Instrumente muzikore dhe paisje në shitje në Shkodër

 • 0 foto
  Roland spd-S bateri elektronike per dj & baterista
  Musical instruments and equipment

  Roland spd-S bateri elektronike per dj & baterista

  Gjendja 10/10

  Shkodër Dje, 09:37
  350.00 €
 • 1 foto
  VINTAGE FENDER LEAD I
  Musical instruments and equipment

  VINTAGE FENDER LEAD I

  KITARE FENDER LEAD I KITARE KOLEKSIONI Serial number: E107109 Production year: late 1980 - early 198

  Shkodër 29 May 10:32
  750.00 €
 • 0 foto
  Tekste Muzike
  Musical instruments and equipment

  Tekste Muzike

  Shesim tekste muzike cfaredolloji

  Shkodër 22 April 16:35
  50.00 €
 • 0 foto
  shiten paisje dj
  Musical instruments and equipment

  shiten paisje dj

  shiten paisje dj te perdorura

  Shkodër 29 March 13:33
  With agreement
 • 0 foto
  paisje dj
  Musical instruments and equipment

  paisje dj

  shiten paisje dj komplet dhe te ndara per arsye mospordorimi

  Shkodër 19 March 22:15
  With agreement
 • 5 foto
  Shes ose nderroj Korg Pa 3x
  Musical instruments and equipment

  Shes ose nderroj Korg Pa 3x

  Tastiera asht shum e mir asht pro e Madhe me ram 256 me canten e saj shitet ose nderrohet 0696958202

  Shkodër 27 September 11:11
  1,400.00 €
 • 2 foto
  Bateri Elektronike
  Musical instruments and equipment

  Bateri Elektronike

  Bateri elektronike professionale Alesis DM 10 E perdorur shum pak, shitet per arsye mos perdorimi Ç

  Shkodër 24 September 23:29
  650.00 €
 • 10 foto
  Bokse-Sub
  Musical instruments and equipment

  Bokse-Sub

  Shiten 4 bokse Yamaha 12 300wat Sub aktin Yamaha MSR800 Whatsapp- 0695152069

  Shkodër 24 September 13:08
  100,000.00 Lek
 • 6 foto
  Bokse & Sub
  Musical instruments and equipment

  Bokse & Sub

  4 bokse Yamaha 12 300watt Sub Yamaha MSR800 15 aktiv 500 wat rms Whatsapp: +355695152069

  Shkodër 13 September 11:34
  100.00 Lek
 • 2 foto
  Shiten pioneer 350
  Musical instruments and equipment

  Shiten pioneer 350

  Shitet set pioneer 350 ne gjendje shume te mire per me shume tel 0673794296

  Shkodër 12 September 20:51
  With agreement
 • 11 foto
  Shitet Dynacord + Boksa
  Musical instruments and equipment

  Shitet Dynacord + Boksa

  Rcf art 500 pasiv 4 cope 500 wat Woufer Rcf aktiv 1000 wat Rcl pasiv 400 wat Jbl pasiv 500 wat Fbt

  Shkodër 8 September 21:27
  With agreement
 • 4 foto
  Korg PA 800
  Musical instruments and equipment

  Korg PA 800

  Shitet Korg pa 800 ne gjendje shum te mire pune ,, 256 Ram ,, me karte mp3 te instaluar brenda dh

  Shkodër 29 August 14:08
  700.00 €
 • 4 foto
  SUB AKTIV YAMAHA MSR 800
  Musical instruments and equipment

  SUB AKTIV YAMAHA MSR 800

  Shitet Yamaha MSR800 Cmimi 350mije i padiskutueshem

  Shkodër 29 August 13:27
  35,000.00 Lek
 • 0 foto
  Shes organo wk8
  Musical instruments and equipment

  Shes organo wk8

  Shes organo wk8 ne gjendje shum te mire per me shum kontaktoni 0673106225 cmimi I diksutueshem

  Shkodër 11 August 13:16
  400.00 €
 • 2 foto
  Opera db 715 dx
  Musical instruments and equipment

  Opera db 715 dx

  Dy cope me stativa dhe fisha, 1 vere perdorim. Aktiva 700w

  Shkodër 6 August 10:39
  800.00 €
 • 1 foto
  Suport 2
  Musical instruments and equipment

  Suport 2

  Te

  Shkodër 30 July 22:11
  With agreement
 • 1 foto
  Shes set pionier 400
  Musical instruments and equipment

  Shes set pionier 400

  She\'s set mixer 400 . Mixer + 2 cdj plyera. Jan ne gjendje te mire pune. ..... shiten për arsyje mo

  Shkodër 22 July 09:14
  600.00 Lek
 • 4 foto
  Trumpet TAMA
  Musical instruments and equipment

  Trumpet TAMA

  Trumpet Tama ardhur nga USA e blere ne dyqaj jo ne dore Shell (druri) e persosur ne çdo drejtim ne t

  Shkodër 17 July 15:17
  300.00 Lek
 • 8 foto
  Bokse Sub Mikrofon
  Musical instruments and equipment

  Bokse Sub Mikrofon

  Shiten 4 bokse Yamaha 12inc 300watt 700mij leke 1 Sub Yamaha MSR800 aktiv 450 mij leke 1 mikrofon Sh

  Shkodër 16 July 14:50
  1.00 Lek
 • 0 foto
  mace
  Musical instruments and equipment

  mace

  shitet kotelja Persjane , dy muajshe femer

  Shkodër 1 July 18:59
  200.00 €
 • 2 foto
  Violino e. 1724
  Musical instruments and equipment

  Violino e. 1724

  Violino e. 1724

  Shkodër 25 June 20:52
  200.00 €
 • 3 foto
  TAMA
  Musical instruments and equipment

  TAMA

  Tama bas Drum ne gjendje perfekte lekurat (filmat) te ri fare prodhimi i viteve 90 200 mij lek

  Shkodër 25 June 18:32
  200.00 Lek
 • 5 foto
  Zildijan
  Musical instruments and equipment

  Zildijan

  Pjata per Bateri (drum) Zildijan Made in USA 1-18tshe 1-20tshe 2 -14tshe Çelistoni Te gjitha bashk

  Shkodër 25 June 18:11
  300.00 €
 • 1 foto
  Pedaliere RP100
  Musical instruments and equipment

  Pedaliere RP100

  Pedaliere ne gjendje shum te mir dhe me nje bollek efektesh

  Shkodër 9 June 21:43
  50.00 €
 • 1 foto
  New Pioneer 2 CDJ-2000 Nexus, 1 DJM-900 Nexus
  Musical instruments and equipment

  New Pioneer 2 CDJ-2000 Nexus, 1 DJM-900 Nexus

  New Pioneer 2 CDJ-2000 Nexus, 1 DJM-900 Nexus PROMO PROMO PROMO HURRY AND GRAB YOUR READY FOR SH

  Shkodër 13 March 10:40
  2,000.00 €
 • 1 foto
  Pioneer 2 CDJ-2000 Nexus, 1 DJM-900 Nexus
  Musical instruments and equipment

  Pioneer 2 CDJ-2000 Nexus, 1 DJM-900 Nexus

  New Pioneer 2 CDJ-2000 Nexus, 1 DJM-900 Nexus PROMO PROMO PROMO HURRY DHE GRAB YOUR GATI PËR SHI

  Shkodër 13 March 10:39
  2,000.00 €
 • 6 foto
  Pioneer DDJ-SX3 Controller = €550, Pioneer DDJ-1000 Controller = €550 Pioneer XDJ-RX2 = €800
  Musical instruments and equipment

  Pioneer DDJ-SX3 Controller = €550, Pioneer DDJ-1000 Controller = €550 Pioneer XDJ-RX2 = €800

  Contact us via: EMAIL: nicolellappa@gmail.com , EMAIL: nicolellappa@hotmail.com , W

  Shkodër 22 January 08:33
  550.00 €
 • 2 foto
  Pioneer DDJ SX2 - €480 / Pioneer XDJ RX - €700 / Pioneer CDJ 2000NXS2 == €1000
  Musical instruments and equipment

  Pioneer DDJ SX2 - €480 / Pioneer XDJ RX - €700 / Pioneer CDJ 2000NXS2 == €1000

  Ne jemi një Furnizues i pajisjeve DJ të vendosura në Mbretërinë e Bashkuar dhe Afrikën e Jugut.

  Shkodër 16 August 08:21
  350.00 €