Automjete
Tiranë

Automjete në shitje në Tiranë

 • 11 foto
  C CLASS AUTOMAT LOOK AMG
  Car

  C CLASS AUTOMAT LOOK AMG

  ** MERCEDES C300, BENZINE AUTOMAT** * TEL: 0672225708 *VITI 2010. 85000 MILJE *BENZINE (pa takse ll

  Tiranë Sot, 18:34
  With agreement
 • 5 foto
  Ducati MONSTER
  Engines (over 50 cc)

  Ducati MONSTER

  Marka: DUCATI Modeli: Monster 696 Viti i prodhimit: 2013 Viti i parë i regjistrimit: Dhjetor 2015 Ki

  Tiranë Sot, 18:34
  6,400.00 €
 • 6 foto
  Ford maverick super gjendje gaz landirenzo
  Car

  Ford maverick super gjendje gaz landirenzo

  E shes per arsye mos perdorimi makina esht bler me zero km nji njeri e ka perdorur ne shqiperi disp

  Tiranë Sot, 18:33
  With agreement
 • 11 foto
  Suzuki Liana.1.4.Dizel...06????
  Car

  Suzuki Liana.1.4.Dizel...06????

  Suzuki Liana.1.4.TDI 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Cmimi 3000 Euro Me te gjitha letrat e prera Sherbime te bera

  Tiranë Sot, 18:33
  3,000.00 €
 • 0 foto
  Gilera Runner-02
  Engines (over 50 cc)

  Gilera Runner-02

  Shitet Gilera Runner 125 4t ne gjendje shume te mire pune i ardhur nga greqia me dogane dhe dokument

  Tiranë Sot, 18:33
  1,200.00 €
 • 0 foto
  disqe smarti te modelit ri 2017
  Copiers and equipment

  disqe smarti te modelit ri 2017

  shiten disqe smarti modelit ri te vitit 2017 cmimi 380 euro disqet jan te pa deformuar kan disa gerv

  Tiranë Sot, 18:33
  380.00 €
 • 10 foto
  C220 Evo Automat I sapo ardhur viti 2005 me dogane
  Car

  C220 Evo Automat I sapo ardhur viti 2005 me dogane

  Shitet Mercedes Benz C220 cdi c class EVO diesel AUTOMAT viti prodhimit 6/2005. Kilometrat 261 mij o

  Tiranë Sot, 18:33
  4,500.00 €
 • 4 foto
  Mercedes benz E220 D motor i thjesht viti 1996
  Car

  Mercedes benz E220 D motor i thjesht viti 1996

  Mercedes benz viti 1996 . Automat 220 nafte i thjesht . Xhama elektrik . Kondicinier . Disqe alumin

  Tiranë Sot, 18:33
  1,900.00 €
 • 5 foto
  disqe mercedes benz me gjith goma nr 16
  Copiers and equipment

  disqe mercedes benz me gjith goma nr 16

  shiten disqe benzi nr 16 me gjith goma te ardhur nga gjermania cmimi 265 euro

  Tiranë Sot, 18:33
  265.00 €
 • 8 foto
  Vw-Golf V 2.0SDI-06
  Car

  Vw-Golf V 2.0SDI-06

  Volkswagen Golf V 2.0sdi i blere me 0 km i perdorur vetem nga nje pronar!!! Te dhenat:- Data e pare

  Tiranë Sot, 18:33
  5,500.00 €
 • 6 foto
  PEUGEOT 308 1.6 NAFT VITI 2010
  Car

  PEUGEOT 308 1.6 NAFT VITI 2010

  shitet Peugeot 308 1.6 Naft Viti 2010 e bler ne dyqan me 0 KM Dhe ke 110 Mi KM ne gjendje shum te mi

  Tiranë Sot, 18:32
  5,200.00 €
 • 3 foto
  Shitet Mercedes Benc A class 170 LUNGO
  Car

  Shitet Mercedes Benc A class 170 LUNGO

  Shitet Mercedes Benc A Class 170 nafte , viti i prodhimit 2002 , 4 xhama elektrik , kondicioner , do

  Tiranë Sot, 18:32
  2,400.00 €
 • 5 foto
  E clas 220 nafte NE SUPER GJENDJE
  Car

  E clas 220 nafte NE SUPER GJENDJE

  Shitet e clas viti 2001 manual ne gjendje super nga te gjitha anet makinen mund ta kontrolloni te m

  Tiranë Sot, 18:32
  3,000.00 €
 • 10 foto
  smart for two brabus fabrike
  Car

  smart for two brabus fabrike

  shitet smart fortwo brabus fabrike 700 cc automat marshe f1 disqe brabus goma te reja coninental dr

  Tiranë Sot, 18:32
  4,200.00 €
 • 7 foto
  Okazion Mercedes B170 benzin +gaz automatik
  Car

  Okazion Mercedes B170 benzin +gaz automatik

  shitet mercedes benz bklas automat viti 2005 i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mire sen

  Tiranë Sot, 18:32
  5,500.00 €
 • 8 foto
  VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI AUTOMAT 2006
  Car

  VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI AUTOMAT 2006

  VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI (NAFT),VITI 2006,KAMBJO AUTOMATIKE,KLIMA BI ZONA,NAVIGATOR,BAGAZHIER ME 6C

  Tiranë Sot, 18:31
  4,700.00 €
 • 0 foto
  A180 cdi automat.bli me keste mujore
  Car

  A180 cdi automat.bli me keste mujore

  shitet mercedes benz A 180 cdi viti 2006 elegance xhama elektrik sendile me ngrohje me 200 mi km me

  Tiranë Sot, 18:31
  4,600.00 €
 • 8 foto
  toyota yaris 1.4 naft manual.blije me keste
  Car

  toyota yaris 1.4 naft manual.blije me keste

  shitet toyota yaris 1.4 naft kamjo manuale e sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar ne gjendj

  Tiranë Sot, 18:31
  4,100.00 €
 • 4 foto
  toyota corolla verso 2007.2.2 naft blije me keste
  Car

  toyota corolla verso 2007.2.2 naft blije me keste

  shitet toyota corolla naft manual e sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar ne gjendje shum te

  Tiranë Sot, 18:31
  With agreement
 • 2 foto
  Rimorkio/Trailer
  Trucks

  Rimorkio/Trailer

  Shitet rimorikio/trailer 2 akse, viti i prodhimit 2013. Gjatesia 1.90m Gjersia 1.20m Kapaciteti mbaj

  Tiranë Sot, 18:31
  3,600.00 €
 • 8 foto
  HYUNDAI i30 1.6 NAFT VITI 2008
  Car

  HYUNDAI i30 1.6 NAFT VITI 2008

  HYUNDAI i30 1.6 NAFT,VITI 2008,KONDICIONER,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,KOMANDA NE TIMON,BLUTOOTH,AUX

  Tiranë Sot, 18:31
  4,800.00 €
 • 3 foto
  PJES PER DUCATI  -02
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  PJES PER DUCATI -02

  PJES PER DUCATI SS 900cc ..dorz freksioni... plastikat te gjitha shasi ....amortizator i mbrapem..am

  Tiranë Sot, 18:31
  100.00 €
 • 8 foto
  SHITET ML 350 LOOK AMG PANORAMIC AUTOMAT FULL
  Car

  SHITET ML 350 LOOK AMG PANORAMIC AUTOMAT FULL

  SHITET ML 350 VITI 2012. LOOK AMG .BLU TEC. 4 MATC..AIR MATIC..FULL NDEZJE ME GISHT..NAVI..CD MP3.TV

  Tiranë Sot, 18:31
  With agreement
 • 10 foto
  MERCDES BENZ C230 V6 F1 NE TIMON SPORT EDITION
  Car

  MERCDES BENZ C230 V6 F1 NE TIMON SPORT EDITION

  Benzi esht sport edition sa po ka ardhur esht opsional fabrikisht ka nji gjendje te shkelqyer lekur

  Tiranë Sot, 18:31
  With agreement
 • 10 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI 2008 FULL OPTION
  Car

  VW TIGUAN 2.0 TDI 2008 FULL OPTION

  VW VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 NAFT,VITI 2008,KKONDICIONER,KAMBJO AUTOMATIKE,TAVAN XHAMI,SISTEM VET PARKIM

  Tiranë Sot, 18:30
  9,900.00 €
 • 9 foto
  Shitet Seat Altea XL 2011, 1.6 TDi!
  Car

  Shitet Seat Altea XL 2011, 1.6 TDi!

  Shitet Seat Altea Xl, nafte, 1.6 TDi, viti 2011, me kambio automatike, konsum minimal, targa shqipta

  Tiranë Sot, 18:30
  5,800.00 €
 • 6 foto
  toyota land cruiser 3.0 naft automat
  Car

  toyota land cruiser 3.0 naft automat

  shitet toyota lanc cruiser automat 3.0 naft ne gjendje shum te mire xhamate zi origjinal .xhama ele

  Tiranë Sot, 18:30
  17,500.00 €
 • 10 foto
  golf V automat 2.0 naft
  Car

  golf V automat 2.0 naft

  shitet golf 5 automat tek der me dogan te paguar sherbime te sapo bera volant i ri look i sapo vendo

  Tiranë Sot, 18:30
  4,600.00 €
 • 5 foto
  Mitsubishi colt 1.0 benzin - gaz
  Car

  Mitsubishi colt 1.0 benzin - gaz

  shitet mitsubishi colt 1.1 benzin gaz kamjo manual ne gjendje shum te mire e sapo ardhur nga gjerman

  Tiranë Sot, 18:30
  3,500.00 €
 • 9 foto
  VW CADDY 2005 manual 6+1 sendile .bli me keste
  Car

  VW CADDY 2005 manual 6+1 sendile .bli me keste

  shitet caddy 1.9 naft ne gjendje shum te mire makina esht dhe per pune dhe per familje e pershtatsh

  Tiranë Sot, 18:29
  With agreement
 • 8 foto
  C KLAS 180 BENZI+GAZ KOMPRESOR AUTOMAT
  Car

  C KLAS 180 BENZI+GAZ KOMPRESOR AUTOMAT

  shitet C Klas 180 cc Benzi+gaz viti 2003 kamje automat ne gjedje perfekte me dokumenta deri ne 16-5-

  Tiranë Sot, 18:29
  3,900.00 €
 • 7 foto
  Okazion:DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN-GAZ 4X4 Super
  Car

  Okazion:DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN-GAZ 4X4 Super

  Daihatsu Terios 1.5 benzin-gaz 4x4 shum ekonomike ne gjendje shum te mir e paster si nga brenda dhe

  Tiranë Sot, 18:29
  With agreement
 • 11 foto
  VW golf IV automatik
  Car

  VW golf IV automatik

  shitet golf 4 1.9 kamjo automat i sapo ardhur nga gjermania me sherbime te sapo bera viti 2004 xhama

  Tiranë Sot, 18:29
  3,300.00 €
 • 8 foto
  VW touran 1.9 naft manual 2003
  Car

  VW touran 1.9 naft manual 2003

  shitet touran sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar te gjitha sherbimet e sapo bera cmimi 43

  Tiranë Sot, 18:29
  4,300.00 €
 • 7 foto
  toyota corolla verso 2.0 D-4D
  Car

  toyota corolla verso 2.0 D-4D

  shitet toyota corolla verso viti 2002 manual 2.0 nafte me dogan sapo ardhur nga gjermania 4+1 vende

  Tiranë Sot, 18:29
  3,500.00 €
 • 7 foto
  MAZDA 2 VITI 2006 1.4 NAFTE. 3200 EURO
  Car

  MAZDA 2 VITI 2006 1.4 NAFTE. 3200 EURO

  MAZDA 2 , VITI 2006 , MOTORR 1.4 NAFTE , 155.000 KM , KONDICIONER - CD - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE

  Tiranë Sot, 18:28
  3,200.00 €
 • 8 foto
  ??A180 automat 2005 . blije me keste mujore??
  Car

  ??A180 automat 2005 . blije me keste mujore??

  shitet mercedes benz a klas 180 cdi automatik ne gjendje shume te mire sensor parkimi sherbime te sa

  Tiranë Sot, 18:28
  4,400.00 €
 • 9 foto
  Shitet VW Golf Plus, 1.9 Nafte Automat
  Car

  Shitet VW Golf Plus, 1.9 Nafte Automat

  Shitet VW Golf Plus, 1.9 Nafte Automat

  Tiranë Sot, 18:28
  With agreement
 • 10 foto
  Shitet Mazda 5. E sapo ardhur nga Zvicra!
  Car

  Shitet Mazda 5. E sapo ardhur nga Zvicra!

  Shitet Mazda 5. E sapo ardhur nga Zvicra!

  Tiranë Sot, 18:28
  With agreement
 • 5 foto
  Audi a4 1.9 OKAZION
  Car

  Audi a4 1.9 OKAZION

  Shitet Audi a4 1.9 nafte S line, manual viti 2006. Euro 4. Full options, sensor parkimi origjinal pa

  Tiranë Sot, 18:28
  4,500.00 €
 • 11 foto
  Honda Civic Hibrid
  Car

  Honda Civic Hibrid

  Honda Civic Hibrid

  Tiranë Sot, 18:28
  With agreement
 • 11 foto
  FIAT 500?2011,AUTOMATIKE.900 CC BENZINE 94.000 km
  Car

  FIAT 500?2011,AUTOMATIKE.900 CC BENZINE 94.000 km

  FIAT 500 🚘 VITI FUNDI 2011 ✅ MOTORR 900 KUBIK BENZINE ✅ KAMBIO AUTOMATIKE DHE MARSHE NE TIMON âœ

  Tiranë Sot, 18:28
  5,900.00 €
 • 10 foto
  TOYOTA RAV4? ME DOGANE, 2.2 NAFTE , 2006
  Car

  TOYOTA RAV4? ME DOGANE, 2.2 NAFTE , 2006

  TOYOTA RAV4 🚘 VITI DHJETOR 2006 ✅ MOTORR 2.2 NAFTE ( D-4D) 4X4 ✅ 157.000 KM ME LIBER SHERBIMESH

  Tiranë Sot, 18:28
  6,990.00 €
 • 11 foto
  AUDI Q7 QUATTRO 3.0 NAFTE AUTOMAT 4X4?
  Car

  AUDI Q7 QUATTRO 3.0 NAFTE AUTOMAT 4X4?

  AUDI Q7 🚘 VITI 2007 ✅ MOTORR 3.0 TDI QUATTRO ( NAFTE ) 4X4 ✅ 218.000 KM ORIGJINALE ME TE GJITHA

  Tiranë Sot, 18:28
  11,990.00 €
 • 10 foto
  Renault Megane 1.5 naft automat bli me keste
  Car

  Renault Megane 1.5 naft automat bli me keste

  shitet renault megane 1.5 naft kamjo automat me dogan te paguar ardhur nga gjermania sherbime te sap

  Tiranë Sot, 18:28
  3,200.00 €
 • 8 foto
  TOYOTA IQ, K.AUTOMATIKE? 2009, 117.000 Km
  Car

  TOYOTA IQ, K.AUTOMATIKE? 2009, 117.000 Km

  TOYOTA IQ , KAMBIO AUTOMATIKE , VITI 2009 ✅ MOTORR 1.0 BENZINE , 117.000 KM ME LIBER SHERBIMESH âœ

  Tiranë Sot, 18:28
  5,490.00 €
 • 10 foto
  AUDI A6 QUATTRO? 3.0 NAFTE, AUTOMATIKE, ME DOGANE
  Car

  AUDI A6 QUATTRO? 3.0 NAFTE, AUTOMATIKE, ME DOGANE

  AUDI A6 QUATTRO 🚘 MOTORR 3.0 TDI ( NAFTE ) NUK E KAP TAKSA E LLUKSIT✅ KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONI

  Tiranë Sot, 18:28
  5,990.00 €
 • 5 foto
  Shitet Audi Q5 Premium Plus 2012
  Car

  Shitet Audi Q5 Premium Plus 2012

  Audi Q5 2.0 Benzine Viti 2012, me 69,000 milje te certifikuara,Sensor Parkimi, Klima Zone, Fari ksen

  Tiranë Sot, 18:28
  1.00 €
 • 10 foto
  Bmw X5 super gjendje full option
  Car

  Bmw X5 super gjendje full option

  Bmw x5 full option kambjo automatike me te gjitha sherbimet e bera me dokumenta te sapo paguara per

  Tiranë Sot, 18:28
  4,700.00 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz E280 Evo full option
  Car

  Mercedes Benz E280 Evo full option

  Mercedes Benz Evo E280 Viti 2007 full option, 203.000 kilometra , me targa shqiptare,9450 Euro i di

  Tiranë Sot, 18:28
  9,450.00 €