Biznes & Punësime në shitje në Kaçanik

 • 2 foto
  Minik
  Farm animals

  Minik

  Shitet bubi ose ndrrim me pula, ose me q...

  Kaçanik 17 March 23:28
  With agreement
 • 12 foto
  Zogj
  Farm animals

  Zogj

  Shiten zoj amrok piklana trengjyrsh orig...

  Kaçanik 13 March 12:27
  With agreement
 • 0 foto
  PERKTHIME PROFESIONALE ME LICENCË
  services

  PERKTHIME PROFESIONALE ME LICENCË

  Zyra për perkthime në të gjitha gjuhët ,...

  Kaçanik 11 March 15:39
  With agreement
 • 6 foto
  Aparat i akullores Carpigiani
  Machinery and inventory

  Aparat i akullores Carpigiani

  Shes aparatin e akullores. Firma Carpigi...

  Kaçanik 8 March 21:31
  1.00 €
 • 8 foto
  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA 045646222
  services

  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA 045646222

  -Tenda, Karrika ,Tavolina për dasma,ahen...

  Kaçanik 8 March 07:36
  With agreement
 • 3 foto
  montazh hekuri 10x5
  Farm animals

  montazh hekuri 10x5

  shitet montazha e hekurit e qmontuar haz...

  Kaçanik 7 March 19:03
  2,650.00 €
 • 11 foto
  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA
  services

  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA

  -Tenda, Karrika ,Tavolina për dasma,ahen...

  Kaçanik 1 March 06:48
  With agreement
 • 8 foto
  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA
  services

  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA

  -Tenda, Karrika ,Tavolina për dasma,ahen...

  Kaçanik 25 February 09:01
  With agreement
 • 0 foto
  PERKTHIME PROFESIONALE ME LICENCË
  services

  PERKTHIME PROFESIONALE ME LICENCË

  Zyra për perkthime në të gjitha gjuhët ,...

  Kaçanik 24 February 15:26
  With agreement
 • 5 foto
  Tenda shatora tavolina dhe karrika me qera 044904994
  services

  Tenda shatora tavolina dhe karrika me qera 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA ...

  Kaçanik 22 February 13:32
  With agreement
 • 5 foto
  Tenda shatora tavolina dhe karrika me qera
  services

  Tenda shatora tavolina dhe karrika me qera

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA K...

  Kaçanik 22 February 13:28
  With agreement
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049343131
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA ...

  Kaçanik 22 February 13:22
  With agreement
 • 0 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049343131
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA ...

  Kaçanik 22 February 13:22
  With agreement
 • 6 foto
  *TENDA SHATORA TAVOLINA DHE KARRIKA ME QERA 044280873
  services

  *TENDA SHATORA TAVOLINA DHE KARRIKA ME QERA 044280873

  ...

  Kaçanik 22 February 13:22
  With agreement
 • 6 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA ...

  Kaçanik 22 February 13:21
  With agreement
 • 10 foto
  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA
  services

  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA

  -Tenda me dimenzione te ndryshme -Karrik...

  Kaçanik 21 February 06:13
  With agreement
 • 3 foto
  Pula
  Farm animals

  Pula

  Shiten pulat , ose ndrrim me naj dhi bar...

  Kaçanik 19 February 13:40
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet mshtjerra
  Farm animals

  Shitet mshtjerra

  046158906...

  Kaçanik 18 February 12:44
  With agreement
 • 9 foto
  Samar per kuaj, me porosi
  Business for sale / rent

  Samar per kuaj, me porosi

  Shes samar per kuaj me porosi, sipas dim...

  Kaçanik 16 February 19:47
  250.00 €
 • 1 foto
  14030-77-4/+86 19931170833 1071546-40-1 (HCl) Metodesnitazen
  Machinery and inventory

  14030-77-4/+86 19931170833 1071546-40-1 (HCl) Metodesnitazen

  14030-77-4/+86 19931170833 1071546-40-1 ...

  Kaçanik 8 February 08:42
  With agreement
 • 9 foto
  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA
  services

  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA

  -Rezervo daten tuaj ! Tel viber +3834564...

  Kaçanik 8 February 07:31
  With agreement
 • 0 foto
  Ne japim financime
  services

  Ne japim financime

  Ne japim financime për njerëzit që kanë ...

  Kaçanik 7 February 15:19
  500.00 €
 • 1 foto
  kredi financiare për blerje makinash
  Local / Workshop / Warehouse

  kredi financiare për blerje makinash

  Përshëndetje zotëri, zonjë dhe kompani ...

  Kaçanik 7 February 10:39
  With agreement
 • 6 foto
  Q.Guri- shitet viqi
  Farm animals

  Q.Guri- shitet viqi

  046158906...

  Kaçanik 5 February 13:28
  With agreement
 • 2 foto
  Koshere te bletave
  Farm animals

  Koshere te bletave

  Koshere per blete...

  Kaçanik 31 January 14:09
  10.00 €
 • 3 foto
  Kazan per mjalte
  Farm animals

  Kazan per mjalte

  Kazan per mjalte...

  Kaçanik 31 January 14:07
  With agreement
 • 7 foto
  Shiten 8 Bika Bio Natyral
  Farm animals

  Shiten 8 Bika Bio Natyral

  Shiten 8 Bika Bio Natyral te ushqyer vet...

  Kaçanik 31 January 09:22
  With agreement
 • 3 foto
  Viqi 2 mujsh
  Farm animals

  Viqi 2 mujsh

  shitet...

  Kaçanik 31 January 03:06
  400.00 €
 • 2 foto
  Shitet lopa bars hazer mu shtu
  Farm animals

  Shitet lopa bars hazer mu shtu

  Shitet lopa bars me 15 janar ika bo 9 mu...

  Kaçanik 17 January 01:54
  2,600.00 €
 • 1 foto
  Cyclohexanone me çmimin më të mirë shitet në internet joan(@)senyi-chem(.)com
  Business for sale / rent

  Cyclohexanone me çmimin më të mirë shitet në internet joan(@)senyi-chem(.)com

  Cyclohexanone me çmimin më të mirë shite...

  Kaçanik 27 December 2022 03:10
  45.00 €
 • 1 foto
  WhatsApp : +31 6 87546855 - Buy PMP certificates Exam in Saudi Arabia | PMP Certificate Exam Guidance
  Farm animals

  WhatsApp : +31 6 87546855 - Buy PMP certificates Exam in Saudi Arabia | PMP Certificate Exam Guidance

  WhatsApp : +31 6 87546855 - Buy PMP Cert...

  Kaçanik 24 December 2022 20:22
  1,200.00 €
 • 1 foto
  +27766119137 PRIVATE INVESTIGATOR IN NORTH WEST,HARTBEESPOORT DAM,BRITS,RUSTENBURG,MAGALIESBURG,MOOINOOI,MAJAKANENG,MAFIKENG,ZEERUST,MARIKANA
  services

  +27766119137 PRIVATE INVESTIGATOR IN NORTH WEST,HARTBEESPOORT DAM,BRITS,RUSTENBURG,MAGALIESBURG,MOOINOOI,MAJAKANENG,MAFIKENG,ZEERUST,MARIKANA

  Private Investigator Sandton Private ...

  Kaçanik 14 December 2022 21:17
  600.00 €
 • 1 foto
  +27766119137 PRIVATE INVESTIGATOR IN MPUMALANGA,WITBANK,NELSPRUIT,SECUNDA,MIDDELBURG,ERMELO,SIYABUSWA,OGIES,PHOLA,CLEWER,HAZY VIEW,TASBET PARK,WHITE RIVER
  services

  +27766119137 PRIVATE INVESTIGATOR IN MPUMALANGA,WITBANK,NELSPRUIT,SECUNDA,MIDDELBURG,ERMELO,SIYABUSWA,OGIES,PHOLA,CLEWER,HAZY VIEW,TASBET PARK,WHITE RIVER

  Private Investigator Sandton Private ...

  Kaçanik 14 December 2022 21:06
  600.00 €
 • 2 foto
  B/G SBLC
  Farm animals

  B/G SBLC

  We are a Finance Industry Company profes...

  Kaçanik 14 November 2022 09:55
  60,000.00 €
 • 1 foto
  Mantra to Bring Back Lost Love 24 hours Call +27736844586
  services

  Mantra to Bring Back Lost Love 24 hours Call +27736844586

  Mantra to Bring Back Lost Love 24 hours ...

  Kaçanik 25 October 2022 20:52
  2,000.00 €
 • 1 foto
   legitdocs882@gmail.com Are you a non-Canadian citizen looking for a verified scanned Canadian passport, Canadian ID card, or Canadian driver's license without exams  online Watsap+13149048358
  services

  [email protected] Are you a non-Canadian citizen looking for a verified scanned Canadian passport, Canadian ID card, or Canadian driver's license without exams online Watsap+13149048358

  WatsAp+13149048358 How to apply for ...

  Kaçanik 11 October 2022 17:03
  400.00 €
 • 0 foto
  Darlehensangebot zwischen Einzelpersonen in Österreich
  services

  Darlehensangebot zwischen Einzelpersonen in Österreich

  Suchen Sie einen Kreditgeber oder einen ...

  Kaçanik 27 September 2022 06:00
  1,500,000.00 €
 • 13 foto
  Factorial-Leshohet Pompa e Benzines dhe Supermarketi me qera
  Local / Workshop / Warehouse

  Factorial-Leshohet Pompa e Benzines dhe Supermarketi me qera

  Popmpa e Derivateve Al-Blero në Dubravë ...

  Kaçanik 8 July 2022 12:12
  With agreement
 • 1 foto
   Marabout vidovit, moćan medij,
  Hirings

  Marabout vidovit, moćan medij,

  Prosječni duhovni učitelj Gbekpo Noukpo ...

  Kaçanik 23 June 2022 08:05
  5.00 €
 • 1 foto
   Rješenje za sve vaše duhovne probleme
  Hirings

  Rješenje za sve vaše duhovne probleme

  Prosječni duhovni učitelj Gbekpo Nou...

  Kaçanik 23 June 2022 07:45
  5.00 €
 • 6 foto
  GILINDERA TE ALOMINIT LIR E MIR
  Hirings

  GILINDERA TE ALOMINIT LIR E MIR

  GILINDERA TE ALOMINIT LIR E MIR...

  Kaçanik 4 June 2022 21:02
  28.00 €
 • 3 foto
  Factorial-Lëshohen supermarkti me qera në Dubravë të Kaqanikut 450 m2
  Local / Workshop / Warehouse

  Factorial-Lëshohen supermarkti me qera në Dubravë të Kaqanikut 450 m2

  Supermarkti është rrethe rruges në Fshat...

  Kaçanik 29 April 2022 21:23
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet
  Farm animals

  Shitet

  ...

  Kaçanik 15 April 2022 16:02
  With agreement
 • 3 foto
  Shiten biki me kg 3.20
  Farm animals

  Shiten biki me kg 3.20

  ...

  Kaçanik 7 April 2022 12:20
  3.00 €
 • 2 foto
  Shitet dhija
  Farm animals

  Shitet dhija

  ...

  Kaçanik 2 April 2022 14:55
  With agreement
 • 5 foto
  Gastronomi
  Machinery and inventory

  Gastronomi

  ...

  Kaçanik 31 March 2022 23:59
  With agreement
 • 5 foto
  Gastronomi
  Machinery and inventory

  Gastronomi

  ...

  Kaçanik 28 March 2022 21:31
  With agreement
 • 1 foto
  Zyre Juridike PROFESSIONAL,kryen keto sherbime
  services

  Zyre Juridike PROFESSIONAL,kryen keto sherbime

  » Kryen këto shërbime«  Përpilimi ...

  Kaçanik 28 March 2022 16:21
  With agreement
 • 1 foto
  Zyre Juridike PROFESSIONAL kryen keto sherbime
  services

  Zyre Juridike PROFESSIONAL kryen keto sherbime

  » Kryen këto shërbime«  Përpilimi ...

  Kaçanik 28 March 2022 16:18
  With agreement
 • 12 foto
  Shitet Pishina Nikaj/Kaqanik
  Business for sale / rent

  Shitet Pishina Nikaj/Kaqanik

  ...

  Kaçanik 23 March 2022 22:18
  With agreement