Biznes & Punësime në shitje në Prishtinë

 • 0 foto
  Web faqe per kompani
  Business for sale / rent

  Web faqe per kompani

  Ne ndertojme web faqe profesionale sipas kerkeses suaj dhe me kualitet te larte. Oferta jone perfsh

  Prishtinë 19 October 23:00
  249.00 €
 • 0 foto
  Ne ndertojme web faqe profesionale sipas kerkeses
  services

  Ne ndertojme web faqe profesionale sipas kerkeses

  Ne ndertojme web faqe profesionale sipas kerkeses suaj dhe me kualitet te larte. Oferta jone perfsh

  Prishtinë 19 October 23:00
  With agreement
 • 10 foto
  Piceria MELIKA
  Business for sale / rent

  Piceria MELIKA

  Tek rrethi , mbrapa ish Hotel Bcit akutlaisht Viva fresh store. Shitet bisnzi i cili posedon te gjit

  Prishtinë 19 October 22:48
  With agreement
 • 1 foto
  Aloe vera
  Local / Workshop / Warehouse

  Aloe vera

  Shesim lule Aloe vera Çmimi prej 3-35 euro Nr i viberit +38344727896 Tel 044 727896 Prishtine

  Prishtinë 19 October 22:43
  With agreement
 • 4 foto
   DATI MOLER Ngjyrosje knauf fasada dekorime
  services

  DATI MOLER Ngjyrosje knauf fasada dekorime

  Punojmë këto punë: -Të gjitha llojet e ngjyrave -Knauf -fasada -glet- -llaqe- ju mirëpres në nr.e t

  Prishtinë 19 October 22:32
  With agreement
 • 7 foto
  Macgina per prodhim te ushqimit
  Machinery and inventory

  Macgina per prodhim te ushqimit

  2 Maqinat per prodhimin e ushqimit nga anglia prodhojn 4000 copa ne ore ne form trekandeshe gjysemh

  Prishtinë 19 October 22:10
  550.00 €
 • 0 foto
  Moler gipser
  services

  Moler gipser

  Ngjyr Dekoree Gled Knauf Fasada Izolime

  Prishtinë 19 October 21:51
  1.00 €
 • 1 foto
  Shiten maqina dhe uverlluku j
  Machinery and inventory

  Shiten maqina dhe uverlluku j

  Jon te pa perdoruna

  Prishtinë 19 October 20:00
  750.00 €
 • 5 foto
  Jep me qera Ordinance Stomatologjike
  Local / Workshop / Warehouse

  Jep me qera Ordinance Stomatologjike

  Në pa mundesi qe te vazhdoj punen vet ne ordinancen time per shkaqe shëndëtsore e jap ne dispozicion

  Prishtinë 19 October 19:54
  With agreement
 • 3 foto
  Shes motorrin e ventillimit
  Machinery and inventory

  Shes motorrin e ventillimit

  Shitet motorri i ventillimit ne gjendje te rregullt, i pershtatshem per hapesira lokale , restaurant

  Prishtinë 19 October 19:42
  150.00 €
 • 6 foto
  Lokal me qira
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal me qira

  Leshohet me qira lokali ne rrugen magjistralen Prishtine- Gjilan afer Hotel Brilant. Lokali ka 2 kat

  Prishtinë 19 October 19:42
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet biznesi
  Business for sale / rent

  Shitet biznesi

  Shitet biznesi kafe bar ne rrugen C, Prishtine. Cmimi 6,500

  Prishtinë 19 October 19:27
  With agreement
 • 6 foto
  Renovim Gled Knauf Amstrong Pllaka Dysheme Laminat
  services

  Renovim Gled Knauf Amstrong Pllaka Dysheme Laminat

  Rexha-N Kryejm keto sherbime si; Renovime të shtepiave banesav lokalev komplet te jashtme dhe te bre

  Prishtinë 19 October 19:26
  With agreement
 • 0 foto
  LOKALshes urgjent
  Local / Workshop / Warehouse

  LOKALshes urgjent

  urgjent shes LOKAL 95 apo 177 gatshem

  Prishtinë 19 October 18:54
  1,000.00 €
 • 3 foto
  Tavolina Shatorra me (Qëra)
  services

  Tavolina Shatorra me (Qëra)

  Japim tavolina dhe shatorra me qëra kemi edhe karrika te pllastikes per ahengje te ndryshme fami

  Prishtinë 19 October 18:30
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA TAVOLINA KARRIKA +383 44 399 282
  services

  TENDA TAVOLINA KARRIKA +383 44 399 282

  Japim Tenda Tavolina Dhe Karrika Me qera ne te gjithe territorin e Kosoves. Transporti me montimi ja

  Prishtinë 19 October 18:27
  With agreement
 • 11 foto
  Rubin Films - 4K Dasma dhe Ahengje
  services

  Rubin Films - 4K Dasma dhe Ahengje

  #RubinFilms Rezervimet për 2018 kanë filluar ..... Ahengu juaj do të behët madheshtor duke pasur s

  Prishtinë 19 October 18:20
  With agreement
 • 3 foto
  Leshohet Lokali me qera ne qender te prishtines
  Local / Workshop / Warehouse

  Leshohet Lokali me qera ne qender te prishtines

  Leshohet lokali me qera ne qender te Prishtenes me saktesisht perbal restoran Pishat.Lokai posedon 7

  Prishtinë 19 October 18:14
  With agreement
 • 0 foto
  TAXI URGJENT
  services

  TAXI URGJENT

  MAKINA ESHTE KOMODE DHE ME KLIM SI NE FOTO. Prishtinë – Shkup Prishtinë – Aeroporti i Shkupit

  Prishtinë 19 October 16:56
  With agreement
 • 6 foto
  Leshohet lokali me qera
  Local / Workshop / Warehouse

  Leshohet lokali me qera

  Leshohet lokali me qera,lokali ndodhet ne rrugen kryesore afer bill klintonit,lokali posedon hapesir

  Prishtinë 19 October 16:25
  With agreement
 • 2 foto
  JEPET ME QERA LOKALI NE Q.TREGTARE \"KODRA E DIELLI
  Local / Workshop / Warehouse

  JEPET ME QERA LOKALI NE Q.TREGTARE \"KODRA E DIELLI

  JEP LOKALIN ME QERA. LOKALI NDODHET NE QENDREN TREGTARE KODRA E DIELLIT, NR.48. MADHESIA 16 M2. ESH

  Prishtinë 19 October 16:11
  120.00 €
 • 3 foto
  INSEKTE BUBASHFABA DEZINFEKTIM EKOLOGJIK 100%
  services

  INSEKTE BUBASHFABA DEZINFEKTIM EKOLOGJIK 100%

  VIBER +38344550009 049550009 PER PRISHTINE QMIMET FILLESTARE NGA 30 EURO QMIMET NDRYSHOJNE SIPAS MET

  Prishtinë 19 October 15:39
  1.00 €
 • 0 foto
  Banesa Lokale Shtepi Me Qira ne Prishtine
  Local / Workshop / Warehouse

  Banesa Lokale Shtepi Me Qira ne Prishtine

  Deshironi te merni Banes , Shtepi , Lokale me Qira ne Te Gjitha Lagjet e Prishtines me qmime te voli

  Prishtinë 19 October 15:19
  With agreement
 • 0 foto
  Japim Lokale Shtepi Banesa me Qira
  services

  Japim Lokale Shtepi Banesa me Qira

  Deshironi te merni Banes , Shtepi , Lokale me Qira ne Te Gjitha Lagjet e Prishtines me qmime te voli

  Prishtinë 19 October 15:19
  With agreement
 • 3 foto
  Cistern Depozit Nafte per Ndermarrje/Bujqesi
  Machinery and inventory

  Cistern Depozit Nafte per Ndermarrje/Bujqesi

  Prodhoj dhe Distribuoj cisterna 5000litra deri 100000litra te prodhuar ne stabilimentin e kompanise

  Prishtinë 19 October 14:41
  With agreement
 • 0 foto
   Lokali ne Dardani-Kroi i Bardhe
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokali ne Dardani-Kroi i Bardhe

  Shitet Lokali ne Dardani-kompleksi Kori i Bardhe.Lokali ka siperfaqe prej 30 metra katrore. eshte i

  Prishtinë 19 October 14:34
  With agreement
 • 0 foto
  Sherbime postare
  services

  Sherbime postare

  Jeni te interesuar te bleni nje produkt por kostoja e udhetimit tuaj eshte e larte. Posta GEP vjen

  Prishtinë 19 October 14:11
  With agreement
 • 1 foto
  Tenda me nxemje ,tavolina . karrika.044 286 167
  services

  Tenda me nxemje ,tavolina . karrika.044 286 167

  ofrojm shatora karrika dhe tavolina ne sherbim tendat jon te madhesis se ndryshme .4x8.4x10.5x10.

  Prishtinë 19 October 14:03
  With agreement
 • 1 foto
  tenda moderne 044 286 167 prishtin
  services

  tenda moderne 044 286 167 prishtin

  ofrojm ne sherbim tenda ,shatora .te mira dhe moderne shum stabile per ndash vjesht ndesh dimer

  Prishtinë 19 October 14:02
  With agreement
 • 1 foto
  shatora .karrika dhe tavolina.Ne PRISHTIN
  services

  shatora .karrika dhe tavolina.Ne PRISHTIN

  ofrojm shatora tavolina dhe karrika tendat jan shum te pershtashme dhe stabile tel info

  Prishtinë 19 October 14:02
  With agreement
 • 7 foto
  Larja e Tepihave
  services

  Larja e Tepihave

  Ne e bejme larjen e tepihave, larjen e mobiljeve, dyshekeve, batanijeve, jorganeve, perdeve, karriga

  Prishtinë 19 October 14:01
  With agreement
 • 11 foto
  Paisje profesionale Hoteliere dhe kuzhina
  Machinery and inventory

  Paisje profesionale Hoteliere dhe kuzhina

  SHESIM PAISJE PER RESTORANTE ,PRODUKTE ITALIANE DHE TURKE GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBE

  Prishtinë 19 October 13:54
  With agreement
 • 0 foto
  PUNËSIM PAS KURSIT PËR DIZAJN GRAFIK!
  services

  PUNËSIM PAS KURSIT PËR DIZAJN GRAFIK!

  KURSI SUPERINTENSIV është i organizuar që të kryhet për 3 muaj. Brenda javës 4 herë mbahet kursi dhe

  Prishtinë 19 October 13:49
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet Pasqyra e Grimit , thuajse E RE
  Machinery and inventory

  Shitet Pasqyra e Grimit , thuajse E RE

  Shitet pasqyra e Grimit e blere para 3 muajsh 210€. Shitet per 180€. Arsyeja e shitjes, zgjerimi

  Prishtinë 19 October 12:11
  180.00 €
 • 0 foto
  Lokale Banesa Shtepi me Qira ne Prishtine
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokale Banesa Shtepi me Qira ne Prishtine

  Deshironi te merni Banes , Shtepi , Lokale me Qira apo te Bleni ne Prishtine me qmime te volitshme a

  Prishtinë 19 October 11:28
  With agreement
 • 10 foto
  Paisje per piceri dhe bare
  Business for sale / rent

  Paisje per piceri dhe bare

  OKAZION ! 15000EURO Shiten paisje per piceri dhe bare Paisjet jane te reja vetem 4 muaj te perdorur

  Prishtinë 19 October 10:47
  15,000.00 €
 • 5 foto
  Leshoj lokalin me qera koder diellit
  Local / Workshop / Warehouse

  Leshoj lokalin me qera koder diellit

  Leshoj lokalin me siperfaqe 145m2 te ndertesat e Standard Komunes ne rrugen kryesore per ma shume

  Prishtinë 19 October 08:31
  With agreement
 • 0 foto
  Sherbim krijim WEB
  services

  Sherbim krijim WEB

  Me kontaktoni abc.

  Prishtinë 19 October 05:13
  10.00 €
 • 1 foto
  SHITEN URGJENT RICOH 8001 2 cope 2250 €
  Machinery and inventory

  SHITEN URGJENT RICOH 8001 2 cope 2250 €

  Shiten urgjent 2 fotokopje RICOH 8001 me shume pak kopje ne gjendje te shkelqyeshme pune. Arsyeja e

  Prishtinë 19 October 04:28
  2,450.00 €
 • 11 foto
  Leshohet me qera lokali tek Ulpiana#iBRO
  Local / Workshop / Warehouse

  Leshohet me qera lokali tek Ulpiana#iBRO

  Leshohet me qera lokali dy pjesesh. Lokali mund te ndahet ne 2 pjes dhe mund te leshohet ndaras me q

  Prishtinë 18 October 22:38
  1,500.00 €
 • 8 foto
  Tovolina dhe korrika nga druri
  Machinery and inventory

  Tovolina dhe korrika nga druri

  Punojm tovolina dhe korrika nga druri per kafiteri, restaurante dhe shtepi. Nga druri i thate te kua

  Prishtinë 18 October 21:27
  With agreement
 • 11 foto
  KOMPANIA-EXTRA.E SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEPI..
  services

  KOMPANIA-EXTRA.E SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEPI..

  KOMPANIA - EXTRA- E \'SPECIAIZUAR -PËR -PASTRIM -SHTEPIVE -LOKALET -OBJEKTE -LARIJEN -.GEJAVE[kauqa

  Prishtinë 18 October 20:43
  With agreement
 • 11 foto
  KOMPANIA -PËR -PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALEVE-OBJEKTE..
  Hirings

  KOMPANIA -PËR -PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALEVE-OBJEKTE..

  KOMPANIA -EXTRA. -E\' SPECIALIZUAR.\'PËR PASTRIM --SHTEPIVE- LOKALET -OBJEKTE - LARIJEN E GEJAVE -[k

  Prishtinë 18 October 20:42
  With agreement
 • 2 foto
  2 cop shiten
  Farm animals

  2 cop shiten

  Shitet lopa qumshtore me viq .

  Prishtinë 18 October 19:31
  1,400.00 €
 • 7 foto
  Rafta per lokale
  Machinery and inventory

  Rafta per lokale

  Rafter jane ne gjendje perfekte .

  Prishtinë 18 October 18:02
  With agreement
 • 7 foto
  Punime të Ndryshme Rrënime,Transport,Gërmime etj
  services

  Punime të Ndryshme Rrënime,Transport,Gërmime etj

  Kompania AS TRADE SHPK kryen punë tokësore gërmim të dheut, rërës, zhavorrit dhe materialet tjerë dh

  Prishtinë 18 October 17:11
  With agreement
 • 0 foto
  Shes skaren per fast food apo gjelltore
  Machinery and inventory

  Shes skaren per fast food apo gjelltore

  Shes skaren ne gjendje shume te mire , skara vjen me boc te plinit , eshte ne gjendje shume te mire

  Prishtinë 18 October 16:40
  180.00 €
 • 7 foto
  Metal punues leari konpenzim me vetura
  services

  Metal punues leari konpenzim me vetura

  Metal punues leari punojm dyer,gilindera,mbuloja,karrika,tavolina etj bejm kompenzime me vetura per

  Prishtinë 18 October 16:19
  With agreement
 • 1 foto
  OFERTE FALAS
  services

  OFERTE FALAS

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: wordfinancerapide@gmai

  Prishtinë 18 October 15:17
  50,000.00 €
 • 2 foto
  USB RFID lexues i kartelave125khz
  Machinery and inventory

  USB RFID lexues i kartelave125khz

  USB RFID Contactless Proximity Smart Card Reader Brand New 125Khz EM4100 Për më shumë informata viz

  Prishtinë 18 October 12:58
  27.00 €