Kamionë
Prishtinë

Kamionë në shitje në Prishtinë

category

Price

country

 • 1 foto
  Shes branikin e mramt per kamion 7.5 ton
  Trucks

  Shes branikin e mramt per kamion 7.5 ton

  Shitet braniku per kamiona 7.5 tona qmimi 60euro nr kontaktues +383 44 231 156

  Prishtinë Sot, 19:59
  60.00 €
 • 0 foto
  Shes trapa per rimorkio ose rom 17.5
  Trucks

  Shes trapa per rimorkio ose rom 17.5

  Shes trapa te pare dhe te mramt 17.5 gomat qmimi i lir nr kontaktues +383 44 231 156

  Prishtinë Sot, 19:59
  With agreement
 • 0 foto
  Motorr iveko 6 klipa teper i mir
  Trucks

  Motorr iveko 6 klipa teper i mir

  Shes motorrin iveko 6 klipa 130 kuajfuqi ne gjendje teper te mire kamioni gjendet i montuar ne kamio

  Prishtinë Sot, 19:58
  1,100.00 €
 • 2 foto
  Shes sanakun per kamionet ose kombi
  Trucks

  Shes sanakun per kamionet ose kombi

  Shitet sanaku per kombi kamionet 2 e 60 cm gjatsia 2m gjonsia 35cm kanatat allumin ne gjendje shume

  Prishtinë Sot, 19:58
  370.00 €
 • 7 foto
  IVECO DAILY FRIGO
  Trucks

  IVECO DAILY FRIGO

  Shitet Kombi IVECO DAILY Viti : 2006 Motorri : 2.8 dizel,6 shpejtesi, KM : 160.000 , Me frigo dhe I

  Prishtinë Sot, 19:56
  6,800.00 €
 • 5 foto
  Shes pjes iveko 8 13 dhe 11 16
  Trucks

  Shes pjes iveko 8 13 dhe 11 16

  Shes pjes te ivekos shes motorrin iveko 16 ne gjendje shume te mire eshte i montuar ne kamion dhe m

  Prishtinë Sot, 19:56
  With agreement
 • 3 foto
   Hebebin per pjes 24v
  Trucks

  Hebebin per pjes 24v

  Shes pjeset e Hibebines qe eshte ne foto.Hebebina eshte per kamionat e tipit te ri me nga nje cilin

  Prishtinë Sot, 19:43
  With agreement
 • 7 foto
  SHLEP DAF AE45 6.0 DISEL
  Trucks

  SHLEP DAF AE45 6.0 DISEL

  Shitet shlepi ne gjendje teper te mir me te gjitha funksionale km te garantuara servise te kryera go

  Prishtinë Sot, 18:56
  25,000.00 €
 • 0 foto
  Auto Bartje Shlep Marimanga 24H 044 285 202
  Trucks

  Auto Bartje Shlep Marimanga 24H 044 285 202

  Auto Bartje 24h 044 285 202

  Prishtinë Sot, 18:37
  With agreement
 • 2 foto
  Shlep Kran Transport AutoBartje Marimang 044285202
  Trucks

  Shlep Kran Transport AutoBartje Marimang 044285202

  Shlep Kran Transport AutoBartje Marimang 044285202

  Prishtinë Sot, 18:36
  With agreement
 • 2 foto
  MARIMANGA AUTO BARTJE TRANSPORT 044 285 202
  Trucks

  MARIMANGA AUTO BARTJE TRANSPORT 044 285 202

  AUTO BARTJE 24H 044 285 202

  Prishtinë Sot, 18:36
  With agreement
 • 1 foto
  MAN01
  Trucks

  MAN01

  Shes Kamionin Man ne xhendje te mir pune kamionin esht Man 12-152 viti i prodhimit 1989 me hebebin

  Prishtinë Sot, 18:09
  With agreement
 • 5 foto
  punojm me bager
  Trucks

  punojm me bager

  punojm me bagera te mdhej me skip dhe me mini bagera bejm rrafsime te kopshtev e hapum podruma kanal

  Prishtinë Sot, 17:52
  With agreement
 • 5 foto
  Punojm me bagera dhe min bager
  Trucks

  Punojm me bagera dhe min bager

  Punojm me bagera me skip dhe mini bager bejm prishjet e shtepijav bejm hapjen e bodrumav kanale te n

  Prishtinë Sot, 17:51
  With agreement
 • 5 foto
  Punojm me skip dhe me bagera
  Trucks

  Punojm me skip dhe me bagera

  Punojm me mini bager skip dhe bagera kryjm te gjitha punet qe kryhen me mjet dhe bjem edhe transpor

  Prishtinë Sot, 17:49
  With agreement
 • 11 foto
  Scania P94
  Trucks

  Scania P94

  Scania p94 v.p 1999 i regjistruar KS deri 29.11.2019 automatik te kaluara 384mi te garantuara ne gje

  Prishtinë Sot, 17:44
  9,800.00 €
 • 6 foto
  Shlep Mersedes 814 marimang
  Trucks

  Shlep Mersedes 814 marimang

  Kamion Shlep mersedes marimang 814 esht rks ka regjistim deri 03.10.2019 info +38344472446 049472448

  Prishtinë Sot, 17:31
  With agreement
 • 4 foto
  Shlep iveco
  Trucks

  Shlep iveco

  Shpep iveco 2.4dizel viti 1991 me te gjitha serviset 90.000km i ardhur nga zvicrra 044799710 0498617

  Prishtinë Sot, 17:31
  With agreement
 • 2 foto
  Auto bartje shlep marimang kran 044 425 793
  Trucks

  Auto bartje shlep marimang kran 044 425 793

  Auto bartje 24h Bartje me kran deri 4t Kontaktoni 044. 425. 793 049. 324. 124

  Prishtinë Sot, 17:03
  With agreement
 • 5 foto
  Autobartje Shlep Marimanga Kran 044 425 793
  Trucks

  Autobartje Shlep Marimanga Kran 044 425 793

  Auto bartje 24H Kontakto 044. 425. 793 049. 324. 124

  Prishtinë Sot, 17:02
  With agreement
 • 5 foto
  Pompa hidrauliku
  Trucks

  Pompa hidrauliku

  Shesim Pompa hidrauliku per Bager kamijon traktor etj

  Prishtinë Sot, 16:55
  With agreement
 • 3 foto
  KAMION
  Trucks

  KAMION

  Shitet kamionet LT 55 ne gjendje te rregullt Hidraulik vollani Me rimorkio 3.80 x2.05 vrejtje

  Prishtinë Sot, 16:51
  2,200.00 €
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ *ATEGO* KRAN 3.500 KG & KIPER/ 2001
  Trucks

  MERCEDES BENZ *ATEGO* KRAN 3.500 KG & KIPER/ 2001

  Mercedes Benz *ATEGO* 8-17 Viti : 2001 Marshi : Manual ( 6+1 R Shpejtesi) Posedon : • Kiper ( Me

  Prishtinë Sot, 15:49
  With agreement
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ 809 / ME HUBOBIN / VITI 1991/ RKS
  Trucks

  MERCEDES BENZ 809 / ME HUBOBIN / VITI 1991/ RKS

  Mercedes Benz 809 Viti : 05/1991 Marshi : Manual ( 5+1 R Shpejtesi) Posedon : • HUBOBIN (Funksio

  Prishtinë Sot, 15:49
  With agreement
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ *ATEGO* KRAN 3.500 KG & KIPER/ 2001
  Trucks

  MERCEDES BENZ *ATEGO* KRAN 3.500 KG & KIPER/ 2001

  Mercedes Benz *ATEGO* 8-17 Viti : 2001 Marshi : Manual ( 6+1 R Shpejtesi) Posedon : • Kiper ( Meil

  Prishtinë Sot, 15:44
  With agreement
 • 5 foto
  Punojm me bagera
  Trucks

  Punojm me bagera

  Punojm me bager bejm hapjen e kanalev rrafshime te orrev prshjen e shtepijav

  Prishtinë Sot, 14:14
  With agreement
 • 1 foto
  Punojmë me Mini Bagera
  Trucks

  Punojmë me Mini Bagera

  Punojmë me Mini Bagera

  Prishtinë Sot, 14:10
  With agreement
 • 2 foto
  Punojmë me Bagera Dhe Transport
  Trucks

  Punojmë me Bagera Dhe Transport

  Kryejmë keto sherbime Rrmihjen e kanallave Rrëzimin e shtepive Transport

  Prishtinë Sot, 14:10
  With agreement
 • 3 foto
  Transport 044339532
  Trucks

  Transport 044339532

  Bejm transport

  Prishtinë Sot, 14:05
  With agreement
 • 4 foto
  Taxi
  Trucks

  Taxi

  Transport 24 h 044339532

  Prishtinë Sot, 14:05
  With agreement
 • 6 foto
  PUNOJNA ME BAGERA
  Trucks

  PUNOJNA ME BAGERA

  KRYEJM TE GJITHA PUNET ME BAGERA HAPJEN E BUDRUMAVE TRANSPORTIN E ZHAVORIT HAPJEN E KANALEV HAPJEN E

  Prishtinë Sot, 13:28
  With agreement
 • 8 foto
  PUNOJNA ME BAGERA
  Trucks

  PUNOJNA ME BAGERA

  KRYEJME TEGJITHA PUNET ME BAGERA NGJESHJEN ME CELINDER HAPJEN E KANALEVE TRANSPORTIN E ZHAVORIT MON

  Prishtinë Sot, 13:28
  With agreement
 • 6 foto
  PUNOJME ME BAGERA VALAK KAMJONA
  Trucks

  PUNOJME ME BAGERA VALAK KAMJONA

  Punojme me bagera kamjona valak korpe etj

  Prishtinë Sot, 13:28
  With agreement
 • 6 foto
  PUNOJME ME BAGERA
  Trucks

  PUNOJME ME BAGERA

  Punojme

  Prishtinë Sot, 13:28
  With agreement
 • 2 foto
  MAN 35-414 kiper origjinal viti 2001
  Trucks

  MAN 35-414 kiper origjinal viti 2001

  Shes kamjonin Man 35-414 Kiper origjinal Viti i prodhimit 2001 Retarder Tempomat Gomat 90% të reja

  Prishtinë Sot, 13:02
  With agreement
 • 5 foto
  Punojm me mini bager
  Trucks

  Punojm me mini bager

  Punojm me bagera te mdhaj dhe te vogel kryjm te gjitha punt qe kryhen me mini bagera dhe bagera te

  Prishtinë Sot, 12:25
  With agreement
 • 2 foto
  Punojm me bager
  Trucks

  Punojm me bager

  Punojm me bagera dhe mini bager e me skip

  Prishtinë Sot, 12:24
  With agreement
 • 5 foto
  Punojm me bager dhe bartje te ndryshme me kamion
  Trucks

  Punojm me bager dhe bartje te ndryshme me kamion

  Bejme pune me bager dhe kamion sipas kerkasave kemi edhe dhe te mir per kopsht numrat per kontakt 04

  Prishtinë Sot, 11:53
  With agreement
 • 2 foto
  Punojm me bagera
  Trucks

  Punojm me bagera

  Bejme pune te ndryshme me bager dhe kamion rrenim te shtepive hapje te podrumeve hapje te kanaleve s

  Prishtinë Sot, 11:52
  With agreement
 • 5 foto
  MAN TGX 26.440
  Trucks

  MAN TGX 26.440

  Shitet koka terheqese Man TGX 26.440 viti 2009 ne gjendje te mire teknike dhe optike. Te kaluara 580

  Prishtinë Sot, 11:20
  17,500.00 €
 • 9 foto
  Sprinter 313 CDI i posa ardhur nga jashti
  Trucks

  Sprinter 313 CDI i posa ardhur nga jashti

  sprinter 313 cdi i posa ardhun viti 2009 ne gjendje shum te mir

  Prishtinë Sot, 11:07
  With agreement
 • 6 foto
  Lt 35 e posa ardhur nga zvicrra
  Trucks

  Lt 35 e posa ardhur nga zvicrra

  Lt 35 i posa ardhun nga zvicrra 2.5 tdi ne gjendje shum temir me guma te reja me liber me krejt

  Prishtinë Sot, 10:52
  With agreement
 • 3 foto
  Punojm me Bagera dhe Kamiona.
  Trucks

  Punojm me Bagera dhe Kamiona.

  Punojme me Bager dhe Kamiona . Bejme te gjitha llojet e transportit me kamion deri 5 Tone si dhe rre

  Prishtinë Sot, 10:51
  With agreement
 • 7 foto
  Sprinter 211 CDI
  Trucks

  Sprinter 211 CDI

  Sprinter 211 CDI i posa ardhur viti 2002 ne gjendje shum te mir me guma te reja me liber e krejt

  Prishtinë Sot, 10:38
  With agreement
 • 11 foto
  iveco kamion 15.12.2003 anglez pa dogan
  Trucks

  iveco kamion 15.12.2003 anglez pa dogan

  kamioni ka ardh nga anglia eshte ne gjendje shum te mir te gjitha gomat i ka te reja neper kabin ka

  Prishtinë Sot, 10:28
  3,200.00 €
 • 5 foto
  Marimag shlep kran
  Trucks

  Marimag shlep kran

  Atotransport 24h

  Prishtinë Sot, 10:26
  With agreement
 • 3 foto
  Pirunjer me mbushes te rrymes
  Trucks

  Pirunjer me mbushes te rrymes

  Pirunjer me mbushes te rrymes shum praktik per pun Tele: +38344446149

  Prishtinë Sot, 10:07
  With agreement
 • 4 foto
  shes mercedes atego 8.15 ndrrim i mundshem
  Trucks

  shes mercedes atego 8.15 ndrrim i mundshem

  shes kamionin mercedes benz atego 8.15 i vitit 2000 ne gjendje shum tmir me ks targa posedon pasqy

  Prishtinë Sot, 09:43
  With agreement
 • 4 foto
  shes kamionin 3aks iveko ndrrim i mundshem
  Trucks

  shes kamionin 3aks iveko ndrrim i mundshem

  shes kamionin iveko 3aks sandakun e ka t.pershtatshem per 4aks ne gjendje shum tmir rks por i qlajmr

  Prishtinë Sot, 09:42
  5,500.00 €
 • 7 foto
  Punojm me bagera
  Trucks

  Punojm me bagera

  Punojm me bagera skip mini baer dhe transport

  Prishtinë Sot, 09:37
  With agreement