Biznes & Punësime në shitje në Tiranë

 • 3 foto
  Frigorifere
  Machinery and inventory

  Frigorifere

  Shiten 3 frigorifere ne gjendje shume te mire pune 50 000 leke te tre.

  Tiranë 5 May 15:49
  50,000.00 Lek
 • 0 foto
  MJETE PARUKERIE ÇMIM OKAZION
  Machinery and inventory

  MJETE PARUKERIE ÇMIM OKAZION

  Shiten mjete parukerie, me çmim shumë të lirë. 0696679730

  Tiranë 5 May 15:41
  500.00 €
 • 2 foto
  Shes faqe instagrami 24k
  services

  Shes faqe instagrami 24k

  Faqe e rregullt biznesi aktual! Shitet si rrjedhim i mbylljes te biznesit

  Tiranë 5 May 12:56
  500.00 €
 • 1 foto
  qen shtepiak
  Farm animals

  qen shtepiak

  cmimi i diskutushem

  Tiranë 5 May 11:57
  50.00 €
 • 3 foto
  EKSPRES KAFE +MULLI- I RI
  Business for sale / rent

  EKSPRES KAFE +MULLI- I RI

  EKSPRES KAFE 5 MUAJ I PERDORUR PLUS MULLI BLOJE KAFEJE. GJENDJE SHUME TE MIRE. VERIFIKIM ME EKSPERT.

  Tiranë 5 May 10:32
  700.00 €
 • 1 foto
  ITALISHT ANGLISHT
  services

  ITALISHT ANGLISHT

  Ofrohen kurse per te gjitha moshat dhe te gjitha nivelet. Pervoje shumevjecare ne mesimdhenie si ne

  Tiranë 5 May 02:09
  800.00 Lek
 • 3 foto
  Shes mshtjerren
  Farm animals

  Shes mshtjerren

  Shes mshtjerren sipas marrveshjes (044332262). Vushtrri

  Tiranë 4 May 21:33
  With agreement
 • 2 foto
  STABILIZATOR TENSIONI I RI
  Machinery and inventory

  STABILIZATOR TENSIONI I RI

  Shiten Stabilizatore tensioni, TE RINJ, Linja Monofaze: 5 KVA ; 7.5 KVA ; 10 KVA, 15 KVA; Linja 3 f

  Tiranë 4 May 15:48
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet Pastrim kimik
  Business for sale / rent

  Shitet Pastrim kimik

  Shitet Pastrim Kimik tek rruga Fadil Rada, me te gjitha pajisjet funksionale .

  Tiranë 4 May 12:18
  780,000.00 Lek
 • 1 foto
   Assalamualaikum We offer Business and personnel Loans here
  services

  Assalamualaikum We offer Business and personnel Loans here

  With our specialized positions, you will get money for everything you need. Find out more: clemal

  Tiranë 4 May 10:52
  10,000,000.00 €
 • 1 foto
  Faqe instagrami per biznes online
  services

  Faqe instagrami per biznes online

  Keni 1 biznes dhe shitjet nuk po ju hecin sic ju deshironi neve kemi zgjidhjen tuaj. Kemi Faqe Insta

  Tiranë 4 May 08:16
  With agreement
 • 1 foto
  Shesim faqe instagrami me ndjeksa Albania
  services

  Shesim faqe instagrami me ndjeksa Albania

  Keni 1 biznes dhe shitjet nuk po ju hecin sic ju deshironi neve kemi zgjidhjen tuaj. Kemi Faqe Inst

  Tiranë 4 May 08:12
  With agreement
 • 3 foto
  Paisje per fast food shume pak te perdorura 5300€
  Business for sale / rent

  Paisje per fast food shume pak te perdorura 5300€

  Shiten paisje per fast food vetem dy muaj te perdorura ose shitet bisnesi me xhiro shume te kenaqshm

  Tiranë 4 May 00:51
  5,300.00 €
 • 5 foto
  Shes mobilje për zyrë (komodina + tavolina)
  Machinery and inventory

  Shes mobilje për zyrë (komodina + tavolina)

  Shes 3 tavolina zyre dhe 6 komodina shumë cilesore. Secila tavolinë ka 2 vende (përballë njeri tjetr

  Tiranë 3 May 23:20
  50,000.00 Lek
 • 1 foto
  SHITET TRAPAN BANGO OKAZION
  Machinery and inventory

  SHITET TRAPAN BANGO OKAZION

  shitet trapan bango okaxion dhum pak i perdorur ne gjendje perfekte 18000 lek

  Tiranë 3 May 18:32
  18,000.00 Lek
 • 4 foto
  Riparime Mobiljesh
  services

  Riparime Mobiljesh

  Riparojme mobilje dyer te brendshme dhoma gjumi kuzhina dollape etj 0676222333 0685768993

  Tiranë 3 May 14:59
  1.00 €
 • 2 foto
  Shitet parku me blete
  Farm animals

  Shitet parku me blete

  Shiten 30 blet me koshere moderne dhe me te gjitha mbreteresha te reja.

  Tiranë 3 May 13:15
  With agreement
 • 1 foto
  Shiten 30 bletë
  Farm animals

  Shiten 30 bletë

  Shiten 30 blete me koshere moderne me nga 8 rrug miz dhe me mbreteresha te reja.

  Tiranë 3 May 12:20
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet makin kapse gjermane 200 fleta lehtesisht
  Business for sale / rent

  Shitet makin kapse gjermane 200 fleta lehtesisht

  Shitet

  Tiranë 3 May 11:31
  With agreement
 • 4 foto
  Kanceleri ne mbyllje shitet cdo gje nen kosto
  Business for sale / rent

  Kanceleri ne mbyllje shitet cdo gje nen kosto

  Shiten

  Tiranë 3 May 11:31
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet tavoline kompjuteri
  Business for sale / rent

  Shitet tavoline kompjuteri

  Shitet

  Tiranë 3 May 11:31
  With agreement
 • 1 foto
  Shiten ora
  Business for sale / rent

  Shiten ora

  Shiten

  Tiranë 3 May 11:19
  With agreement
 • 1 foto
  Shiten banake xhami
  Business for sale / rent

  Shiten banake xhami

  Shiten

  Tiranë 3 May 11:19
  With agreement
 • 1 foto
  Shiten kosha metalike
  Business for sale / rent

  Shiten kosha metalike

  Shiten

  Tiranë 3 May 11:19
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet karrike
  Business for sale / rent

  Shitet karrike

  Shitet

  Tiranë 3 May 11:19
  With agreement
 • 1 foto
  Shiten bicikleta
  Business for sale / rent

  Shiten bicikleta

  Shiten

  Tiranë 3 May 11:19
  With agreement
 • 1 foto
  pit bull
  Farm animals

  pit bull

  PItBull 2 Muajsh Whatsapp-0698589008

  Tiranë 3 May 00:36
  150.00 €
 • 6 foto
  larje xhamash
  services

  larje xhamash

  sherbime pastrimi larje xhamash fasada te larta me vinç larje divane kende kolltuqe karrige larje vi

  Tiranë 2 May 23:09
  99.00 Lek
 • 1 foto
  Shesim blejme instagrame +20 k albania
  Hirings

  Shesim blejme instagrame +20 k albania

  Shesim blejme faqe instagrami aktive albania Keni 1 biznes dhe shitjet nuk po ju hecin sic ju deshi

  Tiranë 2 May 19:00
  With agreement
 • 1 foto
  Shesimi faqe instagrami 300 k follow top usa
  services

  Shesimi faqe instagrami 300 k follow top usa

  Shesim blejme faqe instagrami aktive albania Keni 1 biznes dhe shitjet nuk po ju hecin sic ju deshi

  Tiranë 2 May 18:57
  With agreement
 • 5 foto
  Pela
  Farm animals

  Pela

  Shitet mezi femer 20 muajshe rrace e mire, e urte per merakli cmimi diskutohet kur te shikohet nga a

  Tiranë 2 May 18:56
  800.00 €
 • 1 foto
  Faqe instagrami aktive albania +100 k follow
  services

  Faqe instagrami aktive albania +100 k follow

  Shesim blejme faqe instagrami aktive albania Keni 1 biznes dhe shitjet nuk po ju hecin sic ju deshi

  Tiranë 2 May 18:55
  With agreement
 • 1 foto
  Shesim blejme instagrame 100-300 k
  services

  Shesim blejme instagrame 100-300 k

  Shesim blejme faqe instagrami aktive albania Keni 1 biznes dhe shitjet nuk po ju hecin sic ju deshi

  Tiranë 2 May 18:53
  With agreement
 • 0 foto
  Kale
  Farm animals

  Kale

  Shitet pela 20 muajshe, rrace e mire. E urte e pamesuar, eshte per merakli kush ja di vleren

  Tiranë 2 May 18:32
  800.00 €
 • 0 foto
  Shitet kondicioner DAIKIN
  services

  Shitet kondicioner DAIKIN

  Kondicioner i firmes DAIKIN , 12000 B.T.U. INVERTER , GAZ R32 . Kondicioneri eshte i paperdorur . Cm

  Tiranë 2 May 15:15
  550.00 €
 • 2 foto
  Syrtar inoxi per frig Banak
  Machinery and inventory

  Syrtar inoxi per frig Banak

  Syrtar inoxi

  Tiranë 1 May 11:54
  20.00 €
 • 0 foto
  Sherbim Taksi  069 75 61 079
  services

  Sherbim Taksi 069 75 61 079

  Ofrohet sherbim Taksi ne Tirane.Gjithashtu bejme transport Tirane - Rinas ,Tirane - Elbasan ,Tirane

  Tiranë 1 May 11:06
  1.00 €
 • 4 foto
  karrike per berber
  Machinery and inventory

  karrike per berber

  karrike per berber dhe parukiere produkte professionale Italiane doni me te miren zgjidhni me te mi

  Tiranë 30 April 20:22
  With agreement
 • 1 foto
  karrike per berber
  Machinery and inventory

  karrike per berber

  karrike per berber dhe parukjere produkte professionale italiane doni me te miren zgjidhni me te m

  Tiranë 30 April 20:18
  With agreement
 • 4 foto
  Shes Biznesin servis celularesh edhe kompjuterash
  Business for sale / rent

  Shes Biznesin servis celularesh edhe kompjuterash

  Shitet biznesi aktualisht esht i hapur me klientele te rregullt. Ka 15 vjet si dyqan. Ka edhe pjese

  Tiranë 30 April 18:57
  2,000.00 €
 • 2 foto
  MARKET TAXI 24H
  services

  MARKET TAXI 24H

  SHERBIM I SHPEJT NE CDO KOHE

  Tiranë 30 April 18:28
  20,000.00 Lek
 • 0 foto
  Shiten leads
  services

  Shiten leads

  Shiten Leads, Italisht, Gjermanisht, Anglisht Gjithsej 12000leads, te 2 muajve te fundit shiten te g

  Tiranë 30 April 17:29
  1.00 €
 • 0 foto
  Pajisiet e parukeris
  Machinery and inventory

  Pajisiet e parukeris

  Shes pajisiet e parukeris. Lavatesti dy pasqyrat dy poltrone. Raftet komodina. Kolltuk dysh dhe tavi

  Tiranë 30 April 15:53
  1,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet biznes Jogurterie me te gjitha paisjet.
  Business for sale / rent

  Shitet biznes Jogurterie me te gjitha paisjet.

  Shitet biznes Yogurterie me te gjitha paisjet dhe aksesoret. Frigorifer ekspozitor per Jogurterine,

  Tiranë 30 April 15:46
  With agreement
 • 0 foto
  7 komplete me nga 4 karrige
  Machinery and inventory

  7 komplete me nga 4 karrige

  Shiten 7 komplete tavolinash me nga 4 karrige. jane ne gjendje shume te mire pasi kane me pak se nje

  Tiranë 30 April 14:55
  120.00 Lek
 • 2 foto
  Shesim blete
  Farm animals

  Shesim blete

  Shesim blete me koshere te reja ,mbretëresha te reja, ne gjendje shum te mire te kuruara .cmimi sipa

  Tiranë 30 April 14:49
  With agreement
 • 0 foto
  Furre buke bongard 4 kateshe me korent
  Business for sale / rent

  Furre buke bongard 4 kateshe me korent

  shitet furre buke 4 kateshe me korent,kapaciteti 140+ buke,katet punoj vecanerisht nga njeri tjetri.

  Tiranë 30 April 14:35
  6,000.00 €
 • 2 foto
  Biznesi shitet ose jepet me qera
  Business for sale / rent

  Biznesi shitet ose jepet me qera

  Jepet me qera ose shitet biznesi,punishte per perpunim mishi.E ngritur prej 5 vitesh,e paisur me te

  Tiranë 30 April 13:46
  500.00 €
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante.
  Machinery and inventory

  Paisje per bare e restorante.

  Sobe 4 vatra + furre.

  Tiranë 30 April 13:17
  With agreement
 • 0 foto
  paisje per bare e restorante
  Machinery and inventory

  paisje per bare e restorante

  Banjomari

  Tiranë 30 April 12:30
  With agreement