Autopjese dhe paisje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
   Shtop per peugeot bipper dhe citroen nemo
  Copiers and equipment

  Shtop per peugeot bipper dhe citroen nemo

  Shtop per peugeot bipper dhe citroen nemo Tel 044182474 Viber +38344182474

  Prishtinë Sot, 10:42
  With agreement
 • 3 foto
  PARAKOLP ORGJINAL GOLF 5
  Copiers and equipment

  PARAKOLP ORGJINAL GOLF 5

  SHESE PARAKOLP ORGJINAL GOLF 5.ME 2 GRRILAT ANESORE.GRRILA E MEZIT.DHE PUNNDOREN.PA FENTINEBJA.ESHT

  Fier Sot, 10:42
  With agreement
 • 2 foto
  4 Disqe Nr 16 Benz Borbet
  Copiers and equipment

  4 Disqe Nr 16 Benz Borbet

  4 Disqe Nr16 Benzi Borbet origjinal.

  Tiranë Sot, 10:42
  350.00 Lek
 • 2 foto
  Disqe Nr 20 Benz Audi Q7 Tuareg Porsche cayenne
  Copiers and equipment

  Disqe Nr 20 Benz Audi Q7 Tuareg Porsche cayenne

  Disqe Nr 20 Benzi ML Audi Q7 Tuareg Porche cayene

  Tiranë Sot, 10:42
  250.00 €
 • 5 foto
  DISQE ME GOMA REZERVE BENZ GOLF BMW
  Copiers and equipment

  DISQE ME GOMA REZERVE BENZ GOLF BMW

  SHESE DISQE BASHKE.ME GJITHE GIMA REZERVE, TE GJITJE NUMRAT.PER CDO LLOJ.MAKINE.BENZ.C KLASS 203.204

  Fier Sot, 10:42
  1.00 €
 • 3 foto
  DISQE ORGJINAL AUD I Q7 N19.
  Copiers and equipment

  DISQE ORGJINAL AUD I Q7 N19.

  SHESE DISQE AUDI Q7 MODEL 2010. NE NUMER 19 ORGJINAL MADE IN GJERMANI.AKULL TE RINJ PA CARJE PA SAL

  Fier Sot, 10:42
  250.00 €
 • 5 foto
  DISQE BENZ ML GL GLK GLE GLS NR 19
  Copiers and equipment

  DISQE BENZ ML GL GLK GLE GLS NR 19

  SHESE 4 DISQE BENZ ML GL GLK GLE GLS NE NUMER .19 .JANE PER BENZ JANE ORGJINAL NE GJENDJE TE MIRE.

  Fier Sot, 10:42
  350.00 €
 • 5 foto
  DISQE FORDI KUGA 2008 NR 18
  Copiers and equipment

  DISQE FORDI KUGA 2008 NR 18

  SHESE 4 DISQE FORDI KUGA NE NUMER 18 ,PA CARJE PA SALDIM,ORGJINAL.PERSHTATET PER CDO LLOJ MAKINE FO

  Fier Sot, 10:42
  250.00 Lek
 • 6 foto
  Fellne O.Z 17 Coll Per Golf.4.WV.Bora.Audi.Pollo
  Copiers and equipment

  Fellne O.Z 17 Coll Per Golf.4.WV.Bora.Audi.Pollo

  Shes fellnet 17 coll me gjendje shum t mir pa as nej defekt O.Z RACING SUPERLEGERA per Golf.4.VW.Bor

  Podujevë Sot, 10:42
  680.00 €
 • 5 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat R-Line
  Copiers and equipment

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat R-Line

  Shiten Fellnet 18 coll ne gjendje shum te mir pa as nje defekt me goma t mira Origjinal per Golf.5.6

  Podujevë Sot, 10:41
  770.00 €
 • 4 foto
  Fellne Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Copiers and equipment

  Fellne Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten Fellnet 18 coll me goma t mira Origjinale GTD per Golf.5.6.7.Passat.Touran per me shum Viber

  Podujevë Sot, 10:41
  730.00 €
 • 6 foto
  Fellne per Golf. 6. 7 R-Line Passat Audi Tauran
  Copiers and equipment

  Fellne per Golf. 6. 7 R-Line Passat Audi Tauran

  Shes Fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir me goma 225 40 18 per Golf.7 R-LINE Golf.5.6.Passat.Toura

  Podujevë Sot, 10:41
  750.00 €
 • 0 foto
  Disqe Nr 17 Benz
  Copiers and equipment

  Disqe Nr 17 Benz

  Disqe Nr 17 Benzi origjinal

  Tiranë Sot, 10:41
  230.00 Lek
 • 4 foto
  Disqe 19 Inch Bmw X6
  Copiers and equipment

  Disqe 19 Inch Bmw X6

  Disqe 19Inch Bmv X5 X6

  Tiranë Sot, 10:41
  280.00 €
 • 1 foto
  Disqe Nr 16 Bmw
  Copiers and equipment

  Disqe Nr 16 Bmw

  Disqe Nr16 Bmv origjinal Ne gjedje shum te mire

  Tiranë Sot, 10:41
  170.00 Lek
 • 0 foto
  4 Disqe 19 Inch S221 dy te gjere
  Copiers and equipment

  4 Disqe 19 Inch S221 dy te gjere

  4 Disqe 19 inch S class 221 dy te gjere origjinale

  Tiranë Sot, 10:41
  550.00 Lek
 • 0 foto
  Timon per pezho 206 dhe shum lloje tpezhojave
  Copiers and equipment

  Timon per pezho 206 dhe shum lloje tpezhojave

  Timon per pezho 206 dhe 206 gti Poashtu kemi edhe per shum lloje tjerave Tel 044182474 Peugeot citro

  Prishtinë Sot, 10:40
  With agreement
 • 5 foto
  Fellne per Golf.5.6.7 GTD
  Copiers and equipment

  Fellne per Golf.5.6.7 GTD

  Shiten Fellnet 18 coll per Golf.5.6.7.Passat.Touran ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t

  Podujevë Sot, 10:40
  680.00 €
 • 0 foto
  Shes fellne 14she per peugeot dhe citroen
  Copiers and equipment

  Shes fellne 14she per peugeot dhe citroen

  Fellne 14she per peugeot dhe citroen me goma pothujse te reja Tel 044182474 Viber +38344182474

  Prishtinë Sot, 10:40
  140.00 €
 • 2 foto
  4 disqe Nr 15 Benzi cklas 2005
  Copiers and equipment

  4 disqe Nr 15 Benzi cklas 2005

  4 disqe Nr 15 ne Gjendje shum te mire

  Tiranë Sot, 10:40
  1,500.00 Lek
 • 4 foto
  Fellnet Oz Oltraleggera 16 coll Golf 5 6 7 Audi
  Copiers and equipment

  Fellnet Oz Oltraleggera 16 coll Golf 5 6 7 Audi

  Shes fellnet 16 coll 5x112 bejn per Golf 5 6 7 Audi Passat tauran ne super gjendje per me shum ne vi

  Podujevë Sot, 10:40
  680.00 €
 • 2 foto
  5 Disqe Kia origjinal
  Copiers and equipment

  5 Disqe Kia origjinal

  5 disqe kia origjinale

  Tiranë Sot, 10:40
  200.00 Lek
 • 3 foto
  4 Disqe Nr 16 Ford Focus
  Copiers and equipment

  4 Disqe Nr 16 Ford Focus

  4 Disqe nr 16 Fordi Fokus. Vetem disqet 17000 Leke.

  Tiranë Sot, 10:40
  170.00 Lek
 • 0 foto
  Disqe Nr 17 Benz Audi Golf 5 Passat
  Copiers and equipment

  Disqe Nr 17 Benz Audi Golf 5 Passat

  Disqe 17 inch Benzi Audi Golf5 Pasat

  Tiranë Sot, 10:40
  230.00 Lek
 • 0 foto
  Disqe 17 inch Benz
  Copiers and equipment

  Disqe 17 inch Benz

  Disqe 17 inch Benzi E class 211

  Tiranë Sot, 10:40
  230.00 Lek
 • 5 foto
  Fellne per Mercedes AMG
  Copiers and equipment

  Fellne per Mercedes AMG

  Shiten Fellnet 19 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t mira per me Mercedes AMG per

  Podujevë Sot, 10:39
  680.00 €
 • 6 foto
  Shes Fellne Per Pollo 16qe SHum te mira
  Copiers and equipment

  Shes Fellne Per Pollo 16qe SHum te mira

  Shes Fellne Shum te mira 16qe Per Pollo Tel 045 207 664 +37745207664 viber Tag----------------

  Prishtinë Sot, 10:39
  220.00 €
 • 9 foto
  Shes fara per fiat ford reno pezho dhe mercedes
  Copiers and equipment

  Shes fara per fiat ford reno pezho dhe mercedes

  Shes far per fiat punto Fara per renault megane scenic dhe shum modele trenos Fara per shum modele t

  Prishtinë Sot, 10:39
  With agreement
 • 0 foto
  Disqe Nr 15 Audi
  Copiers and equipment

  Disqe Nr 15 Audi

  Disqe nr 15 audi origjinal

  Tiranë Sot, 10:39
  130.00 Lek
 • 8 foto
  Fellne per Audi S-Line Origjinal
  Copiers and equipment

  Fellne per Audi S-Line Origjinal

  Shes fellnet 19 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekf me goma shum t mira per AudiA4. A5. A6.

  Podujevë Sot, 10:39
  670.00 €
 • 2 foto
  4 Disqe Nr 15 Benz Audi Golf 5 Pasat etj
  Copiers and equipment

  4 Disqe Nr 15 Benz Audi Golf 5 Pasat etj

  4 Disqe Nr 15 Benz Audi Golf 5 Pasat etj

  Tiranë Sot, 10:39
  18,000.00 Lek
 • 0 foto
  4 Disqe 15 Opeli
  Copiers and equipment

  4 Disqe 15 Opeli

  4 Disqe R15 Opeli

  Tiranë Sot, 10:39
  120.00 Lek
 • 2 foto
  4 Disqe Nr 16 Audi WV
  Copiers and equipment

  4 Disqe Nr 16 Audi WV

  4 Disqe Nr 16 Audi WV

  Tiranë Sot, 10:39
  15,000.00 Lek
 • 0 foto
  Disqe 16 Inch Benzi
  Copiers and equipment

  Disqe 16 Inch Benzi

  Disqe 16Inch benzi

  Tiranë Sot, 10:39
  250.00 Lek
 • 2 foto
  Disqe Audi A6 origjinale
  Copiers and equipment

  Disqe Audi A6 origjinale

  Disqet kan ardhur nga zvicra dh jan ne gjendje super, Disqet nuk jan perdorur fare ne shwiperi dhe

  Fier Sot, 10:38
  450.00 €
 • 4 foto
  Fellnen per Passat.Golf.5.6 R-Line
  Copiers and equipment

  Fellnen per Passat.Golf.5.6 R-Line

  Shes Fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t mira per Golf.5.6.7.Passat.To

  Podujevë Sot, 10:38
  630.00 €
 • 4 foto
  Navigacion per iphone dhe Samsung
  Copiers and equipment

  Navigacion per iphone dhe Samsung

  NAVIGON EUROPE PER SAMSUNG VERISION I FUNDIT 2017 NAVIGACIONI KUSHTON 10 EURO NAVIGACIONI I 43 S

  Ferizaj Sot, 10:38
  10.00 €
 • 6 foto
  Fellne 18 per Golf 5,6,7,Passat , Touran R-Line
  Copiers and equipment

  Fellne 18 per Golf 5,6,7,Passat , Touran R-Line

  Fellne 18 zoll me goma vere per Golf 5,6,7,Passat,Touran , ne gjendje shum te mire . Fellnet jan ori

  Podujevë Sot, 10:38
  600.00 €
 • 2 foto
  Shes anllaser per golf 4 1.4 benzin
  Copiers and equipment

  Shes anllaser per golf 4 1.4 benzin

  Shes anllaser per golf 4 1.4 benzin Tel 044/049182474 Viber +38344182474 044182474

  Prishtinë Sot, 10:38
  With agreement
 • 0 foto
  Pjese per pezho 307 alltenatori pumpa anllaseri
  Copiers and equipment

  Pjese per pezho 307 alltenatori pumpa anllaseri

  Shes Pjese per pezho 307 pumpen e hidraulikut kompresorin e klimes alltenatorin dhe anllaserin ne gj

  Prishtinë Sot, 10:37
  With agreement
 • 5 foto
  Fellne per Golf R-Line
  Copiers and equipment

  Fellne per Golf R-Line

  Shiten Fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t mira per Golf.5.6.7.Passat.T

  Podujevë Sot, 10:37
  600.00 €
 • 0 foto
  Shes trap te mram per pezho 206
  Copiers and equipment

  Shes trap te mram per pezho 206

  Shes trapin e mram per pezho 206 Trapi osht komplet i riparum me pjes treja si fytezat llagerat dhe

  Prishtinë Sot, 10:37
  With agreement
 • 2 foto
  Shes turbin per renault 1.9 dci 2006-2010
  Copiers and equipment

  Shes turbin per renault 1.9 dci 2006-2010

  Shes turbin per renault 1.9 dci 2006-2010 Turbina osht sikur e re E ka sistemin e ftofjes me uj t i

  Prishtinë Sot, 10:36
  With agreement
 • 0 foto
  Reket per peugeot 307
  Copiers and equipment

  Reket per peugeot 307

  shes reket per peugeot 307 i ka 5 gjeka i ka krejt opsionet per drita per fshisa per kastofon edhe p

  Prishtinë Sot, 10:36
  With agreement
 • 0 foto
  Varrse Logo
  Copiers and equipment

  Varrse Logo

  SHES VARRSEN LOGON PER QELS VW.GTI VARRSE LOGO QELSI PREJ METALI-QELIK DHE LËKUR VW GTI E RE PA P

  Prishtinë Sot, 10:35
  With agreement
 • 6 foto
  Fellnet 17 Golf 5 6 7 GTD Tauran Audi Passatt
  Copiers and equipment

  Fellnet 17 Golf 5 6 7 GTD Tauran Audi Passatt

  Felllent me Goma 225 45 17 viti 2018 Goodyear Fellnet jan orgjinale me vul te vw Per me shume ne w

  Podujevë Sot, 10:35
  640.00 €
 • 8 foto
  Shes pasqyre per fiat pasat ford citroen
  Copiers and equipment

  Shes pasqyre per fiat pasat ford citroen

  Shes pasqyre per passat Pasqyre per ford fiesta Pasqyre per fiat punto me rrym dhe pa rrym Pasqyre p

  Prishtinë Sot, 10:35
  With agreement
 • 5 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Copiers and equipment

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten Fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t mira per Golf.5.6.7.Passat.T

  Podujevë Sot, 10:34
  630.00 €
 • 3 foto
  Shes Goma Dimrit 225/40/18 viti 2017 Ovation
  Copiers and equipment

  Shes Goma Dimrit 225/40/18 viti 2017 Ovation

  Shes Goma 225/40/18 Ovation viti 2017 Ne gjendje shum te mir sikur te reja Per me shum info ne nr te

  Podujevë Sot, 10:31
  175.00 €
 • 1 foto
  Goma rezerv per Golf 5/6/7 Passat Touran Audi
  Copiers and equipment

  Goma rezerv per Golf 5/6/7 Passat Touran Audi

  Shes Goma rezerv shum te mira jan per Golf 5/6/7 Passat Touran Caddy Jetta Audi etj Per me shum inf

  Podujevë Sot, 10:31
  65.00 €