Automjete
Kaçanik

Automjete në shitje në Kaçanik

 • 1 foto
  Blej skutera dhe kater rrotsh Defekt smarr
  Engines (over 50 cc)

  Blej skutera dhe kater rrotsh Defekt smarr

  • Model Tjeter
  • 2015
  Kaçanik 7 January 19:07
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet piago liberty 125cc me dogan pagume
  Engines (over 50 cc)

  Shitet piago liberty 125cc me dogan pagume

  • Liberty
  • 2006
  Kaçanik 7 January 19:06
  650.00 €
 • 4 foto
  Shitet peugeot luxor 100cc
  Engines (over 50 cc)

  Shitet peugeot luxor 100cc

  • Vivacity 3 125cc
  • 2005
  Kaçanik 7 January 19:06
  450.00 €
 • 3 foto
  Ford Ka
  Car

  Ford Ka

  • Ford
  • Ka
  • Benzin
  • 2012
  • 140 000 - 149 999
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 5 January 17:35
  4,300.00 €
 • 5 foto
  shitet bmw
  Car

  shitet bmw

  • BMW
  • 520
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 250 000 - 299 999
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 4 January 22:12
  3,650.00 €
 • 3 foto
  Mercedez benz 200
  Car

  Mercedez benz 200

  • Mercedes-Benz
  • 200
  • Dizel / Naftë
  • 1987
  • 200 000 - 249 999
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 4 January 20:12
  750.00 €
 • 4 foto
  Shiten
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Shiten

  • Model Tjeter
  Kaçanik 4 January 17:15
  With agreement
 • 9 foto
  Mercedes A Class 2.0, 180, 2011
  Car

  Mercedes A Class 2.0, 180, 2011

  • Mercedes-Benz
  • A 180
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 200 000 - 249 999
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 3 January 20:56
  7,499.00 €
 • 9 foto
  Gof 3
  Car

  Gof 3

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 1992
  • 95 000 - 99 999
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 1 January 12:39
  900.00 €
 • 5 foto
  Shitet piago zip 50cc
  Engines (over 50 cc)

  Shitet piago zip 50cc

  • Zip
  • 2017
  Kaçanik 1 January 11:52
  300.00 €
 • 4 foto
  Shitet skuteri DEFEKT VERGLLAT NUK DHEZ
  Engines (over 50 cc)

  Shitet skuteri DEFEKT VERGLLAT NUK DHEZ

  • Model Tjeter
  • 2010
  Kaçanik 1 January 11:50
  165.00 €
 • 5 foto
  Shitet audi 80 1.6 turbo dizell interkuller
  Car

  Shitet audi 80 1.6 turbo dizell interkuller

  • Audi
  • 80
  • Dizel / Naftë
  • 1989
  • 5 000 - 9 999
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 29 December 06:13
  750.00 €
 • 3 foto
  Toyota
  Car

  Toyota

  • Toyota
  • Corolla
  • Dizel / Naftë
  • 1999
  • 200 000 - 249 999
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 28 December 18:13
  470.00 €
 • 3 foto
  Toyota
  Car

  Toyota

  • Toyota
  • Corolla
  • Dizel / Naftë
  • 1999
  • 200 000 - 249 999
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 27 December 12:36
  400.00 €
 • 0 foto
  Shes Pikap caddy 1.9 Tdi 2006 I sa po ardhur nga Suedi
  Car

  Shes Pikap caddy 1.9 Tdi 2006 I sa po ardhur nga Suedi

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  Kaçanik 26 December 21:16
  3,200.00 €
 • 4 foto
  Osovina cargobull 2007 edhe mercedes
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Osovina cargobull 2007 edhe mercedes

  • Schmitz
  Kaçanik 26 December 10:52
  400.00 €
 • 7 foto
  LIEBHERR R 924 C HDSL -KLIM
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  LIEBHERR R 924 C HDSL -KLIM

  • Liebherr
  Kaçanik 26 December 05:24
  With agreement
 • 7 foto
  Makineri ndertimore-PANAIR 24-25-26.12.2021
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Makineri ndertimore-PANAIR 24-25-26.12.2021

  • TGX
  Kaçanik 23 December 08:30
  With agreement
 • 4 foto
  Impiante betoni-70m3/h
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Impiante betoni-70m3/h

  BAZË E BETONIT MOBIL -Mikser 1m3, -Ka

  Kaçanik 22 December 19:06
  With agreement
 • 3 foto
  Shes Pikap caddy 1.9 Tdi 2006 I sa po ardhur nga Suedi
  Car

  Shes Pikap caddy 1.9 Tdi 2006 I sa po ardhur nga Suedi

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 250 000 - 299 999
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 21 December 19:31
  3,100.00 €
 • 3 foto
  Shes Pikap caddy 1.9 Tdi 2006 I sa po ardhur nga Suedi
  Car

  Shes Pikap caddy 1.9 Tdi 2006 I sa po ardhur nga Suedi

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 250 000 - 299 999
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 21 December 19:23
  4,100.00 €
 • 4 foto
  Shes Pikap caddy 1.9 Tdi 2006 I sa po ardhur nga Suedi
  Car

  Shes Pikap caddy 1.9 Tdi 2006 I sa po ardhur nga Suedi

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 200 000 - 249 999
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 21 December 19:03
  4,200.00 €
 • 1 foto
  Pjes te ndryshem
  Copiers and equipment

  Pjes te ndryshem

  Shiten pjes per bager Komatsu Llagera-

  Kaçanik 20 December 06:31
  1.00 €
 • 0 foto
  Iveco Turbo Daily 2,8 Turbo Dizel 35-10
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Iveco Turbo Daily 2,8 Turbo Dizel 35-10

  Shitet Iveco Turbo Daily 35-10 ne gjendj

  Kaçanik 19 December 21:53
  2,950.00 €
 • 1 foto
  volvo 400 2007
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  volvo 400 2007

  • F12
  Kaçanik 19 December 18:30
  12,000.00 €
 • 2 foto
  branik schmitz 2009
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  branik schmitz 2009

  shitet braniki schmitz 044-224-935

  Kaçanik 19 December 16:37
  150.00 €
 • 3 foto
  Passat ne shitje
  Car

  Passat ne shitje

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Dizel / Naftë
  • 2001
  • 0 - 4 999
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 18 December 21:11
  With agreement
 • 4 foto
  Meiler Kiper Damper 20m3
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Meiler Kiper Damper 20m3

  • Meiler
  Kaçanik 17 December 06:06
  With agreement
 • 5 foto
  5 GUMA PER RIMORKIO 385/65/22.5
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  5 GUMA PER RIMORKIO 385/65/22.5

  • Actros
  Kaçanik 16 December 17:02
  100.00 €
 • 1 foto
  viber: +38349301358
  Car

  viber: +38349301358

  • Opel
  • Astra
  • Benzin
  • 1994
  • 200 000 - 249 999
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 16 December 15:24
  700.00 €
 • 1 foto
  opel corsa 1.4
  Car

  opel corsa 1.4

  • Opel
  • Corsa
  • Benzin
  • 1997
  • 160 000 - 169 999
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 16 December 15:12
  700.00 €
 • 6 foto
  Shes golf 5 4x4
  Car

  Shes golf 5 4x4

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 5 000 - 9 999
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 16 December 11:29
  5,500.00 €
 • 1 foto
  Ushit
  Car

  Ushit

  • VW Volkswagen
  • Polo
  • Benzinë + Gaz
  • 1992
  • 40 000 - 44 999
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 14 December 17:45
  550.00 €
 • 4 foto
  shiten fellnet
  Car

  shiten fellnet

  • Audi
  • A6
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 250 000 - 299 999
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 14 December 14:22
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet rimokjo pesha per ngarkes deri 7 tona
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Shitet rimokjo pesha per ngarkes deri 7 tona

  • 0405
  Kaçanik 13 December 19:05
  With agreement
 • 8 foto
  Jeep Grand Cherokee 4.7
  Car

  Jeep Grand Cherokee 4.7

  • Jeep
  • Grand Cherokee
  • Benzin
  • 2000
  • 150 000 - 159 999
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 13 December 13:56
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet ATV  YAMAHA 750CCM
  Engines (over 50 cc)

  Shitet ATV YAMAHA 750CCM

  • ATV 4x4
  • 2013
  Kaçanik 13 December 11:58
  8,500.00 €
 • 2 foto
  Peugot 1.1 bexin
  Car

  Peugot 1.1 bexin

  • Peugeot
  • 206
  • Benzin
  • 2003
  • 30 000 - 34 999
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 12 December 20:17
  950.00 €
 • 3 foto
  Fellne 16 coll
  Copiers and equipment

  Fellne 16 coll

  Shes fellne per opell shume te ruajtura.

  Kaçanik 12 December 18:23
  270.00 €
 • 5 foto
  Impiante betoni-70m3/h
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Impiante betoni-70m3/h

  Bleni BAZË E BETONIT MOBILE -Mikser sing

  Kaçanik 11 December 14:19
  With agreement
 • 7 foto
  Reno clio Diesel..2004
  Car

  Reno clio Diesel..2004

  • Renault
  • Clio
  • Dizel / Naftë
  • 2004
  • 20 000 - 24 999
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 11 December 11:50
  2,300.00 €
 • 6 foto
  Golf 5 2.0 4motion
  Car

  Golf 5 2.0 4motion

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 0 - 4 999
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 10 December 23:53
  5,500.00 €
 • 8 foto
  VW Passat 1.9 TDI RKS
  Car

  VW Passat 1.9 TDI RKS

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Dizel / Naftë
  • 2000
  • 250 000 - 299 999
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 10 December 21:37
  3,500.00 €
 • 2 foto
  Goma dhe Fellne Golf 4 195 65 15
  Copiers and equipment

  Goma dhe Fellne Golf 4 195 65 15

  Shiten gomat me fellne Golf 4 Passat, Au

  Kaçanik 9 December 11:30
  199.00 €
 • 5 foto
  Shitet autoparlanti
  Copiers and equipment

  Shitet autoparlanti

  Shes autoparlantin me gjith pajaqall ori

  Kaçanik 8 December 19:05
  150.00 €
 • 4 foto
  Golf5
  Car

  Golf5

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 20 000 - 24 999
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 5 December 15:28
  6,200.00 €
 • 5 foto
  Shitet opel Astra dizel 2.0
  Car

  Shitet opel Astra dizel 2.0

  • Opel
  • Astra
  • Dizel / Naftë
  • 2000
  • 30 000 - 34 999
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 5 December 14:28
  1,850.00 €
 • 1 foto
  Shitet motori 1.8 Gti 8v
  Copiers and equipment

  Shitet motori 1.8 Gti 8v

  Shitet motorri ne gjendje te rregullt. S

  Kaçanik 4 December 08:39
  250.00 €
 • 5 foto
  Kogel Kiper-SAPO IMPORTUAR
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Kogel Kiper-SAPO IMPORTUAR

  • Kogel
  Kaçanik 4 December 06:49
  With agreement
 • 6 foto
  radio original per bmw e46
  Copiers and equipment

  radio original per bmw e46

  shitet radio originale si dhe fioka per

  Kaçanik 1 December 14:53
  120.00 €