Tiranë

Elektronikë në shitje në Tiranë

 • 1 foto
  SAMSUNG J7 prime (TRASNPORTI FALAS)
  Cellular phones

  SAMSUNG J7 prime (TRASNPORTI FALAS)

  SAMSUNG J7 Prime 16Gb 2Gb gjendja si te rrinjSHOQEROHET me karikues GARANCIA 3 MUAJ, TRANSPORTI FAL

  Tiranë Dje, 18:29
  12,000.00 Lek
 • 1 foto
  OKAZION SAMSUNG S10 Plus I RI ne KUTI
  Cellular phones

  OKAZION SAMSUNG S10 Plus I RI ne KUTI

  SAMSUNG S10 Plus I ri ne kuti model europian SHOQEROHET ME KUTI(AKSESORET ORIGJINAL) ,Gomine & X

  Tiranë Dje, 18:29
  610.00 €
 • 2 foto
  IPHONE 8 Plus 64Gb (Trasnporti Falas)
  Cellular phones

  IPHONE 8 Plus 64Gb (Trasnporti Falas)

  IPHONE 8 plus 64Gb Gjendja 10/10 .SHOQEROHET KARIKUES ,Gomine & Xham.GARANCIA 3 MUAJ, TRANSPORT

  Tiranë Dje, 18:29
  42,900.00 Lek
 • 0 foto
  kufje samsung type ic (note 10 plus te kutise)
  Cellular phones

  kufje samsung type ic (note 10 plus te kutise)

  kufje smasungu type ic 100% origjinale te kutise,se samsung note 10 plus.gjendje 1 pale

  Tiranë Dje, 18:29
  35.00 €
 • 5 foto
  BLACKBERRY PASSPORT 32Gb 3Gb ram
  Cellular phones

  BLACKBERRY PASSPORT 32Gb 3Gb ram

  Blackberry passport 32gb 3gb ram gjendja 9.5/10 shoqerohet me karikues, 3 muaj garanci TRANSPORTI F

  Tiranë Dje, 18:29
  90.00 €
 • 5 foto
  ONE PLUS 3 64Gb (TRANSPORTI FALAS)
  Cellular phones

  ONE PLUS 3 64Gb (TRANSPORTI FALAS)

  One Plus 3 64Gb 6Gb ram gjednja 9.5/10 shoqerohet me karikues, 3 muaj garanci TRANSPORTI FALAS 24-4

  Tiranë Dje, 18:29
  14,900.00 Lek
 • 1 foto
  OKAZION SAMSUNG TAB A 2019 32Gb 2Gb 10.1 inch i Ri
  Computers

  OKAZION SAMSUNG TAB A 2019 32Gb 2Gb 10.1 inch i Ri

  SAMSUNG TAB A 32gb 2gb ram 2019 i ri ne kuti,10.1 inch i ri ne kuti Shoqerohet kuti (aksesoert origj

  Tiranë Dje, 18:29
  24,900.00 Lek
 • 6 foto
  Blackberry passport 32Gb 3Gb ram
  Cellular phones

  Blackberry passport 32Gb 3Gb ram

  Blackberry passport 32gb 3gb ram ngjyre shume e vecante shoqerohet me karikues, 3 muaj garanci TRAN

  Tiranë Dje, 18:29
  120.00 €
 • 1 foto
  OKAZION. IPHONE 7 32Gb rrinj te ardhur nga anglia
  Cellular phones

  OKAZION. IPHONE 7 32Gb rrinj te ardhur nga anglia

  Iphone 7 te rrinj ne kuti te ardhur nga anglia,shoqeroher me kuti (aksesoert origjinal) gomine dhe x

  Tiranë Dje, 18:29
  29,900.00 Lek
 • 1 foto
  BOKS me Bluetooth,mikrofon,usb &sd card
  Mobile phone accessories

  BOKS me Bluetooth,mikrofon,usb &sd card

  BOKS me Bluetooth te rrinj Lidhet me,Bluetooth,mikrofon ,usb & sd card,ideal per piknik ose per

  Tiranë Dje, 18:29
  39.00 €
 • 0 foto
  IPAD Air 2 16Gb me sim card(TRANSPORTI FALAS)
  Computers

  IPAD Air 2 16Gb me sim card(TRANSPORTI FALAS)

  IPAD AIR 2 16Gb me sim card gjendja 10/10 ,Shoqerohet me karikues,& kufje Garancia 3 muaj TRAN

  Tiranë Dje, 18:29
  28,000.00 Lek
 • 4 foto
  DESKOP HP PRO 500GB 4GB RAM I KOMPLETUAR
  Computers

  DESKOP HP PRO 500GB 4GB RAM I KOMPLETUAR

  DESKOP HP PRO 500GB HDD,4GB RAM NE GJENDJE SH TE MIRE, KOMPLETURA M ETASTIRE MOUS, DHE MORINOTR

  Tiranë Dje, 18:29
  99.00 €
 • 1 foto
  NOKIA 3310 GJENDJA 10/10 (TRANSPORTI FALAS)
  Cellular phones

  NOKIA 3310 GJENDJA 10/10 (TRANSPORTI FALAS)

  NOKIA 3310 MODEL I RI GJENDJA 10/10 TE ARDHUR NGA GJERMANIA .SHOQEROHEM ME KUTI DHE KARIKUES.GARANCI

  Tiranë Dje, 18:29
  3,900.00 Lek
 • 1 foto
  IPHONE 11 256Gb i Ri model EUROPIAN
  Cellular phones

  IPHONE 11 256Gb i Ri model EUROPIAN

  IPHONE 11 256Gb I ri Model EUROPIAN .SHOQEROHET ME KUTI(AKSESORET ORIGJINAL) ,Gomine & Xham.GARA

  Tiranë Dje, 18:29
  799.00 €
 • 1 foto
  XIAOMI REDMI NOTE 8,NOTE 8 PRO & NOTE NOTE 9S
  Cellular phones

  XIAOMI REDMI NOTE 8,NOTE 8 PRO & NOTE NOTE 9S

  📱XIAOMI REDMI NOTE 8 (4/64Gb) CMIMI 23 900 LEK —————————————— 📱XIAOMI R

  Tiranë Dje, 18:29
  1.00 Lek
 • 1 foto
  SAMSUNG A6 PLUS 32Gb 3Gb i Ri (TRANSPORTI FALAS)
  Cellular phones

  SAMSUNG A6 PLUS 32Gb 3Gb i Ri (TRANSPORTI FALAS)

  SAMSUNG A6 Plus 32Gb 3Gb RAM I RI.SHOQEROHET ME KUTI(Aksesoert ORIGJINAL) Gomine & Xham.GARANCIA

  Tiranë Dje, 18:29
  24,000.00 Lek
 • 1 foto
  SAMSUNG A20s 32Gb 3Gb (TRANSPORTI FALAS)
  Cellular phones

  SAMSUNG A20s 32Gb 3Gb (TRANSPORTI FALAS)

  SAMSUNG A20s 32Gb 3Gb ram i ri ne kuti,(i zi dhe jeshil).shoqerohet me karikues,gomine dhe xham mboj

  Tiranë Dje, 18:29
  19,900.00 Lek
 • 5 foto
  IPHONE XS MAX 64GB (TRANSPORTI FALAS)
  Cellular phones

  IPHONE XS MAX 64GB (TRANSPORTI FALAS)

  IPHONE XS MAX 64GB I PAHUR FIZIKISHT Gjendja 10/10 .SHOQEROHET KARIKUES ,Gomine & Xham.GARANCIA

  Tiranë Dje, 18:29
  599.00 €
 • 2 foto
  IPHONe 7 256Gb Gjendja 10/10 (TRANSPORTI FALAS)
  Cellular phones

  IPHONe 7 256Gb Gjendja 10/10 (TRANSPORTI FALAS)

  IPHONE 7 256GB Gjendja 10/10 ,SHOQEROHET ME KARIKUES GOMINE DHE XHAM MBAOJTES 3 MUAJ Garancia TRANS

  Tiranë Dje, 18:29
  26,000.00 Lek
 • 6 foto
  SAMSUNG NOTE 8.0 16Gb 2Gb (TRANSPORTI FALAS)
  Computers

  SAMSUNG NOTE 8.0 16Gb 2Gb (TRANSPORTI FALAS)

  SAMSUNG TAB NOTE 8.0 16Gb 2Gb ram Wifi shoqerohet me karikues, 3 muaj garanci TRANSPORTI FALAS 24-4

  Tiranë Dje, 18:28
  9,900.00 Lek
 • 1 foto
  EKRAN 100% ORIGJINAL iPHONE (LEXO NJOFTIMIN)
  Cellular phones

  EKRAN 100% ORIGJINAL iPHONE (LEXO NJOFTIMIN)

  EKRAN PER IPHONE 100% ORIGJINAL (TE MONTUAR NE TELEFONA ME ICLOUD) EKRANET JEPE ME 100% GARANCIA E

  Tiranë Dje, 18:28
  1.00 Lek
 • 1 foto
  Air pods 2 te rrinj ne kuti (TRANSPORTI FALAS)
  Mobile phone accessories

  Air pods 2 te rrinj ne kuti (TRANSPORTI FALAS)

  air pods 2 te rrinj ne kuti

  Tiranë Dje, 18:28
  140.00 €
 • 2 foto
  Nokia 3310 modeli i ri pak te perdor ne kuti
  Cellular phones

  Nokia 3310 modeli i ri pak te perdor ne kuti

  Nokia 3310 modeli i ri pak te perdor ne kuti me karikues telfona pune mbaj e bateri mbi 5 dit me cam

  Tiranë Dje, 18:28
  40.00 €
 • 5 foto
  Samsung Galaxy note 10+ 64 giga gold blu i vietnam
  Cellular phones

  Samsung Galaxy note 10+ 64 giga gold blu i vietnam

  Samsung Galaxy Note 10+ 64 giga prodhim i vietnamit super cilsi dhe te shpejt ne pordorim dhe shkark

  Tiranë Dje, 18:28
  120.00 €
 • 1 foto
  QARK PER SAMSUNG S4,S5,S6,S7,S8,S9,S10 Etj...
  Cellular phones

  QARK PER SAMSUNG S4,S5,S6,S7,S8,S9,S10 Etj...

  QARK PER SAMSUNG SIPAS MODELEVE -QARK S10 usa 150 MIJ LEK -QARK J5 2017 40 MIJ LEK -QARK A5 2017 5

  Tiranë Dje, 18:28
  1.00 Lek
 • 4 foto
  Samsung galaxy s10+ 64 i zi prodhim i vetnamit
  Cellular phones

  Samsung galaxy s10+ 64 i zi prodhim i vetnamit

  Samsung galaxy s10+ 64 giga prodhim i vetnamit super cilsi kualitet i mir i shpejt ne pordorim shkar

  Tiranë Dje, 18:27
  120.00 €
 • 4 foto
  Samsung Galaxy m50 64 giga prodhim i vietnamit
  Cellular phones

  Samsung Galaxy m50 64 giga prodhim i vietnamit

  Samsung Galaxy m50 64 giga blu gold te ri ne kuti prodhim i vietnamit super cilsi dhe i shpejt ne po

  Tiranë Dje, 18:27
  100.00 €
 • 11 foto
  ❌OKAZION❌ASUS ZENBOOK PRO 14, RAM GB, 4GB GRAPHIC❌
  Computers

  ❌OKAZION❌ASUS ZENBOOK PRO 14, RAM GB, 4GB GRAPHIC❌

  🚫Okazion! Shes Laptop Zenbook Pro🚫Asus Profesional🚫 prodhimi gusht 2019, 14 inch, Laptop super i fuq

  Tiranë Dje, 18:27
  1,000.00 €
 • 1 foto
  SHITEN 20 PC DELL
  Computers

  SHITEN 20 PC DELL

  shiten 20 pc dell optiplex 755, ram 2gb cor2 duo monitor samsung 22 polsh jane ne gjendje superr, s

  Tiranë Dje, 18:27
  130.00 Lek
 • 9 foto
  ❌OKAZION❌EV ZLX-15P❌1000W❌PROFESIONAL❌AKULL I RI❌
  Audio / CD / Stereo

  ❌OKAZION❌EV ZLX-15P❌1000W❌PROFESIONAL❌AKULL I RI❌

  Shes Boks Electro Voice e amplifikuar, nje nder markat me te njohura profesionale dhe super te fuqis

  Tiranë Dje, 18:27
  750.00 €
 • 3 foto
  ❌OKAZION❌UFC 3❌PS4❌4K❌PS4 PRO❌2019❌
  Games for PC / Video Games

  ❌OKAZION❌UFC 3❌PS4❌4K❌PS4 PRO❌2019❌

  UFC 3 PS4/PS4 PRO 4K Viti: 2019 Loje fantastike, sidomos me dy veta! Cmimi: 3000 lek

  Tiranë Dje, 18:27
  3,000.00 Lek
 • 6 foto
  Iphone xs Max 64 giga gold vietnamit super cilsi
  Cellular phones

  Iphone xs Max 64 giga gold vietnamit super cilsi

  Iphone Xs Max 64 giga gold te ri ne kuti prodhim i vietnamit super cilesi dhe te shpejt ne pordorim

  Tiranë Dje, 18:26
  120.00 €
 • 4 foto
  Samsung Galaxy A10s 32 giga si i ri
  Cellular phones

  Samsung Galaxy A10s 32 giga si i ri

  Samsung Galaxy A10s 32 giga si i ri ne kurti me aksesore ngjyer jeshil me garanci

  Tiranë Dje, 18:26
  125.00 €
 • 3 foto
  Samsung Galaxy Note 9 64 giga i vietnamit
  Cellular phones

  Samsung Galaxy Note 9 64 giga i vietnamit

  Samsung Galaxy note 9 64 giga i ri me kuti me aksesore prodhim i vietnamit super cilsi dhe i shpejt

  Tiranë Dje, 18:21
  110.00 €
 • 4 foto
  iphone 8 black i zi 64 giga pak iperdor
  Cellular phones

  iphone 8 black i zi 64 giga pak iperdor

  iphone 8 black 64 giga i perdor ne gje ndje shum te mir ne gjendje 9/10 shenja nga gomina shoqrohet

  Tiranë Dje, 18:20
  26,000.00 Lek
 • 6 foto
  oakzion Tablet docomo dtab 16 Gb 10.1 inch
  Cellular phones

  oakzion Tablet docomo dtab 16 Gb 10.1 inch

  Tablet docomo si i ri pa asnje gervishje 16 gb 2 ram me camera para mbrapa me super cmimim 11000 mij

  Tiranë Dje, 18:20
  11,000.00 Lek
 • 6 foto
  Samsung Galaxy s10 plus 128 giga i zi
  Cellular phones

  Samsung Galaxy s10 plus 128 giga i zi

  samsung galaxy s10 plus 128 giga 8 ram i zi me cdo gje ne rregull punon vetem me telekom cmimi 430 m

  Tiranë Dje, 18:19
  43,000.00 Lek
 • 6 foto
  Iphone 8 plus gold 64 giga i perdor
  Cellular phones

  Iphone 8 plus gold 64 giga i perdor

  Iphone 8 plus gold iperdor ne gjendje shum te mir pa shenja demtimi me cdo gje ne rregull cmimi 3500

  Tiranë Dje, 18:18
  35,000.00 Lek
 • 10 foto
  shes tel OBI S502 te rinje ne kuti
  Cellular phones

  shes tel OBI S502 te rinje ne kuti

  shes telefon OBI S502 te ri ne kuti 8 gb memorie. tel jane te rinje ne kuti telefon shum i mire dhe

  Tiranë Dje, 18:18
  60.00 Lek
 • 10 foto
  shes telefon me butona super bateti
  Cellular phones

  shes telefon me butona super bateti

  shes telefon Raeno me 3 karta sim wifi radio pa perdorur kufje bateri 3000 amper mban karikim mbi 10

  Tiranë Dje, 18:18
  20.00 Lek
 • 4 foto
  Iphone 7 gold 128 giga problem me valt
  Cellular phones

  Iphone 7 gold 128 giga problem me valt

  iphone 7 gold 128 giga ne dhendje si ri po ka problem me valte rrin no servis cmimi 120 euro

  Tiranë Dje, 18:17
  1,200.00 €
 • 2 foto
  Kompjuter Dell
  Computers

  Kompjuter Dell

  Shitet kompjuter dell me monitor 22 inch\" mouse tastier webcam kompjuteri eshte ne gjendje te mir p

  Tiranë Dje, 18:03
  150.00 €
 • 1 foto
  Telefona ne shitje super cmime
  Cellular phones

  Telefona ne shitje super cmime

  Telefona ne shitje Samsung J5 2017 model europian 16 gb Samsung j5 2016 model europian 16 gb Iphone

  Tiranë Dje, 18:02
  12,345,678.00 Lek
 • 1 foto
  iPhone 6S+
  Cellular phones

  iPhone 6S+

  tel personal, gjendja 10/10, tel i esht ndrru vetem bateria, gjendja 96% fingerprinti nk punon, i bl

  Tiranë Dje, 18:00
  20,000.00 Lek
 • 3 foto
  ❗️3 TE FUNDIT ❗️
  Mobile phone accessories

  ❗️3 TE FUNDIT ❗️

  OFERTE ❗️VETEM 1200 LEKE 🔥 Kufje smart i9S-TWS. Karakteristikat: Kufje pa litar qe lidhen me cd

  Tiranë Dje, 17:54
  1,200.00 Lek
 • 1 foto
  Ps vita 3g me cip
  Games for PC / Video Games

  Ps vita 3g me cip

  Ps vita 3g me cip ne gjendje te mire, 16 gb karte memorie. Me cip mund te instaloni cdo loje pa leke

  Tiranë Dje, 17:49
  150.00 €
 • 0 foto
  CD DISQE PS4 ORIGJINALE PES15 PES16 FIFA14
  Games for PC / Video Games

  CD DISQE PS4 ORIGJINALE PES15 PES16 FIFA14

  SHES CD DISQE PS4 ORIGJINALE.FIFA14.PES15.PES16.CMIMI 20 EURO SECILA.

  Tiranë Dje, 17:47
  20.00 €
 • 1 foto
  Printer fotografish
  Computer parts

  Printer fotografish

  QSS-350I plus. Vitprodhimi 2009. Pak i perdorur ne gjendje shume te mire.Per me shume info tel ne nr

  Tiranë Dje, 17:46
  With agreement
 • 0 foto
  Samsung Galaxy A40
  Cellular phones

  Samsung Galaxy A40

  💳Mundesi blerje me keste vetem me kart ID 📍Adresa:Rruga Hoxha Tahsim, 5 dyqane sa kalon Bar Oslon ku

  Tiranë Dje, 17:42
  19,000.00 Lek
 • 1 foto
  Iphone 6s
  Cellular phones

  Iphone 6s

  💳Mundesi blerje me keste vetem me kart ID 📍Adresa:Rruga Hoxha Tahsim, 5 dyqane sa kalon Bar Oslon ku

  Tiranë Dje, 17:42
  16,500.00 Lek