Automjete
Kaçanik

Automjete në shitje në Kaçanik

 • 5 foto
  Volkswagen Amarok
  Car

  Volkswagen Amarok

  Volkswagen Amarok 2.0 TDI -163 ps viti i prodhiimit 2011 i ardhur nga gjermania ka 2 par goma veere

  Kaçanik 17 June 21:15
  With agreement
 • 4 foto
  Gjenerator Agregat
  Copiers and equipment

  Gjenerator Agregat

  Gjenerator agregat i Ri , prodhim italian cmimi 700 euro i diskutushem tel 049-282-353 + Viber

  Kaçanik 17 June 16:34
  With agreement
 • 4 foto
   Alfa romeo Gt 2 2.0 JTS 165 SELECTIVE- 1500 euro
  Car

  Alfa romeo Gt 2 2.0 JTS 165 SELECTIVE- 1500 euro

  Alfa romeo Gt 2 2.0 JTS 165 SELECTIVE-, 2006, 46000 Km, 1500€,- Contact : whatsapp, viber, telegram

  Kaçanik 17 June 05:37
  1,500.00 €
 • 2 foto
   2017-Mercedes-Benz-C-Class-AMG-C63 thumbnail 1 20
  Car

  2017-Mercedes-Benz-C-Class-AMG-C63 thumbnail 1 20

  Item specifics Condition: Used Year: 2017 VIN (Vehicle Identification Number): WDDWJ8HB4HF6505 Milea

  Kaçanik 17 June 00:43
  20,000.00 €
 • 8 foto
  Renault Scenic 1.6 16v (me Klim)
  Car

  Renault Scenic 1.6 16v (me Klim)

  Renault Scenic 1.6 16v (benzin) 79 kw (107 ps) Viti 1999, Rks 11 muaj. Posedon: -Servisin e të krye

  Kaçanik 16 June 18:35
  2,100.00 €
 • 1 foto
  Shitet kamioni me cistern per cement
  Trucks

  Shitet kamioni me cistern per cement

  Shitet

  Kaçanik 10 June 01:40
  With agreement
 • 8 foto
  Renault Scenic 1.6 16v (me klim)
  Car

  Renault Scenic 1.6 16v (me klim)

  Renault Scenic 1.6 16v (benzin) 79 kw (107 ps) Viti 1999, Rks 11 muaj. Posedon: -Klim AC (funksiona

  Kaçanik 9 June 22:46
  1,999.00 €
 • 1 foto
  Shitet Mercedes Benz
  Car

  Shitet Mercedes Benz

  Eshte i ardhur nga zvicra ka doganen e paguar Sapo i regjistruar Ne gjendje shum te mir vetem se vr

  Kaçanik 8 June 22:22
  1,200.00 €
 • 3 foto
  Peugeot 50cc
  Motorcycles (under 50 cc)

  Peugeot 50cc

  Shitet peugoet 50cc gjendje te mir Nr viber:+37745400285

  Kaçanik 8 June 19:54
  310.00 €
 • 1 foto
  Shes krosin Honda MTX 125 R 2T
  Engines (over 50 cc)

  Shes krosin Honda MTX 125 R 2T

  Shitet motorri shum i mir me dogan te pagume me dokumente ne rregull i ardhur nga zvicrra qmimi me m

  Kaçanik 8 June 15:12
  700.00 €
 • 0 foto
  Shitet Golf 3 1.4 benzin
  Car

  Shitet Golf 3 1.4 benzin

  Golf 3 1.4 benzin

  Kaçanik 7 June 22:58
  1,550.00 €
 • 1 foto
  Shitet ose ndrroet
  Car

  Shitet ose ndrroet

  Golf 3 1.4 benzin regj 1muj

  Kaçanik 7 June 19:53
  1,450.00 €
 • 0 foto
  Ndrroj fellnen me gume Me gume rezerv te golf 5
  Copiers and equipment

  Ndrroj fellnen me gume Me gume rezerv te golf 5

  Ndrroj fellnen Me gume rezerv te golf 5

  Kaçanik 7 June 15:07
  With agreement
 • 0 foto
  Mercedes ml320
  Car

  Mercedes ml320

  Shes Mercedes ml 320 Viti 11 nentor 2009 modeli 2010 makina eshte ne gjendje perftekte I ardhur ng

  Kaçanik 5 June 20:43
  17,800.00 €
 • 0 foto
  shampona per AUTO LARJE POROSIT NE GJITH KOSO
  Copiers and equipment

  shampona per AUTO LARJE POROSIT NE GJITH KOSO

  Na beni Like / Share ne facebook unimax per ta par historin e facebook gjdo dit UNIMAX_AUTO DEKOR

  Kaçanik 2 June 11:01
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet apo ndrroet
  Car

  Shitet apo ndrroet

  Shitet opel vectra 2.0 benxin plin ska pas as njenher shes apo ndrroj me qfardo veture gjendje shum

  Kaçanik 31 May 22:38
  360.00 €
 • 5 foto
  Shitet Passat -2
  Car

  Shitet Passat -2

  -Passat 2 1.6 turbodiesel Intercoler -Viti i prodhimit 1990 -Regjistrim 8 muaj -Gjamat me rrym

  Kaçanik 31 May 18:48
  1,200.00 €
 • 0 foto
   SHITEN GOMA VERE ME BANDASH FELLNE 195-65-15
  Copiers and equipment

  SHITEN GOMA VERE ME BANDASH FELLNE 195-65-15

  Shiten gomat vere me fellne te ballansume viti i prodhimit 2013 r15 nga ch.pa verejtje si ne foto.

  Kaçanik 30 May 21:07
  140.00 €
 • 7 foto
  shes bmw e46 dizell
  Car

  shes bmw e46 dizell

  shes bmw dizell e regjistruar dizell ngjendje tmir shitet urgjent per arsye se sme duet jam.tu dal j

  Kaçanik 30 May 12:37
  3,100.00 €
 • 6 foto
  Shitet Golf 7*2.0*Cup/2014
  Car

  Shitet Golf 7*2.0*Cup/2014

  Shitet nga Autosalloni A&E# VUSHTRRI VW Golf VII/ 2.0 TDI BMT/ Cup/2014 #Çmimi me Marrëveshje

  Kaçanik 30 May 11:52
  With agreement
 • 2 foto
  T 4
  Car

  T 4

  Shes kamijonete 2.4 dizell viti 98 me 6 ulse ne gjendje te mir rks i skaduar

  Kaçanik 30 May 11:28
  2,700.00 €
 • 2 foto
  Shes ndrroj me mercedes 190
  Car

  Shes ndrroj me mercedes 190

  Shes ose ndrroj me 190 mercedes 1.6 dizel i thjesht , 5 L 100 km Rks dej 15 01 2020, serviset e krye

  Kaçanik 30 May 02:17
  690.00 €
 • 0 foto
  Rodeo
  Engines (over 50 cc)

  Rodeo

  Shes motorr Rodeo 150 cc gjendje perfekte

  Kaçanik 29 May 17:57
  With agreement
 • 10 foto
  Alfa Romeo 145
  Car

  Alfa Romeo 145

  Alfa Romeo 145 1.8 (benzin) 5 shpejtësi. Viti 1997 Rks deri më: 09.01.2020. Posedon: -Klim AC (jo f

  Kaçanik 28 May 20:53
  999.00 €
 • 0 foto
  ndrroj blete me skuter
  Motorcycles (under 50 cc)

  ndrroj blete me skuter

  ndrroj blete te shendosha me skuter 50 cc ose 125 cc //// viber + 383 49 890 714

  Kaçanik 28 May 18:54
  1.00 €
 • 4 foto
  Renault kango
  Car

  Renault kango

  Shes renault kangoo 1.9 dizell N gjendje shum t mir Per ma shum +38346156078

  Kaçanik 27 May 19:29
  1,000.00 €
 • 3 foto
  Shitet pikapi Cady 2003 ne gjendje te rregullt
  Car

  Shitet pikapi Cady 2003 ne gjendje te rregullt

  shitet pikapi cady ne gjendje prefekte i ardhur nga gjermania

  Kaçanik 27 May 11:59
  2,000.00 €
 • 2 foto
  Volvo fh12 460 nderrohet me vetur
  Trucks

  Volvo fh12 460 nderrohet me vetur

  volvo fh 460 viti 99 pa regjistrim i qlajmrum nderrim i mundshem me vetur viber +38345209849

  Kaçanik 27 May 01:39
  3,850.00 €
 • 1 foto
  volvo fh12 420 -97
  Trucks

  volvo fh12 420 -97

  shitet volvo 420 pa regjistrim viti 97 n gjendje t mir Ndrrim me kerr

  Kaçanik 24 May 17:18
  3,950.00 €
 • 3 foto
  Auto Pjes Joni
  Damaged cars for spare parts

  Auto Pjes Joni

  shiten pjest per golf 4. Audi A3. golf3 ejt

  Kaçanik 24 May 15:45
  With agreement
 • 3 foto
  golf
  Car

  golf

  shitet golf 2 shum ne gjendje te mir 1.9 dizell shitet urgjent

  Kaçanik 21 May 18:09
  With agreement
 • 9 foto
  Pasat 4X 4 Full Opsion serie special
  Car

  Pasat 4X 4 Full Opsion serie special

  Teksti: Shese Pasatin ne gjendje shume te mire full opsion 4 X 4 Lumusine 6 shpejtesi TDI Manuel Ekr

  Kaçanik 21 May 16:49
  With agreement
 • 9 foto
  SHITET GOLF 6 2.0 TDI 2009 ME DOGAN DHE HOMOLOGIM
  Car

  SHITET GOLF 6 2.0 TDI 2009 ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

  SHES GOLF 6 2.0 TDI 2009 ME DOGAN DHE HOMOLOGIM NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE I PASTERT

  Kaçanik 21 May 10:48
  8,300.00 €
 • 7 foto
  OPEL VEKTRA B 1.8 BENZIN MANUAL 99 RKS 11 MUAJ
  Car

  OPEL VEKTRA B 1.8 BENZIN MANUAL 99 RKS 11 MUAJ

  SHES OPEL VEKTRA B 1.8 BENZIN NE GJENDJE SHUM TE MIR E PASTERT MRENA DHE JASHT POSEDON RKS 11 MUAJ K

  Kaçanik 21 May 10:48
  1,850.00 €
 • 11 foto
  GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 2009 RKS 1 VIT
  Car

  GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 2009 RKS 1 VIT

  Shes Golf 5 Plus 1.9 Tdi 2009 i posaardhur nga jasht ne gjendje perfekte i pastert si mrena ashtu ed

  Kaçanik 21 May 10:47
  7,500.00 €
 • 2 foto
  Iveco
  Trucks

  Iveco

  Shitet iveco stralis viti 2007 ne gjendje te rregullt me regjestrim te maqedonis

  Kaçanik 20 May 20:33
  With agreement
 • 11 foto
  VW Passat 1.9 TDI Viti 2003 Rks
  Car

  VW Passat 1.9 TDI Viti 2003 Rks

  VW Passat 1.9 TDI (i te Kuqe ) Viti I Prodhimit 2003 Regjistrim 2 Muaj Vetura Posedon 4 Motion Klima

  Kaçanik 20 May 10:20
  3,650.00 €
 • 0 foto
  Përshëndetje  Ju po kërkoni një hua për të rifill
  Damaged cars for spare parts

  Përshëndetje Ju po kërkoni një hua për të rifill

  Përshëndetje Ju po kërkoni një hua për të rifilluar aktivitetet tuaja, për të përfunduar një proje

  Kaçanik 19 May 11:00
  1,000.00 €
 • 2 foto
  Shitet Skuteri
  Engines (over 50 cc)

  Shitet Skuteri

  150cc hsi me dogan n‘gjendje t rregullt. Baj ndrrim me qka tum konvenon

  Kaçanik 19 May 06:32
  360.00 €
 • 11 foto
  Shitet Pasati Seri Special
  Car

  Shitet Pasati Seri Special

  Shese Pasatin ne gjendje shume te mire full opsion 4 X 4 Lumusine 6 shpejtesi TDI Manuel Ekran GPS

  Kaçanik 18 May 22:01
  7,300.00 €
 • 5 foto
  Blejm vetura VW AUDi A6 Q7 BMW MERCEDES
  Car

  Blejm vetura VW AUDi A6 Q7 BMW MERCEDES

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. __

  Kaçanik 18 May 08:50
  8,080.00 €
 • 6 foto
  Renault kangoo 1.9
  Car

  Renault kangoo 1.9

  Shitet renaulti kango se spo mu duhet N gjendje t mir me klim 1.9 dizell regjistrim i skadum Aukuma

  Kaçanik 17 May 21:49
  1,050.00 €
 • 6 foto
  Renault kangoo 2004
  Car

  Renault kangoo 2004

  Shitet renault kango 1.9 dizell Se spo mu duhet n gjendje t mir Aukumator shum i mir me klim Vi

  Kaçanik 17 May 21:49
  1,050.00 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz E320cdi Avantgarde ANGLEZ
  Car

  Mercedes Benz E320cdi Avantgarde ANGLEZ

  Vetura asht e rujtme dhe ne gjendje te rregullt mekanike!! Posedon ulset e lëkures,klim,abs.pasqyr

  Kaçanik 17 May 18:40
  4,200.00 €
 • 2 foto
  shitje
  Car

  shitje

  Mercedes Benz c250 cdi 4matic, sport Viti prodhinit 2010 Kilometrat 149000, 205ps Prejardhja nga Zvi

  Kaçanik 16 May 15:54
  14,900.00 €
 • 0 foto
  Na beni Like / Share ne facebook unimax per ta par
  Copiers and equipment

  Na beni Like / Share ne facebook unimax per ta par

  Na beni Like / Share ne facebook unimax per ta par historin e facebook gjdo dit UNIMAX_AUTO DEKOR

  Kaçanik 16 May 09:28
  With agreement
 • 1 foto
  Pump benzine
  Copiers and equipment

  Pump benzine

  Shes pump benzine per ford 1 .3 1.4 benzin

  Kaçanik 14 May 18:58
  1.00 €
 • 5 foto
  Audi a4 b5
  Car

  Audi a4 b5

  Shitet ose ndrrohet vetura audi a4 b5 viti 1995 1.8 benzin +plin ne dizne vetura osht n gjendje per

  Kaçanik 13 May 22:54
  2,300.00 €
 • 4 foto
  Shiten fellne per Audi Q5 me Goma
  Copiers and equipment

  Shiten fellne per Audi Q5 me Goma

  Shiten fellne per Audi Q5 me Goma

  Kaçanik 13 May 13:08
  700.00 €
 • 1 foto
  Clark
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Clark

  Clark 2000kg 045 572 032

  Kaçanik 13 May 09:10
  With agreement