Autopjese dhe paisje në shitje në Klinë

category

Price

country

 • 6 foto
  Kamion actros 4 aks
  Copiers and equipment

  Kamion actros 4 aks

  Shes prikolines viti 2005 . 17 kubik prikolica asht me shasi tvet edhe me klip tvetin asht e komple

  Klinë Sot, 20:10
  With agreement
 • 7 foto
  Actros pjes
  Copiers and equipment

  Actros pjes

  Shes pjes per kamjon aktros bllokin emotorrit flutren korpen klipat turbinen esene tjera kontAkto n

  Klinë Sot, 20:10
  With agreement
 • 7 foto
  Goma me fellne mercedes gjip 17
  Copiers and equipment

  Goma me fellne mercedes gjip 17

  Shes fellnet me goma per gjip mercedes emell 235 / 65 / r 17 per info nr kontakti 049361970......

  Klinë Sot, 20:02
  With agreement
 • 5 foto
  Pomp kiperi kamion 8-14 mercedes
  Copiers and equipment

  Pomp kiperi kamion 8-14 mercedes

  Shes pompen e kiperit te kamjonav 8-14 asht ne gjendje tmir pompa asht 6 qe asht komplet krejt per

  Klinë Sot, 20:01
  With agreement
 • 2 foto
  Motorr te kamjonit mercedes 35
  Copiers and equipment

  Motorr te kamjonit mercedes 35

  Shes motorrin 35 te mercedesit per info kontakti 049361970.........................................

  Klinë Sot, 19:49
  With agreement
 • 4 foto
  Maqin lamjes auto larje
  Copiers and equipment

  Maqin lamjes auto larje

  Shes maqinat per info nr kontakti 049361970

  Klinë Sot, 19:49
  With agreement
 • 3 foto
  fellne me goma
  Copiers and equipment

  fellne me goma

  SHes fellnet me goma nr 16/.45/ 225

  Klinë Sot, 03:09
  150.00 €
 • 2 foto
  Radjo per golf 5
  Copiers and equipment

  Radjo per golf 5

  Radjo punon shum mir asht I RI po asht esht mp3

  Klinë Dje, 21:15
  60.00 €
 • 3 foto
  Fellne per BMW 19zoll
  Copiers and equipment

  Fellne per BMW 19zoll

  Shiten Fellne per BMW 19zoll me goma shume te mira permashum info kontaktoni nViber +38649319320

  Klinë 23 February 23:00
  With agreement
 • 0 foto
  Goma te vers nr 205.45.16
  Copiers and equipment

  Goma te vers nr 205.45.16

  Goma te vers nr 205.45.16

  Klinë 22 February 14:01
  With agreement
 • 3 foto
  LED Angel Eye BMW, Wi-Fi
  Copiers and equipment

  LED Angel Eye BMW, Wi-Fi

  Shes led angel per bmw ngjyren mundesh me i ndrru me tel, cmimi i tyre online eshte 85 un i shes pe

  Klinë 21 February 18:23
  60.00 €
 • 1 foto
  Fellne me goma Audi
  Copiers and equipment

  Fellne me goma Audi

  Fellne me Goma 205-55-16 Qmimi i volitshëm...

  Klinë 21 February 17:05
  With agreement
 • 1 foto
  Fellne me goma Audi
  Copiers and equipment

  Fellne me goma Audi

  Fellne me Goma 225-55-16 m+s continental Qmimi i volitshëm...

  Klinë 21 February 17:04
  With agreement
 • 1 foto
  Fellne me goma BMW F10
  Copiers and equipment

  Fellne me goma BMW F10

  Fellne me Goma 255-35-19 Michelin , janë të ardhura nga zvicra , fellnet jan origjinale... Qmimi i

  Klinë 29 January 16:43
  With agreement
 • 0 foto
  Lajsne per mercedes w123
  Copiers and equipment

  Lajsne per mercedes w123

  Shes 9 lajsne per oldtimer mercedes 240d disa nuk jan ne gjendje perfekte disa po cmimi komplet 50€

  Klinë 9 January 07:45
  55.00 €
 • 1 foto
  GOMA 215 .60 r 17
  Copiers and equipment

  GOMA 215 .60 r 17

  Shes 2 goma 215.60r 17 per info nr kontakti 049361970..............................................

  Klinë 5 January 10:21
  With agreement
 • 2 foto
  Shes bandasht e hekrit 16 per opel
  Copiers and equipment

  Shes bandasht e hekrit 16 per opel

  Shes veq bandash e hekri 16 per opel edhe kapakt orginal te opelit pa guma ok

  Klinë 4 December 10:45
  With agreement
 • 5 foto
  Shes fellne pasat nr 16
  Copiers and equipment

  Shes fellne pasat nr 16

  Shes fellnet per pasat audi nr 16 jan me 5 shrafa per info nr kontakti 049361970....................

  Klinë 2 December 17:33
  With agreement
 • 0 foto
  Shes menjaqin, (ndrrusin e shpejtesive) per vectra
  Copiers and equipment

  Shes menjaqin, (ndrrusin e shpejtesive) per vectra

  Shes menjaqin a po ndrrusin e shpejtesive per opel vectra 1.8 benzin, viti 1998, 150 euro

  Klinë 23 November 22:18
  150.00 €
 • 8 foto
  Rimorkjo shitet ose ndrrohet me mjete bujqesore
  Copiers and equipment

  Rimorkjo shitet ose ndrrohet me mjete bujqesore

  Shes rimorkjon per vetura ne gjendje te mir pune dhe me instalim te dritave shum te fort me dy aksa

  Klinë 19 November 18:18
  650.00 €
 • 2 foto
  Chip tuning per vw golf 5
  Copiers and equipment

  Chip tuning per vw golf 5

  Shitet chip tuning per vw golf ...

  Klinë 18 November 09:18
  100.00 €
 • 0 foto
  Dvd
  Copiers and equipment

  Dvd

  Shitet DVD original per vw golf 5 ,6, 7

  Klinë 17 November 15:29
  250.00 €
 • 1 foto
  Stopa per ML
  Copiers and equipment

  Stopa per ML

  Shiten stopat te ri original

  Klinë 15 November 18:15
  170.00 €
 • 6 foto
  Shes dritat pasat 2004
  Copiers and equipment

  Shes dritat pasat 2004

  Shes 2 dritat e para per pasat 2004 viti per info nr kontakti 049361970.............................

  Klinë 4 November 20:39
  With agreement
 • 1 foto
  Fellne me goma BMW X3
  Copiers and equipment

  Fellne me goma BMW X3

  Fellne me Goma 245-50-18 m+s Continental (vp 2018), të ardhura nga Zvicra... Qmimi i volitshëm...

  Klinë 31 October 12:55
  With agreement
 • 4 foto
  Navi Pioneer 2017
  Copiers and equipment

  Navi Pioneer 2017

  Shes Pionerin modeli AVIC-F9880BT 2017 me keto opcione: #NavigacionGps 2017 #Cd-dvd mp3-mp4 #Radio #

  Klinë 19 October 16:00
  With agreement
 • 1 foto
  Fellne per BMW x5
  Copiers and equipment

  Fellne per BMW x5

  Shiten

  Klinë 4 October 19:26
  330.00 €
 • 0 foto
  Dizne mercedes benz emell 400
  Copiers and equipment

  Dizne mercedes benz emell 400

  Shes 8 diznet dizerpumpen ventillat e nafit krejt komplet Per info nr kontakti 049361970........

  Klinë 3 October 20:55
  With agreement
 • 1 foto
  Fellne GOLF 4 / 18COLL
  Copiers and equipment

  Fellne GOLF 4 / 18COLL

  Shes ose ndrroj felnet e golf 4 18 coll . Per me shum info +38349434820.

  Klinë 28 September 21:05
  With agreement
 • 1 foto
  Fellne me goma VW
  Copiers and equipment

  Fellne me goma VW

  Fellne me Goma 205 55 16 Qmimi i volitshëm...

  Klinë 27 September 10:31
  With agreement
 • 3 foto
  Shes Goma 195-70-15 C
  Copiers and equipment

  Shes Goma 195-70-15 C

  Shiten Gomat vetem nje dimer te perdorura java e 30-2018 viti prodhimit

  Klinë 27 September 10:18
  With agreement
 • 2 foto
  Spirala Sport
  Copiers and equipment

  Spirala Sport

  Shitenn. Spiralet Sport. per golf 4. te. Ardhen pi ch

  Klinë 25 September 14:53
  With agreement
 • 0 foto
  Fellne 18
  Copiers and equipment

  Fellne 18

  fellne 18 shum te mira 18 me goma te mira per qdo hollsi na kontaktoni ne nr 049322923

  Klinë 23 September 11:00
  270.00 €
 • 3 foto
  Man 8 150 boshpump korp llamell pump kiperi
  Copiers and equipment

  Man 8 150 boshpump korp llamell pump kiperi

  Te gjitha pjesen jan funksjonale dhe te ardhura nga gjermania. Qmimi thirrni ntel 044951190 Bej edh

  Klinë 19 September 16:00
  With agreement
 • 1 foto
  Llajsne gti per golf 4 dyer
  Copiers and equipment

  Llajsne gti per golf 4 dyer

  Shes llajsnet per golf 2 ose jetta 4dyer jan komplet per me shum chat +37744971212

  Klinë 18 September 22:05
  150.00 €
 • 0 foto
  Rimorkjo dy akse
  Copiers and equipment

  Rimorkjo dy akse

  Dy akse 6 Euro paleta kan vend 180cm e gjer 440 e gjat 220 e nalt

  Klinë 18 September 00:46
  2,000.00 €
 • 2 foto
  Shitet motorri per golf 4 /1.4benzin
  Copiers and equipment

  Shitet motorri per golf 4 /1.4benzin

  Shes motorrin me defekt per golf 4 1.4benzin 16v Motorri i ka 270mij km , komplet me menjaq , korp l

  Klinë 12 September 23:12
  200.00 €
 • 3 foto
  Goma
  Copiers and equipment

  Goma

  Shiten gomat komplet Sava M+S 195/65/15 për VW golf 4 ,golf 5, seat, pasata nuk jan te lakume askund

  Klinë 8 September 16:43
  225.00 €
 • 2 foto
  Pjes per audi a4 limozin .
  Copiers and equipment

  Pjes per audi a4 limozin .

  Kontakt 049434820. & gomat 18she te veres pak te perdorura .

  Klinë 7 September 09:49
  With agreement
 • 4 foto
  Man 8 150 korp llamell boshpump pump kiperi.
  Copiers and equipment

  Man 8 150 korp llamell boshpump pump kiperi.

  Pjesen jan te ardhura nga gjermania jan funksjonale per me teper thirrni ntel. Baj edhe ndrrim psh:

  Klinë 5 September 20:52
  With agreement
 • 2 foto
  Pun jasht vendit
  Copiers and equipment

  Pun jasht vendit

  Shes kliometrazh edhe 3 zglloba te mbrenshem e dy te jashtem edhe vesht e dyrve ikam te fordit Per m

  Klinë 2 September 09:34
  With agreement
 • 0 foto
  Kryt e vollanit
  Copiers and equipment

  Kryt e vollanit

  Shes kryt e vollanit per golf 2sh asht pa pik llufti me garancion edhe kam krenen hidraulik me kump

  Klinë 2 September 09:33
  With agreement
 • 2 foto
  Amertizera sport KONI jan qe ngriten edhe ulen 2 o
  Copiers and equipment

  Amertizera sport KONI jan qe ngriten edhe ulen 2 o

  Amertizera sport KONI. Te ardhur nha gjermania jan te ri jan ngjit ne gjermani jan hek ne kosov. Jan

  Klinë 2 September 09:27
  60.00 €
 • 1 foto
  Drita per Opel Corsa
  Copiers and equipment

  Drita per Opel Corsa

  Shes dritat e para dhe mrapa per Opel Corsa 2002/2003

  Klinë 26 August 19:52
  With agreement
 • 1 foto
  Krilla Per Kamijon
  Copiers and equipment

  Krilla Per Kamijon

  Shesh Dy krilla per Kamijon Marked Mercedes jan shum te rujtura te ardhira nga Gjermani

  Klinë 25 August 16:30
  100.00 €
 • 2 foto
  fellne 16
  Copiers and equipment

  fellne 16

  shiten fellne 16 per golf 4 dhe polo

  Klinë 22 August 13:50
  With agreement
 • 2 foto
  Polir Special ceramic coating
  Copiers and equipment

  Polir Special ceramic coating

  Shes polirin special per ata qe e din qka asht kontakt edhe ne Viber +38349135188 Tagg: audi b

  Klinë 16 August 15:50
  29.00 €
 • 3 foto
  Shiten Gomat me bandazh
  Copiers and equipment

  Shiten Gomat me bandazh

  Gomat 225/45 R 17-pr.6mm Felget 7x17 ET 38

  Klinë 16 August 08:59
  280.00 €
 • 3 foto
  Komplet Gomat
  Copiers and equipment

  Komplet Gomat

  Gomat e veres

  Klinë 14 August 22:15
  350.00 €
 • 3 foto
  Shes klip kiperi mercedes man e
  Copiers and equipment

  Shes klip kiperi mercedes man e

  Shes klipin ne gjendje tmir dhe shasin si iduhet dikuj let lajmrohet ne nr 049361970................

  Klinë 12 August 10:51
  With agreement