Biznes & Punësime në shitje në Prishtinë

 • 1 foto
  Frotez per pasta
  Machinery and inventory

  Frotez per pasta

  Frotez elektrike per zirje te pastave e shum gjerave te tjera e rdhur nga anglia Ju lutem kontakto

  Prishtinë 31 May 23:57
  250.00 €
 • 2 foto
  Shes furren per pica senviqa
  Machinery and inventory

  Shes furren per pica senviqa

  Shitet furra e vogel per pica ose senviqa ka dimenzionin 55cm e gjer dhe 50cm e thell bej edhe ndrri

  Prishtinë 31 May 23:13
  350.00 €
 • 2 foto
  Skara per pjekje dhe zirje
  Machinery and inventory

  Skara per pjekje dhe zirje

  Skara elekrike falcon nga anglia Ashte per pjekje dhe zirjen e te gjitha llojeve te ushqimit Capaci

  Prishtinë 31 May 23:08
  350.00 €
 • 10 foto
  Piceria MELIKA
  Business for sale / rent

  Piceria MELIKA

  Tek rrethi , mbrapa ish Hotel Bcit akutlaisht Viva fresh store. Shitet bisnzi i cili posedon te gjit

  Prishtinë 31 May 22:48
  With agreement
 • 3 foto
  Dëshironi ta zgjeroni biznesin tuaj ?
  Local / Workshop / Warehouse

  Dëshironi ta zgjeroni biznesin tuaj ?

  Dëshironi ta zgjeroni biznesin tuaj ? Së shpejti Hapet Objekti Afarist Lokacioni afër ALBIMALL R

  Prishtinë 31 May 22:43
  With agreement
 • 4 foto
   DATI MOLER Ngjyrosje knauf fasada dekorime
  services

  DATI MOLER Ngjyrosje knauf fasada dekorime

  Punojmë këto punë: -Të gjitha llojet e ngjyrave -Knauf -fasada -glet- -llaqe- ju mirëpres në nr.e t

  Prishtinë 31 May 22:32
  With agreement
 • 0 foto
  tenda
  services

  tenda

  Tenda Ardi

  Prishtinë 31 May 22:24
  With agreement
 • 7 foto
  Macgina per prodhim te ushqimit
  Machinery and inventory

  Macgina per prodhim te ushqimit

  2 Maqinat per prodhimin e ushqimit nga anglia prodhojn 4000 copa ne ore ne form trekandeshe gjysemh

  Prishtinë 31 May 22:10
  550.00 €
 • 0 foto
  FURRE E PIZZAVE MADHE DY ETAZH 123X84 CM
  Machinery and inventory

  FURRE E PIZZAVE MADHE DY ETAZH 123X84 CM

  PIZZA FURRE ITALIANE PREJ MODELEVE TE MDHAJA DIMENSIONI I BRENDSHEM I FURRES 123 X 84 CM 044 20

  Prishtinë 31 May 21:52
  With agreement
 • 5 foto
  Kuklla per butik
  Machinery and inventory

  Kuklla per butik

  Shiten dy kuklla komplet trup Meshkuj. Qmimi 65€ per cop, kemi edhe kuklla vetem pjesa e nalt e trup

  Prishtinë 31 May 21:44
  65.00 €
 • 0 foto
  Sherbime te Kontabilitetit
  services

  Sherbime te Kontabilitetit

  Sherbime te Kontabilitetit per biznese te vogla dhe te mesme, duke fillur nga 35€/muaj per bizneset

  Prishtinë 31 May 21:15
  35.00 €
 • 7 foto
  leshoj lokalin me Qera
  Local / Workshop / Warehouse

  leshoj lokalin me Qera

  leshohet lokali me qera, adresa Ali Kelmendi 21, Aktash1, afer hotel AFA, Prishtine. lokali eshte af

  Prishtinë 31 May 20:29
  With agreement
 • 1 foto
  Shiten maqina dhe uverlluku j
  Machinery and inventory

  Shiten maqina dhe uverlluku j

  Jon te pa perdoruna

  Prishtinë 31 May 20:00
  750.00 €
 • 5 foto
  Jep me qera Ordinance Stomatologjike
  Local / Workshop / Warehouse

  Jep me qera Ordinance Stomatologjike

  Në pa mundesi qe te vazhdoj punen vet ne ordinancen time per shkaqe shëndëtsore e jap ne dispozicion

  Prishtinë 31 May 19:54
  With agreement
 • 8 foto
  punojme me bagera -minibagger
  services

  punojme me bagera -minibagger

  podrumat kanalet temelat rrenimet e shtepive rrafshimet viber info : +38344185595

  Prishtinë 31 May 19:35
  With agreement
 • 1 foto
  Karrige Shanki + TAVOLINA SHANKU
  Machinery and inventory

  Karrige Shanki + TAVOLINA SHANKU

  Tavolina : Lartesi 115 cm , Diametri 70cm Karrigeja Shankut 25€ Tavolina Shankeric 49€

  Prishtinë 31 May 19:34
  49.00 €
 • 6 foto
  Renovim Gled Knauf Amstrong Pllaka Dysheme Laminat
  services

  Renovim Gled Knauf Amstrong Pllaka Dysheme Laminat

  Rexha-N Kryejm keto sherbime si; Renovime të shtepiave banesav lokalev komplet te jashtme dhe te bre

  Prishtinë 31 May 19:26
  With agreement
 • 4 foto
  Shes Viqin bardhe e kuq
  Farm animals

  Shes Viqin bardhe e kuq

  Shes viqin bardhë e kuq 3 muajsh racë e mir han san han taxhi.Të interesuarit të lajmrohen në këtë n

  Prishtinë 31 May 19:21
  560.00 €
 • 1 foto
  shes koshere
  Farm animals

  shes koshere

  shes koshere per blet ne gjendje te mir te ruajtura 2 copa komplet qift 20 euro

  Prishtinë 31 May 19:15
  20.00 €
 • 1 foto
  Hapim Biznese Online - Me brande te njohura
  Business for sale / rent

  Hapim Biznese Online - Me brande te njohura

  Jemi CCA Company me baze ne New York. Hapim Biznese Online - Worldwide Shipping / Ne gjith boten tr

  Prishtinë 31 May 19:05
  With agreement
 • 0 foto
  LOKALshes urgjent
  Local / Workshop / Warehouse

  LOKALshes urgjent

  urgjent shes LOKAL 95 apo 177 gatshem

  Prishtinë 31 May 18:54
  1,000.00 €
 • 3 foto
  shes viqa
  Farm animals

  shes viqa

  shes 3 viqa mashkuj

  Prishtinë 31 May 18:39
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet skara
  Machinery and inventory

  Shitet skara

  Shitet skara komplet inox

  Prishtinë 31 May 18:39
  700.00 €
 • 3 foto
  Tavolina Shatorra me (Qëra)
  services

  Tavolina Shatorra me (Qëra)

  Japim tavolina dhe shatorra me qëra kemi edhe karrika te pllastikes per ahengje te ndryshme fami

  Prishtinë 31 May 18:30
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA TAVOLINA KARRIKA +383 44 399 282
  services

  TENDA TAVOLINA KARRIKA +383 44 399 282

  Japim Tenda Tavolina Dhe Karrika Me qera ne te gjithe territorin e Kosoves. Transporti me montimi ja

  Prishtinë 31 May 18:27
  With agreement
 • 11 foto
  Rubin Films - 4K Dasma dhe Ahengje
  services

  Rubin Films - 4K Dasma dhe Ahengje

  #RubinFilms Rezervimet për 2018 kanë filluar ..... Ahengu juaj do të behët madheshtor duke pasur s

  Prishtinë 31 May 18:20
  With agreement
 • 5 foto
  OFROJMË OBJEKTIN ME QERA NË 3KATE ME HAPSIRË5000m2
  Local / Workshop / Warehouse

  OFROJMË OBJEKTIN ME QERA NË 3KATE ME HAPSIRË5000m2

  Ofrojmë Objektin me qera në 3kate me hapsirë shfrytëzimi 5000m2, (qmimi bëhet sipas Marveshtjes). Rr

  Prishtinë 31 May 18:18
  With agreement
 • 3 foto
  Leshohet Lokali me qera ne qender te prishtines
  Local / Workshop / Warehouse

  Leshohet Lokali me qera ne qender te prishtines

  Leshohet lokali me qera ne qender te Prishtenes me saktesisht perbal restoran Pishat.Lokai posedon 7

  Prishtinë 31 May 18:14
  With agreement
 • 8 foto
  Rregullime te oborrev parqev
  services

  Rregullime te oborrev parqev

  Bejm.rregullimin e oborreve ne menyr profesionale Mbjelljen e pishav lulave, mirmvbajteje,sistemin e

  Prishtinë 31 May 17:52
  With agreement
 • 5 foto
  OFROJMË OBJEKTIN ME QERA NË 3KATE ME HAPSIRË5000m2
  Local / Workshop / Warehouse

  OFROJMË OBJEKTIN ME QERA NË 3KATE ME HAPSIRË5000m2

  Ofrojmë Objektin me qera në 3kate me hapsirë shfrytëzimi 5000m2, (qmimi bëhet sipas Marveshtjes). Rr

  Prishtinë 31 May 17:40
  With agreement
 • 2 foto
  Xerox Docu Color 700
  Machinery and inventory

  Xerox Docu Color 700

  Shitet Printer Xerox Docu Color 700. Per me shume informata na kontaktoni ne telefon ose email.

  Prishtinë 31 May 17:23
  3,500.00 €
 • 4 foto
  Pula me zoj
  Farm animals

  Pula me zoj

  1 Pul me 20 zoj piklana

  Prishtinë 31 May 17:22
  With agreement
 • 5 foto
  OFROJMË OBJEKTIN ME QERA NË 3KATE ME HAPSIRË5000m2
  Local / Workshop / Warehouse

  OFROJMË OBJEKTIN ME QERA NË 3KATE ME HAPSIRË5000m2

  Rruga për ballë Objektit ka dy kahje: në të djathtë ka afër Magjistralen Shkup-Prishtinë (vetëm 100m

  Prishtinë 31 May 17:19
  With agreement
 • 1 foto
  BLEJ BITCOIN NGA 3000 deri 100 000 ÇDO DITE
  services

  BLEJ BITCOIN NGA 3000 deri 100 000 ÇDO DITE

  Blej bitcoin me - fee . -Te interesurit le te me kontaktojn . -Fee me marveshje. -Ofertat ma te

  Prishtinë 31 May 16:53
  With agreement
 • 6 foto
  Leshohet lokali me qera
  Local / Workshop / Warehouse

  Leshohet lokali me qera

  Leshohet lokali me qera,lokali ndodhet ne rrugen kryesore afer bill klintonit,lokali posedon hapesir

  Prishtinë 31 May 16:25
  With agreement
 • 2 foto
  JEPET ME QERA LOKALI NE Q.TREGTARE \"KODRA E DIELLI
  Local / Workshop / Warehouse

  JEPET ME QERA LOKALI NE Q.TREGTARE \"KODRA E DIELLI

  JEP LOKALIN ME QERA. LOKALI NDODHET NE QENDREN TREGTARE KODRA E DIELLIT, NR.48. MADHESIA 16 M2. ESH

  Prishtinë 31 May 16:11
  120.00 €
 • 3 foto
  INSEKTE BUBASHFABA DEZINFEKTIM EKOLOGJIK 100%
  services

  INSEKTE BUBASHFABA DEZINFEKTIM EKOLOGJIK 100%

  VIBER +38344550009 049550009 PER PRISHTINE QMIMET FILLESTARE NGA 30 EURO QMIMET NDRYSHOJNE SIPAS MET

  Prishtinë 31 May 15:39
  1.00 €
 • 0 foto
  Banesa Lokale Shtepi Me Qira ne Prishtine
  Local / Workshop / Warehouse

  Banesa Lokale Shtepi Me Qira ne Prishtine

  Deshironi te merni Banes , Shtepi , Lokale me Qira ne Te Gjitha Lagjet e Prishtines me qmime te voli

  Prishtinë 31 May 15:19
  With agreement
 • 0 foto
  Japim Lokale Shtepi Banesa me Qira
  services

  Japim Lokale Shtepi Banesa me Qira

  Deshironi te merni Banes , Shtepi , Lokale me Qira ne Te Gjitha Lagjet e Prishtines me qmime te voli

  Prishtinë 31 May 15:19
  With agreement
 • 1 foto
  shitet akuariumi
  Farm animals

  shitet akuariumi

  Shitet akuariumi me 10 peshqi skallar pompen per pastrim pikturen dhe driten dhe nxemsin e ujit 0455

  Prishtinë 31 May 14:58
  100.00 €
 • 7 foto
  Shesim kurbana
  Farm animals

  Shesim kurbana

  Shesim edha Qengja, Kurbana

  Prishtinë 31 May 14:58
  With agreement
 • 2 foto
  furra per pjekurina te ndrshme
  Machinery and inventory

  furra per pjekurina te ndrshme

  furr me avull( konventomat)automatike ne gjendje te shkelqyer,vishew gjermane.e gatshme per pun.idea

  Prishtinë 31 May 14:49
  1.00 €
 • 0 foto
   Lokali ne Dardani-Kroi i Bardhe
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokali ne Dardani-Kroi i Bardhe

  Shitet Lokali ne Dardani-kompleksi Kori i Bardhe.Lokali ka siperfaqe prej 30 metra katrore. eshte i

  Prishtinë 31 May 14:34
  With agreement
 • 0 foto
  Sherbime postare
  services

  Sherbime postare

  Jeni te interesuar te bleni nje produkt por kostoja e udhetimit tuaj eshte e larte. Posta GEP vjen

  Prishtinë 31 May 14:11
  With agreement
 • 2 foto
  Ofrojm Lokalin në shitje në Lagjën Bregu i Diellit
  Local / Workshop / Warehouse

  Ofrojm Lokalin në shitje në Lagjën Bregu i Diellit

  Ofrojm Lokalin në shitje në Lagjën Bregu i Diellit Ndërtesa është në perfundim e sipër, perfundon në

  Prishtinë 31 May 14:09
  1,600.00 €
 • 7 foto
  Larja e Tepihave
  services

  Larja e Tepihave

  Ne e bejme larjen e tepihave, larjen e mobiljeve, dyshekeve, batanijeve, jorganeve, perdeve, karriga

  Prishtinë 31 May 14:01
  With agreement
 • 0 foto
  PUNËSIM PAS KURSIT PËR DIZAJN GRAFIK!
  services

  PUNËSIM PAS KURSIT PËR DIZAJN GRAFIK!

  KURSI SUPERINTENSIV është i organizuar që të kryhet për 3 muaj. Brenda javës 4 herë mbahet kursi dhe

  Prishtinë 31 May 13:49
  With agreement
 • 8 foto
  lokali me qera , afer shkolles teknike
  Local / Workshop / Warehouse

  lokali me qera , afer shkolles teknike

  📣📣 LOKALI me QERA. 📐 Me nje siperfaqe prej 53m2 ☑️ Gjendet afer shkolles teknike. 💥Cmimi 400 €

  Prishtinë 31 May 13:25
  400.00 €
 • 9 foto
  lokal ne shitje ne Dragodan
  Local / Workshop / Warehouse

  lokal ne shitje ne Dragodan

  📣📣SHITET LOKALI ne Dragodan. ☑️📐 Me nje siperfaqe prej 32m2 🔍 Me cmimin e favorshem 93 000€ Per

  Prishtinë 31 May 12:48
  93,000.00 €
 • 9 foto
  Shitet lokali ne Dragodan
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet lokali ne Dragodan

  📣📣SHITET LOKALI ne Dragodan. ☑️📐 Me nje siperfaqe prej 32m2 🔍 Me cmimin e favorshem 93 000€ Per me

  Prishtinë 31 May 12:48
  93,000.00 €