Trucks

  Atego 1828

  Atego 1828 viti 2000 i po sa ardhur nga Zvicër me dogan

  Prishtinë Dje, 21:25
  With agreement
 • 8 foto
  PUNOJNA ME BAGERA
  Trucks

  PUNOJNA ME BAGERA

  KRYEJME TEGJITHA PUNET ME BAGERA NGJESHJEN ME CELINDER HAPJEN E KANALEVE TRANSPORTIN E ZHAVORIT MON

  Prishtinë Dje, 20:55
  With agreement
 • 4 foto
  PUNOJNA ME BAGERA
  Trucks

  PUNOJNA ME BAGERA

  KRYEJ TEGJITHA PUNET ME BAGERA .. BEJM SHITJEN E ZALLIT .. NGJESHJEN ME VALAK . ETJ 📞045/506-900 📞04

  Prishtinë Dje, 20:55
  With agreement
 • 2 foto
  Shlep-marimang sherbime 24H 044 425 793
  Trucks

  Shlep-marimang sherbime 24H 044 425 793

  Autobartje 24H Te gjitha llojet e veturave Ne Kosove si dhe jash vendi Punojm me kran pesha Te ndry

  Prishtinë Dje, 20:39
  With agreement
 • 2 foto
  Auto bartje shlep marimang kran 044 425 793
  Trucks

  Auto bartje shlep marimang kran 044 425 793

  Auto bartje 24h Bartje me kran deri 4t Kontaktoni 044. 425. 793 049. 324. 124

  Prishtinë Dje, 20:38
  With agreement
 • 5 foto
  Autobartje Shlep Marimanga Kran 044 425 793
  Trucks

  Autobartje Shlep Marimanga Kran 044 425 793

  Auto bartje 24H Kontakto 044. 425. 793 049. 324. 124

  Prishtinë Dje, 20:38
  With agreement
 • 1 foto
  Transport 24 ore
  Trucks

  Transport 24 ore

  Bejm transporte te mallrave dhe mobiljeve neper kosov shqiperi maqedoni mal te zi serbi si dhe per z

  Prishtinë Dje, 20:24
  With agreement
 • 0 foto
  Auto Bartje Shlep Marimanga 24H 044 285 202
  Trucks

  Auto Bartje Shlep Marimanga 24H 044 285 202

  Auto Bartje 24h 044 285 202

  Prishtinë Dje, 20:16
  With agreement
 • 2 foto
  Shlep Kran Transport AutoBartje Marimang 044285202
  Trucks

  Shlep Kran Transport AutoBartje Marimang 044285202

  Shlep Kran Transport AutoBartje Marimang 044285202

  Prishtinë Dje, 20:16
  With agreement
 • 4 foto
  Taxi
  Trucks

  Taxi

  Transport 24 h 044339532

  Prishtinë Dje, 20:11
  With agreement
 • 7 foto
  IVECO DAILY FRIGO
  Trucks

  IVECO DAILY FRIGO

  Shitet Kombi IVECO DAILY Viti : 2006 Motorri : 2.8 dizel,6 shpejtesi, KM : 160.000 , Me frigo dhe I

  Prishtinë Dje, 19:56
  6,800.00 €
 • 4 foto
  Shlep iveco
  Trucks

  Shlep iveco

  Shpep iveco 2.4dizel viti 1991 me te gjitha serviset 90.000km i ardhur nga zvicrra 044799710 0498617

  Prishtinë Dje, 18:10
  With agreement
 • 4 foto
  Moler 0.5 m² Knauf Glet Fasada +38344878728
  Trucks

  Moler 0.5 m² Knauf Glet Fasada +38344878728

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV

  Prishtinë Dje, 16:37
  With agreement
 • 3 foto
  Transport, Bartje, Rilokim 044 717 925
  Trucks

  Transport, Bartje, Rilokim 044 717 925

  Bejm transportin e mallrav ne Prishtine dhe ne gjith Kosoven Bartje,Rilokimi,Transport. Viber +383

  Prishtinë Dje, 16:36
  With agreement
 • 0 foto
  Transport 24h 044 717 925
  Trucks

  Transport 24h 044 717 925

  Bejm transportin e mallrav ne Prishtine dhe ne gjith Kosoven Bartje,Rilokimi,Transporti,Montim, Demo

  Prishtinë Dje, 16:35
  With agreement
 • 5 foto
  Pompa hidrauliku
  Trucks

  Pompa hidrauliku

  Shesim Pompa hidrauliku per Bager kamijon traktor etj

  Prishtinë Dje, 15:20
  With agreement
 • 2 foto
  RIMORKJO KRONE MEGA 2002
  Trucks

  RIMORKJO KRONE MEGA 2002

  Rimorkjo krone 2002 me disk e regjistruar ne gjendet te mir teknike

  Prishtinë Dje, 14:02
  5,300.00 €
 • 5 foto
  Punojm me bagera
  Trucks

  Punojm me bagera

  Punojm me bager bejm hapjen e kanalev rrafshime te orrev prshjen e shtepijav

  Prishtinë Dje, 13:21
  With agreement
 • 4 foto
  shes mercedes atego 8.15 ndrrim i mundshem
  Trucks

  shes mercedes atego 8.15 ndrrim i mundshem

  shes kamionin mercedes benz atego 8.15 i vitit 2000 ne gjendje shum tmir me ks targa posedon pasqy

  Prishtinë Dje, 11:08
  With agreement
 • 4 foto
  shes kamionin 3aks iveko ndrrim i mundshem
  Trucks

  shes kamionin 3aks iveko ndrrim i mundshem

  shes kamionin iveko 3aks sandakun e ka t.pershtatshem per 4aks ne gjendje shum tmir rks por i qlajmr

  Prishtinë Dje, 11:07
  5,500.00 €
 • 3 foto
  Pirunjer me mbushes te rrymes
  Trucks

  Pirunjer me mbushes te rrymes

  Pirunjer me mbushes te rrymes shum praktik per pun Tele: +38344446149

  Prishtinë Dje, 11:01
  With agreement
 • 2 foto
  Kemi kuka te kamionetave dhe te kombave
  Trucks

  Kemi kuka te kamionetave dhe te kombave

  Kemi kuka te kamionetave dhe kombave kemi kuk te kamionetes dhe kombave Mercedes-sprinter Lt T4 Ivec

  Prishtinë Dje, 08:52
  With agreement
 • 3 foto
  Kemi Bandasha te kamionetave dhe te kombave
  Trucks

  Kemi Bandasha te kamionetave dhe te kombave

  Kemi bandasha te kamionetave Lt mercedes-sprinter T4 iveco Te kombave T4 T3 mercedes vito etj Lt

  Prishtinë Dje, 08:49
  With agreement
 • 5 foto
  Kamionet iveco 2001 2.8 e ardhur prej gjermanie
  Trucks

  Kamionet iveco 2001 2.8 e ardhur prej gjermanie

  Kamionet iveco 2.8 e ardhur prej gjermanie viti 2001 Lt iveco mercedes-sprinter T5 T4 krafter k

  Prishtinë Dje, 08:44
  With agreement
 • 6 foto
  Rimoriko
  Trucks

  Rimoriko

  Ne gjendje te rregullt e gatshme per pun perfshir edhe ne evrop

  Prishtinë Dje, 08:17
  With agreement
 • 0 foto
  Man 19463
  Trucks

  Man 19463

  shitet ne gjendje te rregullt

  Prishtinë Dje, 08:12
  6,500.00 €
 • 3 foto
  Mercedes
  Trucks

  Mercedes

  Mercedes me kran ne gjendje te rregullt i regjistruar ne rks por i qlajmruar

  Prishtinë Dje, 08:12
  9,000.00 €
 • 3 foto
  Iveco
  Trucks

  Iveco

  Ne gjendje te rregullt kam punuar me ta per Evrop ne Itali

  Prishtinë Dje, 08:12
  With agreement
 • 0 foto
  Rimorkio
  Trucks

  Rimorkio

  Rinorkio Kogel Viti 2003 Posedon edhe bunkerin RKS por e çlajmruar

  Prishtinë Dje, 08:09
  With agreement
 • 3 foto
  Shlep per bartjen e veturav 044 295 204
  Trucks

  Shlep per bartjen e veturav 044 295 204

  Auto shlep edhe pun me kran deri ne 4 ton

  Prishtinë Dje, 07:43
  With agreement
 • 3 foto
  Shlep 044 295 204 049 633 771
  Trucks

  Shlep 044 295 204 049 633 771

  Shlep per bartje e veturave ne gjith kosoven si edhe pun me kran deri ne 4 ton

  Prishtinë Dje, 07:42
  With agreement
 • 4 foto
  Kamion shlep 044 295 204 049 633 771
  Trucks

  Kamion shlep 044 295 204 049 633 771

  Bajm bartjen e te gjitha automjetev ne ter kosoven si edhe jasht kosove edhe pun me kran deri ne k

  Prishtinë Dje, 07:41
  With agreement
 • 2 foto
  Shlep 044 295 204
  Trucks

  Shlep 044 295 204

  Shlep per bartjen e veturave gjith teritorin e kosoves edhe pun me kran

  Prishtinë Dje, 07:40
  With agreement
 • 0 foto
  Kombi mercedes vito
  Trucks

  Kombi mercedes vito

  Shes kombi mercedes vito ne xhendje te rregullt me goma te reja me ce

  Prishtinë Dje, 03:29
  2,300.00 €
 • 6 foto
  PUNOJME ME BAGERA VALAK KAMJONA
  Trucks

  PUNOJME ME BAGERA VALAK KAMJONA

  Punojme me bagera kamjona valak korpe etj

  Prishtinë 3 June 22:29
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet Kamioni Mercedes Actros 18-40 pa Rimorkio
  Trucks

  Shitet Kamioni Mercedes Actros 18-40 pa Rimorkio

  Shitet kamioni Mercedes Actros tipi 18-40 viti i prodhimit 2003 pa rimorkio. Kamioni eshte ne gjendj

  Prishtinë 3 June 19:45
  With agreement
 • 1 foto
  Iveco Maxi
  Trucks

  Iveco Maxi

  Shitet Iveco maxi. dupllak gjendja esht e mir. ne rregull gjdo send. po Nuk regjistrohet.

  Prishtinë 3 June 16:50
  With agreement
 • 2 foto
  Punojmë me Bagera Dhe Transport
  Trucks

  Punojmë me Bagera Dhe Transport

  Kryejmë keto sherbime Rrmihjen e kanallave Rrëzimin e shtepive Transport

  Prishtinë 3 June 16:23
  With agreement
 • 11 foto
  Shiten kamionat për pastrimin e rrugëve
  Trucks

  Shiten kamionat për pastrimin e rrugëve

  Shiten Kamionat për pastrimin e rrugëve tipi Man viti i prodhimit 1994 dhe Mercedes-Benz.viti i pro

  Prishtinë 3 June 13:41
  22,000.00 €
 • 5 foto
  kamionete 35 10 tri dyer
  Trucks

  kamionete 35 10 tri dyer

  kamjoneta e regjistruar deri ne fund te marsit dizell e pershtatshme per mobileri sanakin furgon me

  Prishtinë 3 June 08:59
  2,550.00 €
 • 5 foto
  Marimag shlep kran
  Trucks

  Marimag shlep kran

  Atotransport 24h

  Prishtinë 3 June 07:56
  With agreement
 • 6 foto
  Kran Marimanga  Shlep autobartje kran
  Trucks

  Kran Marimanga Shlep autobartje kran

  autobartje.24h mundsia per bartjen e dy veturave me kamion Special,24h onllajn.

  Prishtinë 3 June 07:55
  With agreement
 • 2 foto
  MARIMANGA AUTO BARTJE TRANSPORT 044 285 202
  Trucks

  MARIMANGA AUTO BARTJE TRANSPORT 044 285 202

  AUTO BARTJE 24H 044 285 202

  Prishtinë 3 June 07:43
  With agreement
 • 3 foto
  Transport me kran
  Trucks

  Transport me kran

  H.H TRANSPORT OFRON TRANSPORT ME KAMION DERI 13ton SI DHE PUNE ME KRAN 5ton NGARKIM DHE SHKARKIM,NGR

  Prishtinë 3 June 07:27
  With agreement