Biznes & Punësime në shitje në Tiranë

 • 0 foto
  Ofrojme Instalime Elektronike
  services

  Ofrojme Instalime Elektronike

  Ofrojme Instalime Elektronike per: •Sisteme Survejimi IP Camera dhe Analoge. Duke filluar nga 14

  Tiranë 19 October 22:49
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet akvtiviteti, BULMETORE. Rruga Fortuzi
  Business for sale / rent

  Shitet akvtiviteti, BULMETORE. Rruga Fortuzi

  Shitet aktiviteti i nje dyqan Bulmeti, me te gjitha pajisjet dhe mallin aktual. Frigorifere, rafte

  Tiranë 19 October 22:10
  500,000.00 Lek
 • 11 foto
  SHITEN PAJISJE FAST - FOOD
  services

  SHITEN PAJISJE FAST - FOOD

  SHITEN PAJISJE FAST FOOD NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE TE ARDHURA NGA GREQIA. PAJISJET: 1.FURRE PJE

  Tiranë 19 October 21:10
  4,500.00 €
 • 6 foto
  Shiten paisjet ose meren bashk ambjentin ku jane.
  Business for sale / rent

  Shiten paisjet ose meren bashk ambjentin ku jane.

  Shiten paisjet e duqanit ose me ambjentin qe jane. Dyqane eshte ne gjendje pune, dhe punon me produk

  Tiranë 19 October 20:36
  With agreement
 • 6 foto
  klinike dentare me qera
  Business for sale / rent

  klinike dentare me qera

  Jap me qera klinike dentare 55 m2 i kompletuar me te gjitha pajisjet gati per pune. ambienti eshte

  Tiranë 19 October 20:29
  300.00 €
 • 0 foto
  Pajisje Fastfood
  services

  Pajisje Fastfood

  Shiten te gjitha pajisjet fastfood

  Tiranë 19 October 17:48
  4,500.00 €
 • 3 foto
  Shitet biznesi Restorant ne Bllok
  Business for sale / rent

  Shitet biznesi Restorant ne Bllok

  Restorant ne mes te Bllokut me 164 m2 dhe 100 m2 verande te mbuluar. Momentalisht punon si bar-resto

  Tiranë 19 October 17:02
  49,000.00 €
 • 0 foto
  Programe menaxhimi Bar&Farmaci,Market,ButikHote
  services

  Programe menaxhimi Bar&Farmaci,Market,ButikHote

  Super Oferte $$ MASTERPOS $$ Program Menaxhimi per aktivitetin tuaj. Aksesohet nga Celulari,I thjesh

  Tiranë 19 October 16:14
  200.00 €
 • 1 foto
  shiten transpaleta per magazina 2.5 ton ngritje
  Machinery and inventory

  shiten transpaleta per magazina 2.5 ton ngritje

  shitet transpalete per magazina pesha e ngritjes 2.5 tone..te ardhura nga italia marka kedman.cmimi

  Tiranë 19 October 15:42
  32,000.00 Lek
 • 2 foto
  Tavolina dhe karrike komplet
  Machinery and inventory

  Tavolina dhe karrike komplet

  Shiten tavolina dhe karrike 5000 leke kompleti

  Tiranë 19 October 15:41
  5,000.00 Lek
 • 1 foto
  OFROJME SHERBIME KARROTRECI DHE VINCI
  services

  OFROJME SHERBIME KARROTRECI DHE VINCI

  OFROJ SHERBIM KARROTRECI DHE VINXHI PER SHERBIME TE NDRYSHME.PER ME SHUM KONTAKTONI NE NR 069218667

  Tiranë 19 October 14:47
  With agreement
 • 2 foto
  Zgar Me Gur Vullkanik
  Machinery and inventory

  Zgar Me Gur Vullkanik

  Zgar profesionale me gur vullkanik 2 muaj e perdorur.

  Tiranë 19 October 13:37
  75,000.00 Lek
 • 7 foto
  Makin qepse me korend
  Machinery and inventory

  Makin qepse me korend

  Makine qepese me korend prodhim italian ne gjendje shum te mir .profesjonale por esht dhe praktike s

  Tiranë 19 October 13:21
  150.00 €
 • 9 foto
  Shitet biznes Call Center, Komuna e Parisit Tirane
  Business for sale / rent

  Shitet biznes Call Center, Komuna e Parisit Tirane

  Shitet biznes Call Center ne gjendje pune, me 42 poste operatoresh te ndare ne dy salla, dhe nje sal

  Tiranë 19 October 13:12
  12,000.00 €
 • 1 foto
  Gur fresibel Dewalt i ri ne kuti
  Machinery and inventory

  Gur fresibel Dewalt i ri ne kuti

  Gur fresibel Dewalt i ri ne kuti, shitet 6 mije leke te reja kontaktoni nr tel 0684444002

  Tiranë 19 October 10:09
  6,000.00 Lek
 • 5 foto
  FRITEZE ME PREVSE PATATE
  Machinery and inventory

  FRITEZE ME PREVSE PATATE

  FRITEZE ME PREVSE PATATE NE FOREM SPIRALE

  Tiranë 19 October 09:20
  500.00 €
 • 11 foto
  Linje nikelimi dhe kromimi me aspirim
  Machinery and inventory

  Linje nikelimi dhe kromimi me aspirim

  Linja e nikelimit dhe e aspirimit. Model MLH-2.25.00.00.00. Prodhuar ne vitin 1998. E paperdorur, gj

  Tiranë 19 October 09:17
  36,000.00 €
 • 3 foto
  emmegi phantomatic T4
  Machinery and inventory

  emmegi phantomatic T4

  centro di lavoro emmegi phantomatic T4 per Alluminio , pvc , ferro

  Tiranë 19 October 09:10
  25,000.00 €
 • 2 foto
  Frigorifere okazion
  Machinery and inventory

  Frigorifere okazion

  Shiten 3 frigorifere banak 800 mije copa. Shitet 1 frigorifer mural 1.6 milion leke. Shitet 1 frigor

  Tiranë 19 October 08:06
  1.00 Lek
 • 0 foto
  2 Biznese
  Business for sale / rent

  2 Biznese

  Shiten dy biznese ,nje dyqan veshjesh femrash dhe meshkujsh dhe aksesore dhe nje dyqan lulesh te dy

  Tiranë 19 October 07:59
  With agreement
 • 4 foto
  Cilindër Hekuri
  Machinery and inventory

  Cilindër Hekuri

  Shitet cilindër perthyes hekuri. Te perdorura,me cmim te arsyeshem dhe te dikutueshëm.Te interesuari

  Tiranë 19 October 06:21
  With agreement
 • 3 foto
  Ndertojme Faqe Webi me HTML&CSS
  services

  Ndertojme Faqe Webi me HTML&CSS

  A ju duhet nje Faqe Webi? Nje Blog? Deshironi te Promovoni Produktin Tuaj nepermjet Blogut? Deshiron

  Tiranë 19 October 02:15
  790.00 €
 • 0 foto
  Sistem alarmi wireless
  services

  Sistem alarmi wireless

  Sistem alarmi Wireless ?️ ➡️ 4 sensor wireless ➡️ 1 Sensor magnetik ➡️ 1 platforme wir

  Tiranë 19 October 00:34
  330.00 €
 • 0 foto
  8 kamera 4 Mpx super oferte
  services

  8 kamera 4 Mpx super oferte

  ? 8 kamera Dahua ( 4 mega pixel ) ✔️ ? Dvr 8 ch Dahua ? Hard Disk 1 TB ? 200 Meter kabull ? Ekr

  Tiranë 19 October 00:34
  750.00 €
 • 0 foto
  Set kamerash 4 mpx
  services

  Set kamerash 4 mpx

  ? 4 kamera Dahua ( 4 mega pixel ) ✔️ ? Dvr 4 ch Dahua ? Hard Disk 500 Gb ? 100 Meter kabull ? E

  Tiranë 19 October 00:34
  400.00 €
 • 0 foto
  Set 4 kamera (gjithcka e perfshire)
  services

  Set 4 kamera (gjithcka e perfshire)

  🔹 4 kamera Dahua ( 2 mega pixel ) ✔️ 🔹 Dvr 4 ch Dahua 🔹 Hard Disk 500 Gb 🔹 100 Meter kabull 🔹 E

  Tiranë 19 October 00:34
  330.00 €
 • 0 foto
  Makina me qera nga 20 € ne dite.
  services

  Makina me qera nga 20 € ne dite.

  Japim makina me qera duke filluar nga 20 € ne dite, te gjitha kategorite. Na kontaktoni ne numrin to

  Tiranë 19 October 00:34
  20.00 €
 • 0 foto
  OFROJME PUNIME KONDICIONIMI, ME CELESA NE DORE
  services

  OFROJME PUNIME KONDICIONIMI, ME CELESA NE DORE

  ME EKSPERIENCEN TONE PREJ 25 VJETESH DHE STAFIN E KUALIFIKUAR, JEMI NE GJENDJE TE REALIZOJME IMPIANT

  Tiranë 18 October 23:40
  100.00 €
 • 2 foto
  Makineri per makarona
  Machinery and inventory

  Makineri per makarona

  Makineri per prodhimin e makaronave te ardhura nga italia.

  Tiranë 18 October 23:35
  1.00 Lek
 • 2 foto
  Lavastovilje Profesionale
  Machinery and inventory

  Lavastovilje Profesionale

  Per kuzhin dhe bar 3 fazore

  Tiranë 18 October 23:27
  55,000.00 Lek
 • 2 foto
  Makine Akullore.
  Machinery and inventory

  Makine Akullore.

  Shitet Makine Akullore 5 litra. Makina eshte ne gjendje shum te mire pune.

  Tiranë 18 October 23:27
  2,500.00 €
 • 2 foto
  SHITET ZGARE
  Machinery and inventory

  SHITET ZGARE

  SHITET ZGARE QYMYRI PLUS ASPIRATOR 50 MIJE LEK TE REJA.

  Tiranë 18 October 22:11
  50,000.00 Lek
 • 4 foto
  FRIGORIFER NGRIRES
  Machinery and inventory

  FRIGORIFER NGRIRES

  FRIGORIFER NGRIRES REKLAMUES KOLLON DHE ARKE TE DYJA 95 MIJE LEK TE REJA

  Tiranë 18 October 22:11
  95,000.00 Lek
 • 1 foto
  Kryejme Sherbime Riparimi per pajisje mjeksore si dhe ato industriale
  services

  Kryejme Sherbime Riparimi per pajisje mjeksore si dhe ato industriale

  Stafi jone i inxhiniereve jane te certifikuar nga kompanite me ne ze te Europiane per pajisjet e tyr

  Tiranë 18 October 14:02
  With agreement
 • 0 foto
  KURSE MATEMATIKE
  services

  KURSE MATEMATIKE

  -Kurse Matematike për ciklin 9-vjeçar dhe të mesëm. -Përgatitje mësimore si dhe programe të veçanta

  Tiranë 18 October 13:41
  1,000.00 Lek
 • 0 foto
  KURSE MATEMATIKE , FIZIKE dhe GJUHE TE HUAJA
  services

  KURSE MATEMATIKE , FIZIKE dhe GJUHE TE HUAJA

  Qendra e kurseve Horizonti ofron : Kurse matematike : -Klasa V-IX 3000 leke/muaj -Klasa X-XII 4000 l

  Tiranë 18 October 13:41
  4,000.00 Lek
 • 0 foto
  KURSE GJERMANISHT
  services

  KURSE GJERMANISHT

  Ofrojme kurse gjuhe GJERMANISHT per te gjitha nivelet. Metoda bashkekohore dhe staf me eksperience s

  Tiranë 18 October 13:41
  4,000.00 Lek
 • 0 foto
  KURSE ANGLISHT
  services

  KURSE ANGLISHT

  Ofrojme kurse te GJUHËS ANGLEZE per te gjitha grupmoshat. Metoda bashkekohore dhe staf me eksperienc

  Tiranë 18 October 13:41
  4,000.00 Lek
 • 1 foto
  Qendra e kurseve \"Horizonti\"
  services

  Qendra e kurseve \"Horizonti\"

  -Kurse Matematike : për ciklin 9-vjeçar dhe të mesëm. -Përgatitje mësimore si dhe programe të veçant

  Tiranë 18 October 13:41
  1,000.00 Lek
 • 0 foto
  KURSE ITALISHT
  services

  KURSE ITALISHT

  Qendra e kurseve Horizonti ofron kurse gjuhe italisht 4000 leke/muaj , per te gjitha nivelet. Adres

  Tiranë 18 October 13:40
  4,000.00 Lek
 • 2 foto
  INTERNET CAFE + KANCELARI
  Business for sale / rent

  INTERNET CAFE + KANCELARI

  Shitet biznesi internet cafe, 21 pc dell, 3 printera, dy black dhe nje color, aspirator, kondicioner

  Tiranë 18 October 12:30
  With agreement
 • 1 foto
  ® ® RREGJISTRONI EMRIN E BISNESIT TUAJ,MARKEN TUAJ
  Business for sale / rent

  ® ® RREGJISTRONI EMRIN E BISNESIT TUAJ,MARKEN TUAJ

  Mbani Mend! Regjistrimi i Markes Tregtare nepermjet nje agjenti te licensuar ju kursen kohe dhe ju

  Tiranë 18 October 09:56
  With agreement
 • 0 foto
  ofrojme sherbime transporti nderkombetar ne Itali
  services

  ofrojme sherbime transporti nderkombetar ne Itali

  ofrojme sherbime transporti nderkombetar Ne zonen e Itali 0682455669

  Tiranë 18 October 09:27
  With agreement
 • 5 foto
  TRANSPORT SHERBIM ME VINXH 24H
  services

  TRANSPORT SHERBIM ME VINXH 24H

  Transport me bylyk per hekur dhe materjale me gjatsi der ne 12..13 14 m te gjata KAMJONI ESHTE 4X4

  Tiranë 18 October 08:44
  With agreement
 • 7 foto
  Shiten Ps3/Ps4 OKAZION!!!
  Business for sale / rent

  Shiten Ps3/Ps4 OKAZION!!!

  -Shes 8 PS4 dhe 6 PS3 -8Televizora, 6jan 40 polesh dhe 2 jane 42 polesh -10 kolltuqe tek dhe 3 kollt

  Tiranë 17 October 22:29
  7,000,000.00 Lek
 • 1 foto
  SHITET BIZNES 2 FARMACI
  Business for sale / rent

  SHITET BIZNES 2 FARMACI

  SHITET AKTIVITET I 2 FARMACIVE NE TIRANE. INVESTIM MODERN. SHITET INVSTIMI DHE INVENTAR PRODUKTESH

  Tiranë 17 October 21:18
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet biznesi
  Business for sale / rent

  Shitet biznesi

  Shes biznesin dyqan me veshje masa te medha per femra.... dyqani ndodhet ne rrugen Nikolla Tupe pran

  Tiranë 17 October 18:47
  5,000.00 €
 • 2 foto
  SHITET MAKINE PRERESE SALLAMI DHE DJATHI PICE
  Machinery and inventory

  SHITET MAKINE PRERESE SALLAMI DHE DJATHI PICE

  SHITET MAKINE PRERESE SALLAMI DHE DJATHI PICE NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE . MAKINA DISPONON DHE GU

  Tiranë 17 October 14:49
  200.00 €
 • 0 foto
  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,PIZZERI,PASTICERI,
  Machinery and inventory

  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,PIZZERI,PASTICERI,

  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,(brumatrice,prerese buke etj) PASTICERI,PIZZERI,AKSESORE ,ASISTENCE .

  Tiranë 17 October 13:32
  With agreement
 • 8 foto
  Paisje per furre buke
  Business for sale / rent

  Paisje per furre buke

  Shiten te gjitha paisjet per furre buke dhe pasticeri jan thuajse te reja jan perdorur vetem 4 muaj

  Tiranë 17 October 13:18
  8,500.00 €