Automjete
Prishtinë

Automjete në shitje në Prishtinë

 • 4 foto
  Fellne Goma Vere 205/55-16 Audi VW Golf 5,6,7 Cady
  Copiers and equipment

  Fellne Goma Vere 205/55-16 Audi VW Golf 5,6,7 Cady

  Shiten ose Ndrrohen Fellnet me Guma të Veres 205/55-16 coll. Fellnet jan orgjinal për Audi a3 VW Gol

  Prishtinë Sot, 05:10
  320.00 €
 • 3 foto
  Fellne Goma Vere 225/45-17 Golf 5,6,7 Tauran Cady
  Copiers and equipment

  Fellne Goma Vere 225/45-17 Golf 5,6,7 Tauran Cady

  Shiten ose Ndrrohen Fellnet Me Goma Vere 225/45-17 Fellnet jan orgjinal për VW Golf 5,6,7 Pasat Taur

  Prishtinë Sot, 05:10
  380.00 €
 • 9 foto
  Fellne të Reja me Goma të Reja 225/45-17 VW
  Copiers and equipment

  Fellne të Reja me Goma të Reja 225/45-17 VW

  Shes fellne me Goma të Verës 225-45-17 coll Kurr pa Përdor SHITEN EDHE NDAMAS! Bajn për VW Golf 7,6,

  Prishtinë Sot, 05:10
  620.00 €
 • 6 foto
  Fellne 17 VW Golf 5,6,7 Pasat Tauran Cady etj
  Copiers and equipment

  Fellne 17 VW Golf 5,6,7 Pasat Tauran Cady etj

  ose Ndrrohen Fellnet 2 Me Goma vere Mesatare 225/45-17 dhe 2 pa goma fellnet kan Grritha ka pak po

  Prishtinë Sot, 05:10
  170.00 €
 • 5 foto
  Fellne te Reja me Goma te Reja 245/45-18 Audi
  Copiers and equipment

  Fellne te Reja me Goma te Reja 245/45-18 Audi

  Shes ose ndrroj fellne me Goma të Verës viti 2019 nr. 245/45-18 coll . Fellnet jon model shum të hje

  Prishtinë Sot, 05:07
  790.00 €
 • 10 foto
  Fellne të Reja me Goma të Reja 245/40-19 Audi
  Copiers and equipment

  Fellne të Reja me Goma të Reja 245/40-19 Audi

  Shes fellne Matrix te reja me Goma të Verës viti 2020 me nr 245/40-19 coll . Fellnet jon model shum

  Prishtinë Sot, 05:06
  1,050.00 €
 • 2 foto
  Fellne Orgjinal për Mercedes C,E Klas 17 coll
  Copiers and equipment

  Fellne Orgjinal për Mercedes C,E Klas 17 coll

  Shes Fellnet 17 coll Orgjinal per Mercedes C,E class ne gjendje te mir baj edhe ndrrim ! Tel viber 0

  Prishtinë Sot, 05:05
  290.00 €
 • 2 foto
  Fellne me Goma Vere 225-45-17 VW
  Copiers and equipment

  Fellne me Goma Vere 225-45-17 VW

  Shiten ose Ndrrohen fellne me Goma Vere 225/45-17 mesatare Fellnet jan orgjinal për VW Golf 5,6,7 Pa

  Prishtinë Sot, 05:05
  315.00 €
 • 4 foto
  Fellne 16per Audi a3 dhe VW Golf 5,6,7 Cady Tauran
  Copiers and equipment

  Fellne 16per Audi a3 dhe VW Golf 5,6,7 Cady Tauran

  Shes Fellnet 16 coll PA GUMA jon Orgjinal Bojn vetëm per Audi A3 dhe Golf 5,6,7 Kedi Tauran gjendje

  Prishtinë Sot, 05:04
  270.00 €
 • 10 foto
  Fellne me Goma M+S për Audi 225/55-17
  Copiers and equipment

  Fellne me Goma M+S për Audi 225/55-17

  Shes Fellnet Shum te rujtne pa asnji Grrith as Mrena as Jasht me Goma M+S Shum tmira 225-55-17 coll.

  Prishtinë Sot, 05:04
  499.00 €
 • 5 foto
  Fellne me Goma M+S 205/55-16 Continental Audi VW
  Copiers and equipment

  Fellne me Goma M+S 205/55-16 Continental Audi VW

  Shes fellne Shum te rujtne me Goma 2018 Continental M+S 205/55-16 coll. SHITEN EDHE NDAMAS VEQ FELL

  Prishtinë Sot, 05:04
  215.00 €
 • 2 foto
  Fellne 15 Coll VW Golf 5,6,7 Tauran Cady Pikap etj
  Copiers and equipment

  Fellne 15 Coll VW Golf 5,6,7 Tauran Cady Pikap etj

  Fellne 15 coll Orgjinal VW Fellnet jon Për VW Gollf 5,6,7 Tauran Cady Pikap Pasat etj ! Tel viber 0

  Prishtinë Sot, 05:03
  240.00 €
 • 4 foto
  Fellne 18 Coll Mercede Audi Passat
  Copiers and equipment

  Fellne 18 Coll Mercede Audi Passat

  Shes fellnet 18 coll per Mercedes dhe Audi Passat . Tel dhe Viber 049258891 +38349258891 258891 TAG

  Prishtinë Sot, 05:03
  290.00 €
 • 2 foto
  Fellne 17 Audi
  Copiers and equipment

  Fellne 17 Audi

  Shes ose i ndrroj fellne me Goma M+S ne Gjendje Mesatare 225-50-17 coll. Fellnet kan Grritha por nuk

  Prishtinë Sot, 05:03
  280.00 €
 • 0 foto
  Mjete per servisim te Gomave (Nekcija)
  Copiers and equipment

  Mjete per servisim te Gomave (Nekcija)

  Shes mjete per servisim te Gumave jan metalike shum praktike ! Edhe ti mund te kryesh nje pun sikurs

  Prishtinë Sot, 05:02
  8.00 €
 • 5 foto
  Distancera 1cm dhe 1.5cm shrafa te gjat
  Copiers and equipment

  Distancera 1cm dhe 1.5cm shrafa te gjat

  Distancera me gjersi 1&1.5 centimeter shtrafa per fellne 20€ nje distancer me gjith 5 shtrafa .

  Prishtinë Sot, 05:02
  20.00 €
 • 7 foto
  Fellne me goma Vere 205/55-16 VW Golf 5,6,7 Tauran
  Copiers and equipment

  Fellne me goma Vere 205/55-16 VW Golf 5,6,7 Tauran

  Shes ose i ndrroj fellnet me Goma Mesatare per ver 205/55-16 Fellnet jan orgjinal për Gollf 5,6,7 P

  Prishtinë Sot, 05:02
  185.00 €
 • 5 foto
  Goma 235/65-R-16 C per transportera Continental
  Copiers and equipment

  Goma 235/65-R-16 C per transportera Continental

  Shes 4 Guma me C per Krafter Sprinter etj 235/65-16 të Verës Continental shum te mira . Tel dhe Vibe

  Prishtinë Sot, 05:02
  250.00 €
 • 2 foto
  Kapaka per shtrafa VW dhe Audi
  Copiers and equipment

  Kapaka per shtrafa VW dhe Audi

  Shes Kapaka per Shtrafa orgjinal VW dhe Audi .Tel viber 049258891 +38349258891 TAG TAG TAG TAG.felln

  Prishtinë Sot, 05:01
  With agreement
 • 1 foto
  Kapak te audis orgjinal
  Copiers and equipment

  Kapak te audis orgjinal

  Sheno ne MerrJep ket numer 049258891 për ti parë te gjitha shpalljet e mia!!! Shes Kapak per fellne

  Prishtinë Sot, 05:01
  20.00 €
 • 5 foto
  Kapak per VW dhe Audi
  Copiers and equipment

  Kapak per VW dhe Audi

  Shes Kapak per fellne Kapaka te VW Audi 4 copa 15€ ! Tel viber 049258891 +38349258891 TAG TAG TAG TA

  Prishtinë Sot, 05:01
  15.00 €
 • 4 foto
  Piksne Unaza per fellne orgjinal gjerman
  Copiers and equipment

  Piksne Unaza per fellne orgjinal gjerman

  Piksne orgjinal per fellne dimenzioni 66.6x57.1 74.1x66.6 dhe 74.1x57.1 adaptera te ardhun nga gjer

  Prishtinë Sot, 05:01
  With agreement
 • 4 foto
  Fellne 17 VW Pasat Golf Cady etj PA GOMA
  Copiers and equipment

  Fellne 17 VW Pasat Golf Cady etj PA GOMA

  Shes fellne 17 coll kan grritha ka pak po te lakume nuk jan. Fellnet bajn per Gollf 5,6,7 Passat Tau

  Prishtinë Sot, 05:00
  125.00 €
 • 11 foto
  Audi A6 TDI 2.0 automatik 177 PS
  Car

  Audi A6 TDI 2.0 automatik 177 PS

  NDRRIM NUK BOJ! Shes Audi a6 TDI 2.0 Multi Tronik 8 shpejtsi i sapo ardhur Muaji i 08-2013! Kerri o

  Prishtinë Sot, 05:00
  19,800.00 €
 • 3 foto
  Dorza e Ndrrusit Amortizera Pasqyrja për Audi A6
  Copiers and equipment

  Dorza e Ndrrusit Amortizera Pasqyrja për Audi A6

  Shes Timonin (Vollan) komplet me Airbag per Audi. 25 Euro. Pasqyren e anes se majt per audi A6 pos m

  Prishtinë Sot, 05:00
  25.00 €
 • 12 foto
  Golf 6 DSG R.Line
  Car

  Golf 6 DSG R.Line

  Shitet Golf 6 R Line 1.6 dizell DSG automatik viti i prodhimit 2012

  Prishtinë Sot, 04:58
  9,300.00 €
 • 2 foto
  seat
  Car

  seat

  seat ibiza 1.4 benzin

  Prishtinë Sot, 04:40
  2,900.00 €
 • 7 foto
  Dacia Sandero Stepway 2016, 1.5 dCI
  Car

  Dacia Sandero Stepway 2016, 1.5 dCI

  ‌Shes Dacia Sandero Stepway, 1.5 dCi, 90KF, 2016. Eshte ngjyre Vishnje e mbyllet. Jam pronari i par

  Prishtinë Sot, 04:30
  8,900.00 €
 • 3 foto
  Shes bmw 320 diesel e ardhur nga franca
  Car

  Shes bmw 320 diesel e ardhur nga franca

  Shes bmw 320 diesel me targa te frances me kilometrazh te garantuar me te gjitha serviset nga bmw fu

  Prishtinë Sot, 04:02
  16,990.00 €
 • 3 foto
  Rent a Car GENEVA - Golf VII 1.6 TDI 044/26 11 11
  Car

  Rent a Car GENEVA - Golf VII 1.6 TDI 044/26 11 11

  Leshohet me qira GOLF VII 1.6 TDI manual 3 dyer Për më shumë na kontaktoni :

  Prishtinë Sot, 04:00
  35.00 €
 • 5 foto
   Fellnet 15 GTI Per Golf 7 6 Audi Tauran
  Copiers and equipment

  Fellnet 15 GTI Per Golf 7 6 Audi Tauran

  Shiten Fellnet per Golf 7 6 tauran passat audi 15inche Fellnet jan Orginal Shum Te Mira Qmimi 280

  Prishtinë Sot, 03:52
  245.00 €
 • 3 foto
  Shitet iphone 11 Promax GOLD
  Car

  Shitet iphone 11 Promax GOLD

  Vetum mbrapa esht i kristen 40euro behet ndrimi Ndrrim nuk bëjm te ri e kam ble tel 045 207664 +38

  Prishtinë Sot, 03:51
  1,050.00 €
 • 3 foto
  Shitet Kuka Terheqse Per Touran 2007-2010
  Copiers and equipment

  Shitet Kuka Terheqse Per Touran 2007-2010

  Shitet Kuka Terheqse Per Touran 2007-2010 Tel 044 647 279 qmimi 120euro Prishtin1 Audi.bmw.citroe

  Prishtinë Sot, 03:51
  With agreement
 • 1 foto
  Shiten Bandasht 15 Per Ford
  Copiers and equipment

  Shiten Bandasht 15 Per Ford

  Shesim Bandasha 15 Për Ford Tel 045-207-664+38345207-664 Prishtin1

  Prishtinë Sot, 03:49
  With agreement
 • 5 foto
  Shiten Fellnet 15 GTI Per Golf 7 6 Audi Tauran
  Car

  Shiten Fellnet 15 GTI Per Golf 7 6 Audi Tauran

  Shiten Fellnet per Golf 7 6 tauran passat audi 15inche Fellnet jan Orginal Shum Te Mira Qmimi 280 Zb

  Prishtinë Sot, 03:49
  240.00 €
 • 3 foto
  Shitet Kuka terheqse Per Opell Vectra 2002 2003
  Car

  Shitet Kuka terheqse Per Opell Vectra 2002 2003

  Shitet Kuka terheqse Per Opell Vectra 2002 2003 e Sapo qmuntuar nga Opell vectra Karavan tel 045 20

  Prishtinë Sot, 03:48
  55.00 €
 • 7 foto
  Shitet Opel Corsa 1.8B Opc Sport Euro4 pa Dogan
  Car

  Shitet Opel Corsa 1.8B Opc Sport Euro4 pa Dogan

  Shitet Opel Corsa 1.8B Opc Sport Euro4 pa Dogan E ardhur nga gjermania Vetura Esht 2004 Ne shqipri

  Prishtinë Sot, 03:47
  1,650.00 €
 • 5 foto
  Opel Insignia 2.0 CDTI
  Car

  Opel Insignia 2.0 CDTI

  Opel Insignia 2.0 CDTI, KM 193000 - Automatik-Tiptronic - 160Ps - Fellne 18 - Goma te veres + te d

  Prishtinë Sot, 03:46
  7,500.00 €
 • 5 foto
  Shes kraisller ne gjendje te rregull
  Car

  Shes kraisller ne gjendje te rregull

  Shes kraisller 3.0 benzin plin automatik motorri punon shum mir menjaqin automatik i ndrron shpejtci

  Prishtinë Sot, 02:50
  2,000.00 €
 • 0 foto
  SHLEP AUTO BARTJE 24H ONLINE
  Car

  SHLEP AUTO BARTJE 24H ONLINE

  Shlep auto bartje 24h online 045 482 222 045 444 438

  Prishtinë Sot, 02:48
  With agreement
 • 1 foto
  AUTO BARTJE SHLEP KOSOVË SHQIPËRI MAQEDONI MALI ZI
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  AUTO BARTJE SHLEP KOSOVË SHQIPËRI MAQEDONI MALI ZI

  AUTO BARTJE 🚨RAFUNA🚨24H KOSOVË SHQIPËRI MAQEDONI MALI ZI KROACI ITALI ZVICER ETJ 24_7 📞048 482 222

  Prishtinë Sot, 02:47
  1.00 €
 • 2 foto
  Fellne 17 i nga Zvicrra
  Copiers and equipment

  Fellne 17 i nga Zvicrra

  Shes fellnet origjinale të VW të ardhura nga Zvicrra me goma të veres 17 i. Arsyeja vetëm se vetura

  Prishtinë Sot, 02:17
  250.00 €
 • 4 foto
  moto shop
  Engines (over 50 cc)

  moto shop

  moto shop 045511381

  Prishtinë Sot, 02:09
  With agreement
 • 11 foto
  Fiat Bravo 1.6 Diesel
  Car

  Fiat Bravo 1.6 Diesel

  Agon

  Prishtinë Sot, 02:05
  7,500.00 €
 • 7 foto
  VW Volkswagen Phaeton 2007 3.0 TDI Dizel 225 PS
  Car

  VW Volkswagen Phaeton 2007 3.0 TDI Dizel 225 PS

  Shes VW Phaeton i vitit 2007 ne gjendje perfekte. I ruajtur mire dhe mirembajtur, i pa aksidentuar.

  Prishtinë Sot, 02:04
  11,500.00 €
 • 10 foto
  Audi A 6 4F Facelift 2.7 Dizell
  Car

  Audi A 6 4F Facelift 2.7 Dizell

  Shitet Audi A6 Facelift i vitit te prodhimit 2010. Vetura eshte me liber te servist . Vetura posedon

  Prishtinë Sot, 01:48
  11,800.00 €
 • 9 foto
  nissan navara 2.5 dizell i doganuar rks 1 vit
  Car

  nissan navara 2.5 dizell i doganuar rks 1 vit

  shes nisan navara 2.5 dizell viti 2009 posedon klim dy zonale nxemje karrikav gjama me rrym automati

  Prishtinë Sot, 01:44
  1.00 €
 • 8 foto
  VW Touareg
  Car

  VW Touareg

  Shes VW Touareg 3.0 V6 ne gjendje shum te mire teknike, eshte ekstra me te gjitha opcionet funksiona

  Prishtinë Sot, 01:42
  With agreement
 • 3 foto
  Fellne OZ Racing Coll 18
  Copiers and equipment

  Fellne OZ Racing Coll 18

  OZ Racing Origjinal 8 Vrima Madhesia 18 Gomat jan te Reja

  Prishtinë Sot, 01:38
  380.00 €
 • 5 foto
  Passat 1.9Tdi 8muj rks
  Car

  Passat 1.9Tdi 8muj rks

  Pasat 1.9Tdi automatik tiptronik Viti 2000 rks 8muj ne emer tem personal

  Prishtinë Sot, 01:29
  3.00 €