Kamionë
Istog

Kamionë në shitje në Istog

category

Price

country

 • 3 foto
  Rimorkio
  Trucks

  Rimorkio

  Rimorkio eshte ne gjendje shum te rregullt.

  Istog Dje, 18:11
  950.00 €
 • 5 foto
  Iveco-115-17 TURBO
  Trucks

  Iveco-115-17 TURBO

  Shitet kamjani iveco 115-17turbo e sa po ardhur nga jasht ne gjendje shume te mir e doganume e regji

  Istog 30 May 21:46
  With agreement
 • 3 foto
  Damper TEREX 3066
  Trucks

  Damper TEREX 3066

  Damper terex 3066 Me dogan te paguar Ne gjendje shum te mir Gomat 80% tmira

  Istog 20 May 22:02
  36,000.00 €
 • 5 foto
  VW T4 Transporter
  Trucks

  VW T4 Transporter

  Shitet T4 normal disel 2.4 viti 2000 .regjistrim deri tetor 2018 Me gjendje shum te mire motorr dhe

  Istog 13 May 15:27
  4,150.00 €
 • 3 foto
  Bager O&K. RH6 22 ton
  Trucks

  Bager O&K. RH6 22 ton

  Bager me zingjir Viti 1990 Ne gjendje pune 1 lug

  Istog 5 March 20:07
  15,500.00 €
 • 4 foto
  opel vivaro 1.9 2006
  Trucks

  opel vivaro 1.9 2006

  shitet opel vivaro 1.9 ne gjendje te rregullt vetura eshte 2006

  Istog 31 August 21:04
  With agreement
 • 6 foto
  Kamion MAN  20/220 viti2005
  Trucks

  Kamion MAN 20/220 viti2005

  Viti 2005ne mujn e dhjet motorri 20/220 pesha bartse 13600kg. Prekolica 6.70meter me 2.45meter i sap

  Istog 9 July 15:20
  With agreement
 • 0 foto
  Shes bager unkauf osht ne gjendje te mir pune
  Trucks

  Shes bager unkauf osht ne gjendje te mir pune

  Shes bager unkauf me korpa rrafshuse 60.40.30 +38344185675 ose +38344902558

  Istog 6 July 22:31
  With agreement
 • 3 foto
  Shite kamjoneta renalt
  Trucks

  Shite kamjoneta renalt

  Shitet kamjoneta Rennault tipi Master 35 dci 2.5 viti 2005 me dogan te pagume ne gjendje fenomenale

  Istog 18 June 23:00
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet kombi mercedes 207
  Trucks

  Shitet kombi mercedes 207

  Shitet kombi mercedes ne gjendje te rregullt per Nr kontaktues 044484020 dhe Viber pres blers seri

  Istog 17 June 20:22
  With agreement
 • 2 foto
  Autobus hondai
  Trucks

  Autobus hondai

  Autobus hondai 817 motorin mercedes benz viti 2000 me klim tronik 32 ulse Gomat te reja

  Istog 12 June 00:33
  With agreement
 • 3 foto
  Mercedes 814
  Trucks

  Mercedes 814

  Mercedes 814 forgon 620 m me rampë Nxhendje te rregullt.

  Istog 12 June 00:32
  With agreement
 • 2 foto
  Shes bager unkauf ne gjendje te mir pune
  Trucks

  Shes bager unkauf ne gjendje te mir pune

  Osht ne gjendje te mir pune i ka korpa rrafshuse 60.40.30

  Istog 5 June 22:36
  With agreement
 • 3 foto
  Shesh kamion man 150 ne gjendje te mir pune
  Trucks

  Shesh kamion man 150 ne gjendje te mir pune

  Shesh kamion man 150 ne gjendje te mir pune +38344185675 ose +38344902558

  Istog 5 June 19:44
  With agreement
 • 1 foto
  Kamion volvo F 10 ne gjendje perfekte
  Trucks

  Kamion volvo F 10 ne gjendje perfekte

  Ne shitje kamiani tipit Volvo F 10 ne gjendje perfekte me kapacitet 13.5 ton me gjatsi 7.20 .me kli

  Istog 1 June 22:00
  8,500.00 €
 • 1 foto
  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit
  Trucks

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Nous offrons des prêts à toutes personnes sincères et honnêtes à ceux qui en ont besoin. Nous pouv

  Istog 17 January 21:28
  200.00 €