Autopjese dhe paisje në shitje në Prishtinë

 • 4 foto
  Shes Goma 235/45 R17
  Copiers and equipment

  Shes Goma 235/45 R17

  Jan shum gjendje te regull 2000km i ka t...

  Prishtinë 19 February 22:26
  220.00 €
 • 0 foto
  Turbin per golf
  Copiers and equipment

  Turbin per golf

  Shes turbinen e re te pa perdorur , e ar...

  Prishtinë 2 February 23:27
  300.00 €
 • 2 foto
  Fellne 16 col bmw 1 bmw 3
  Copiers and equipment

  Fellne 16 col bmw 1 bmw 3

  Fellne jane shume gjendjen te mire...

  Prishtinë 30 January 02:32
  With agreement
 • 5 foto
  Fellne 18coll per Audi
  Copiers and equipment

  Fellne 18coll per Audi

  Besi...

  Prishtinë 30 January 02:12
  500.00 €
 • 3 foto
  Bandasha per Opel 15
  Copiers and equipment

  Bandasha per Opel 15

  Bandasha per Opel 15 4copa me goma te ...

  Prishtinë 30 January 01:33
  With agreement
 • 3 foto
  Blaupunkt perforcues 1040 watt , 75 €
  Copiers and equipment

  Blaupunkt perforcues 1040 watt , 75 €

  044878772 . . . . . . . / / / / / / / M...

  Prishtinë 30 January 00:46
  75.00 €
 • 1 foto
  Fellne alumini R13 me goma M+S , 300 €
  Copiers and equipment

  Fellne alumini R13 me goma M+S , 300 €

  044878772 . . . . . . . / / / / / / / M...

  Prishtinë 30 January 00:46
  300.00 €
 • 3 foto
  SEAT fellne 16 origjinale , 280 €
  Copiers and equipment

  SEAT fellne 16 origjinale , 280 €

  044878772 . . . . . . . / / / / / / / M...

  Prishtinë 30 January 00:41
  280.00 €
 • 2 foto
  Timon per Seat Ibiza me Airbag , 70 euro
  Copiers and equipment

  Timon per Seat Ibiza me Airbag , 70 euro

  044878772 . . . . . . . / / / / / / / M...

  Prishtinë 30 January 00:41
  70.00 €
 • 3 foto
  Amortizer te mramt ,TE RI , 60 €
  Copiers and equipment

  Amortizer te mramt ,TE RI , 60 €

  044878772 . . . . . . . / / / / / / / M...

  Prishtinë 30 January 00:41
  60.00 €
 • 2 foto
  Pioneer USB , AUX , CD , MP3 , Digitron , 85 €
  Copiers and equipment

  Pioneer USB , AUX , CD , MP3 , Digitron , 85 €

  044878772 . . . . . . . / / / / / / / M...

  Prishtinë 30 January 00:40
  85.00 €
 • 5 foto
  RONAL Firehawk R15 7j , 450 € ??
  Copiers and equipment

  RONAL Firehawk R15 7j , 450 € ??

  044878772...

  Prishtinë 30 January 00:40
  450.00 €
 • 3 foto
  VW cd player Orginal  mp3
  Copiers and equipment

  VW cd player Orginal mp3

  Cd playeri eshte ne gjendje shume te mir...

  Prishtinë 29 January 23:58
  55.00 €
 • 4 foto
  Radio te ndryshme per Volkswagen
  Copiers and equipment

  Radio te ndryshme per Volkswagen

  Radio te ndryshme per Volkswagen Te gat...

  Prishtinë 29 January 23:58
  With agreement
 • 3 foto
  Fellne me goma R18
  Copiers and equipment

  Fellne me goma R18

  Fellnet jan orginal Seat sport Kan qen...

  Prishtinë 29 January 23:58
  360.00 €
 • 1 foto
  Bandash me goma 16 per vw passat golf audi
  Copiers and equipment

  Bandash me goma 16 per vw passat golf audi

  Bandash me goma shume te mira 205 55...

  Prishtinë 29 January 23:58
  160.00 €
 • 3 foto
  vw golf GT  feellne me goma te mira
  Copiers and equipment

  vw golf GT feellne me goma te mira

  fellnet jan te posa ardhura nga gjermani...

  Prishtinë 29 January 23:58
  With agreement
 • 4 foto
  polo stopa 2009 -2014
  Copiers and equipment

  polo stopa 2009 -2014

  stopa orginal per polo komplet...

  Prishtinë 29 January 23:57
  120.00 €
 • 5 foto
  vw cd player orginal rcd 510
  Copiers and equipment

  vw cd player orginal rcd 510

  cd playeri eshte rcd 510 eshte me thuch ...

  Prishtinë 29 January 23:57
  With agreement
 • 4 foto
  Radio cd player mp3 orginal T5 T6 toureg
  Copiers and equipment

  Radio cd player mp3 orginal T5 T6 toureg

  Si i ri I gateshem per montim posedoj ...

  Prishtinë 29 January 23:56
  90.00 €
 • 5 foto
  BBS ORIGJINAL 18
  Copiers and equipment

  BBS ORIGJINAL 18

  Shes fellnet bbs origjinal bejn per merc...

  Prishtinë 29 January 23:56
  700.00 €
 • 0 foto
  Timon per Audi me 60 mi km
  Copiers and equipment

  Timon per Audi me 60 mi km

  Timon shum i Rujten me 60mi km shitet ko...

  Prishtinë 29 January 23:33
  150.00 €
 • 5 foto
  Shes pjese per peugeot 407 1.6 hdi 2.0 hdi 2.7 hdi
  Copiers and equipment

  Shes pjese per peugeot 407 1.6 hdi 2.0 hdi 2.7 hdi

  Tel 048182474...

  Prishtinë 29 January 22:14
  1.00 €
 • 3 foto
  Pjesë per Peugeot 307
  Copiers and equipment

  Pjesë per Peugeot 307

  pjese per peugeot 307 1.4 hdi 1.6 hdi 2....

  Prishtinë 29 January 22:13
  1.00 €
 • 5 foto
  Fara dhe shtopa per bmw 1she 2006
  Copiers and equipment

  Fara dhe shtopa per bmw 1she 2006

  Fara dhe shtopa per bmw 1she 2006 048182...

  Prishtinë 29 January 22:12
  1.00 €
 • 3 foto
  Pjese per Renault Clio 1.5 DCi
  Copiers and equipment

  Pjese per Renault Clio 1.5 DCi

  180mi tkalume Tel 048182474 ...

  Prishtinë 29 January 22:11
  1.00 €
 • 3 foto
  Bandasha me goma te reja per citroen c1 dhe 107
  Copiers and equipment

  Bandasha me goma te reja per citroen c1 dhe 107

  Shes bandashat me goma te reja per citro...

  Prishtinë 29 January 22:10
  1.00 €
 • 2 foto
  Lemena mask per ford focus
  Copiers and equipment

  Lemena mask per ford focus

  ...

  Prishtinë 29 January 22:08
  1.00 €
 • 8 foto
  Fara per ford fiat daewo peugeot renault citroen
  Copiers and equipment

  Fara per ford fiat daewo peugeot renault citroen

  Fara per ford mondeo Fara per daewo lano...

  Prishtinë 29 January 22:08
  1.00 €
 • 6 foto
  Shes bandashat me goma shum trujtne per peugeot
  Copiers and equipment

  Shes bandashat me goma shum trujtne per peugeot

  Gomat jon shum tmira dhe nuk dridhin 185...

  Prishtinë 29 January 22:07
  With agreement
 • 1 foto
  Audi - Tepiha
  Copiers and equipment

  Audi - Tepiha

  SHITEN TEPIHA ORIGJINAL PER AUDI A2 AUDI...

  Prishtinë 29 January 21:50
  35.00 €
 • 4 foto
  Kofr bagazh gepek.tregera per kerr
  Copiers and equipment

  Kofr bagazh gepek.tregera per kerr

  Bagazh...

  Prishtinë 29 January 21:43
  95.00 €
 • 1 foto
  LED DEKOR PER TE KEMBET
  Copiers and equipment

  LED DEKOR PER TE KEMBET

  👉 SUPER QMIM 🔥🔥🔥 👉LED DEKOR PODI ME 4 CO...

  Prishtinë 29 January 21:36
  17.00 €
 • 3 foto
  Shitet auto carbon cleaning
  Copiers and equipment

  Shitet auto carbon cleaning

  Eshte ne gjendje te rregullt e gatshme p...

  Prishtinë 29 January 21:31
  3,600.00 €
 • 4 foto
  Goma dimrit me bandasha 16
  Copiers and equipment

  Goma dimrit me bandasha 16

  Shiten fellne me goma dimrit 205/55/16 o...

  Prishtinë 29 January 21:21
  290.00 €
 • 2 foto
  Fellne Atlanta 16
  Copiers and equipment

  Fellne Atlanta 16

  Fellne 16 Atlanta originale per Golf 5,6...

  Prishtinë 29 January 21:20
  299.00 €
 • 4 foto
  Fellne me goma vere 16
  Copiers and equipment

  Fellne me goma vere 16

  Shiten fellne me goma vere 205/55/16 ori...

  Prishtinë 29 January 21:20
  250.00 €
 • 1 foto
  Timon per bmw F10
  Copiers and equipment

  Timon per bmw F10

  Shitet timon per bmw f10 komplet me airb...

  Prishtinë 29 January 21:20
  130.00 €
 • 0 foto
  Fellne per golf 6 orgjinale
  Copiers and equipment

  Fellne per golf 6 orgjinale

  Te ardhura nga gjermania fellne 16 per g...

  Prishtinë 29 January 20:03
  250.00 €
 • 8 foto
  Shes Fellne me goma 225 45 17
  Copiers and equipment

  Shes Fellne me goma 225 45 17

  Shes fellne per Audi me goma Vere 225 45...

  Prishtinë 29 January 19:49
  500.00 €
 • 5 foto
  Co2
  Copiers and equipment

  Co2

  Shitet co2 osht gjerman ne gjendje te r...

  Prishtinë 29 January 19:46
  170.00 €
 • 4 foto
  Shes Fellne 16 coll per Audi
  Copiers and equipment

  Shes Fellne 16 coll per Audi

  Shes fellne 16 coll per Audi Cmimi 420 ...

  Prishtinë 29 January 19:37
  420.00 €
 • 7 foto
  Shes Fellne me goma per Audi
  Copiers and equipment

  Shes Fellne me goma per Audi

  Shiten fellne me goma per Audi modeli i ...

  Prishtinë 29 January 19:36
  470.00 €
 • 3 foto
  Xhami Shofershajme per Gollf 6 2010
  Copiers and equipment

  Xhami Shofershajme per Gollf 6 2010

  Xhami Shofershajme per golf 6 2010 Origj...

  Prishtinë 29 January 19:07
  With agreement
 • 5 foto
  2 fellne te mercedesit
  Copiers and equipment

  2 fellne te mercedesit

  Shiten 2 bandashat 16 me gjith goma te v...

  Prishtinë 29 January 19:06
  60.00 €
 • 6 foto
  255 40 20 te reja Continental 2023
  Copiers and equipment

  255 40 20 te reja Continental 2023

  255 40 20 Shiten 4 goma vere te reja 202...

  Prishtinë 29 January 19:05
  750.00 €
 • 2 foto
  Fara per opel astra g
  Copiers and equipment

  Fara per opel astra g

  Shiten dritat Farat per opel astra g Jan...

  Prishtinë 29 January 19:04
  150.00 €
 • 1 foto
  4 guma Pirelli 2022
  Copiers and equipment

  4 guma Pirelli 2022

  Shiten 4 guma Pirelli 2022 viti 255/40/...

  Prishtinë 29 January 18:56
  With agreement
 • 5 foto
  Ford fiesta
  Copiers and equipment

  Ford fiesta

  Pjes per ford fiesta 2001 1.3 benzin...

  Prishtinë 29 January 18:51
  600.00 €
 • 3 foto
  fellne 18 inch per bmw 3 bmw 4 bmw 5 bmw gt x1 x3 orginal
  Copiers and equipment

  fellne 18 inch per bmw 3 bmw 4 bmw 5 bmw gt x1 x3 orginal

  fellnet jam orginal...

  Prishtinë 29 January 18:30
  With agreement