Gllogoc

Kafshe ferme në shitje në Gllogoc

 • 4 foto
  Lop me viq shyte e re e 2ytit viq
  Farm animals

  Lop me viq shyte e re e 2ytit viq

  shes lopen e re e me viq viqin e 2yt femer me te gjitha garancionet nuk asht lop e tregeve pergjigjn

  Gllogoc Dje, 21:00
  1,430.00 €
 • 4 foto
  Shesum vez tkatunit
  Farm animals

  Shesum vez tkatunit

  Shesum vez tkatunit te freskta te interesunit na kontaktojn ne numrin 045612620 ose viber +383456126

  Gllogoc Dje, 20:57
  With agreement
 • 3 foto
  Shes viqi femer
  Farm animals

  Shes viqi femer

  Shes viqn femer viqi 1 muj dita viqi esht imir ja kanis me hanger san per ma shim info 044533820

  Gllogoc Dje, 20:51
  330.00 €
 • 1 foto
  Kasap Azem Kurtaj posedoj sharrenper eshna
  Farm animals

  Kasap Azem Kurtaj posedoj sharrenper eshna

  Kasap Azemi posedojm sharren per eshna Nr: 049 162 905 044 640 429

  Gllogoc Dje, 20:41
  With agreement
 • 2 foto
  Shiten mzet 6 copa
  Farm animals

  Shiten mzet 6 copa

  Qmimi sipas marrveshjes

  Gllogoc Dje, 20:15
  With agreement
 • 4 foto
  Vez tpulav dhe tqurav
  Farm animals

  Vez tpulav dhe tqurav

  Shesum vez tpulav dhe tqurav jan te freskta permashum na kontaktoni ne numrin 045612620 ose viber +3

  Gllogoc Dje, 19:51
  With agreement
 • 4 foto
  Lop Mshtjerr S’ Pari
  Farm animals

  Lop Mshtjerr S’ Pari

  Shitet Mshtjerra Sementall S’ Pari me Viq Femen lopa psht shtu qe 1 jav tamel 18 Litra shum e urt

  Gllogoc Dje, 19:17
  With agreement
 • 3 foto
  Lop me Viq
  Farm animals

  Lop me Viq

  Shitet Mshtjerr S’ Pari Sementall me Viq Mashkull 20 Litra Tamel ipet me Garancjon Viber +383 44

  Gllogoc Dje, 16:24
  With agreement
 • 3 foto
  Shes Gjelin me kater pula
  Farm animals

  Shes Gjelin me kater pula

  Shes gjelin me kater pula pulat jan rac shum e mir te medhaja qmimi 100 euro komplet shum pak diskut

  Gllogoc Dje, 14:46
  100.00 €
 • 6 foto
  Shes dy vjeta mashkuj
  Farm animals

  Shes dy vjeta mashkuj

  Shes dy vjeta mashkuj shum te mir Pres bleres serioz qmimi i diskutueshem

  Gllogoc Dje, 11:44
  1,250.00 €
 • 2 foto
  SHITEN MSHTJERRAT
  Farm animals

  SHITEN MSHTJERRAT

  Mshtjerrat jan fort te mira simentallka viber

  Gllogoc Dje, 09:50
  With agreement
 • 2 foto
  Shiten MZET PER MISH GARANTOJ
  Farm animals

  Shiten MZET PER MISH GARANTOJ

  Jan fort te mir mi pre kush a interesum e thirrum kaspin i pren oborr temin

  Gllogoc Dje, 09:49
  With agreement
 • 6 foto
  SHITEN DY LOP NJANA ME VIQ NJANA BARC 8 muj
  Farm animals

  SHITEN DY LOP NJANA ME VIQ NJANA BARC 8 muj

  Lopt jan fort te mira 8 muj barc

  Gllogoc Dje, 09:48
  With agreement
 • 1 foto
  SHITEN DY MSHTJERRA
  Farm animals

  SHITEN DY MSHTJERRA

  viber

  Gllogoc Dje, 09:46
  With agreement
 • 2 foto
  Tlyn i lopes
  Farm animals

  Tlyn i lopes

  Shes tlyn te lopes

  Gllogoc Dje, 09:45
  With agreement
 • 4 foto
  Mshtjerra rac simental
  Farm animals

  Mshtjerra rac simental

  shes mshtjerren 11muj rac simental

  Gllogoc Dje, 09:45
  With agreement
 • 6 foto
  Pula
  Farm animals

  Pula

  Pula te katunit 10+1 pulat jan duke bere vez

  Gllogoc Dje, 09:44
  With agreement
 • 3 foto
  Vjeta
  Farm animals

  Vjeta

  Shiten vjetat mashkull e femen i kuqi osht mashkull i larmi femen jan shum rac e mir t shnosh me gar

  Gllogoc Dje, 07:53
  With agreement
 • 3 foto
  Shes zogj raca te pastra 5 javsh
  Farm animals

  Shes zogj raca te pastra 5 javsh

  Shes zogj raca te pastra dhe te vakcinuar me program. Qmimi sipas marrveshjes.

  Gllogoc Dje, 07:51
  With agreement
 • 2 foto
  Shes 8 pula 3 gjela Rhode island
  Farm animals

  Shes 8 pula 3 gjela Rhode island

  Shes 8 pula 3 gjela Rhode island rac e paster

  Gllogoc Dje, 07:49
  With agreement
 • 3 foto
  Zogj australlorp.new hemshire.amrock
  Farm animals

  Zogj australlorp.new hemshire.amrock

  Kemi zogj nga kto 3 raca te pastra australlorp.new hemshire dhe amrock.

  Gllogoc Dje, 07:49
  With agreement
 • 0 foto
  Qelim zogj me inkupator
  Farm animals

  Qelim zogj me inkupator

  Qelim zogj me inkupator me pakic dhe shumic. Inkupatort jan prodhim gjerman me kapacitet deri ne 300

  Gllogoc Dje, 07:48
  With agreement
 • 5 foto
  Shes gjela raca te pastra bio
  Farm animals

  Shes gjela raca te pastra bio

  Shes gjela jan raca te pastra bio per ti marakli por edhe per mish pesha e tyre eshte nga 3 -5 kg. J

  Gllogoc Dje, 07:48
  With agreement
 • 6 foto
  Shes vez dhe zogj te këtyre racave te pastra
  Farm animals

  Shes vez dhe zogj te këtyre racave te pastra

  Shes vez dhe zogj te racave te pastra. Zogjet duhet te porositen paraprakisht. Qmimi eshte sipas sas

  Gllogoc Dje, 07:47
  With agreement
 • 3 foto
  Shes 2 viqa femna 6-8 dit
  Farm animals

  Shes 2 viqa femna 6-8 dit

  Shes 2 viqa femna 6 ditsh edhe 8 ditsh

  Gllogoc 6 March 22:19
  With agreement
 • 9 foto
  Shes Lopen Qumshtore
  Farm animals

  Shes Lopen Qumshtore

  Shitet Lopa qumshtore me viq femen shyt ësht shtuar per her te tret lop me te gjitha garancionet mil

  Gllogoc 6 March 19:10
  1,900.00 €
 • 4 foto
  shes 10 knujsi jan te ri
  Farm animals

  shes 10 knujsi jan te ri

  jan 10 ose 11 copa

  Gllogoc 6 March 17:33
  15.00 €
 • 5 foto
  2mshtjerra Rac
  Farm animals

  2mshtjerra Rac

  shes 2y mshtjerra jan te shnosha te hesa njera asht shyt tjetra me brina shyta.6muj ika kurse.kjo.me

  Gllogoc 6 March 16:58
  1,280.00 €
 • 3 foto
  Mshtjerr shyt 6mujsh
  Farm animals

  Mshtjerr shyt 6mujsh

  shes mshtjerren shyt e shnosh e hes e mir ndash me majt ndash me pre

  Gllogoc 6 March 15:30
  630.00 €
 • 4 foto
  Mshtjerr 7muj Rac e mirē
  Farm animals

  Mshtjerr 7muj Rac e mirē

  mshtjerr shumë e mir e shnosh e hes jo e tregut qmimi pak diskutohet

  Gllogoc 6 March 15:09
  670.00 €
 • 2 foto
  Shitet viqi
  Farm animals

  Shitet viqi

  Shitet viqi shum i mir per mi.majt

  Gllogoc 6 March 14:00
  With agreement
 • 2 foto
  cjapi dhi
  Farm animals

  cjapi dhi

  shitet cjapi kuq baj ndrrim me dhi kuqe qmimi

  Gllogoc 6 March 12:38
  170.00 €
 • 5 foto
  Shes 2 lop me viqa njana mshtirr spari tjetra sdyti
  Farm animals

  Shes 2 lop me viqa njana mshtirr spari tjetra sdyti

  Shes 2 lop me viqa njana mshtirr spari tjetra sdyti qmimi ka 800 evro tel viber+38349.300.167

  Gllogoc 6 March 10:20
  800.00 €
 • 2 foto
  Maqin
  Farm animals

  Maqin

  Veq 2 muj e perdorun asht ere

  Gllogoc 6 March 09:15
  160.00 €
 • 2 foto
  San edhe kasht
  Farm animals

  San edhe kasht

  Shes san 1.80 Edhe Kasht 1e

  Gllogoc 6 March 09:12
  With agreement
 • 1 foto
  Shiten lopt per mi pre edhe mi majt jan tmira
  Farm animals

  Shiten lopt per mi pre edhe mi majt jan tmira

  Lopt jan fort te mira mi majt edhe mi pre

  Gllogoc 5 March 23:49
  With agreement
 • 2 foto
  LOPT SHTERRPA SHITEN PER MI PRE EDHE TJERA KAM
  Farm animals

  LOPT SHTERRPA SHITEN PER MI PRE EDHE TJERA KAM

  Lopt jan per.mi pre shterpa kam edhe mzet mshtjerra viber

  Gllogoc 5 March 23:43
  With agreement
 • 2 foto
  FERMA E BAGETIVE VIBER
  Farm animals

  FERMA E BAGETIVE VIBER

  Kemi Lop vjeta te vegjel mshtjerra dhe mzet te gjitha natyrale vendore te gjitha me kullos te mir bi

  Gllogoc 5 March 23:41
  With agreement
 • 4 foto
  Shes lopen
  Farm animals

  Shes lopen

  Shes lope me viq mashkell me 15ltra qumsh e re e mir melaq

  Gllogoc 5 March 22:04
  With agreement
 • 2 foto
  Shes kashten
  Farm animals

  Shes kashten

  Shes kashten , nr. per kontakt 044 900 051.

  Gllogoc 5 March 20:18
  With agreement
 • 3 foto
  Mshtjerr 7muj Rac e mirē
  Farm animals

  Mshtjerr 7muj Rac e mirē

  shes mshtjerr shume e mir ndash me rrit ndash per mish

  Gllogoc 5 March 18:03
  680.00 €
 • 4 foto
  Lop shyt ekstra klas me viq femer
  Farm animals

  Lop shyt ekstra klas me viq femer

  lopa asht e garantune pa asni behane u shtu para 2jave,viqin e2yt eka qeta ka ende ka ni dham anash

  Gllogoc 5 March 18:02
  1,480.00 €
 • 2 foto
  Shitet 2 viqa mashkull
  Farm animals

  Shitet 2 viqa mashkull

  Shitet 2 viqa mashkush shum te mir Viber:+38349572342 044261642

  Gllogoc 5 March 13:07
  With agreement
 • 5 foto
  Shiten knujsit
  Farm animals

  Shiten knujsit

  Shiten knujsit t\'katunit

  Gllogoc 5 March 11:58
  10.00 €
 • 4 foto
  Shitet lopa qumshtore bars ne mujn e 8 ose ndrrohet
  Farm animals

  Shitet lopa qumshtore bars ne mujn e 8 ose ndrrohet

  Shitet lopa bars edhe nje muj shtohet lopa kur te shtohet ka 25 litra tamel eshte lop qumshtore lopa

  Gllogoc 5 March 10:59
  1,000.00 €
 • 4 foto
  Shes kontenjerin per transport-kullos bletesh
  Farm animals

  Shes kontenjerin per transport-kullos bletesh

  Shes kontenjerin per 36 blet ,eshte shume praktik dhe efikas per transport dhe kullos bletesh. Qmimi

  Gllogoc 5 March 07:50
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet Lopa
  Farm animals

  Shitet Lopa

  Çmimi Sipas Marrveshjes

  Gllogoc 4 March 22:30
  With agreement
 • 5 foto
  Knojsi
  Farm animals

  Knojsi

  Knojsi jan te mir jan te veres te kalume te Kan ngren veq miser Ju mirpresum

  Gllogoc 4 March 20:42
  With agreement
 • 4 foto
  Shiten mshtjerrat
  Farm animals

  Shiten mshtjerrat

  shiten dy mshtjerra nje eshte e mbarsune qe 1 muj eshte rac shyte limuzin dhe njera eshte rac siment

  Gllogoc 23 February 14:06
  With agreement
 • 3 foto
  Zoj astrollop
  Farm animals

  Zoj astrollop

  Shes 30zoj raca astrollop shum rac e mir per vo por edhe per mish

  Gllogoc 23 February 14:05
  With agreement