Automjete
Dibër

Automjete në shitje në Dibër

 • 3 foto
  VW wolsvagen Sharan 1.9
  Car

  VW wolsvagen Sharan 1.9

  makina esht ne gjendje te mir motorrike dhe gjenerike...sherbimet te gjitha te bera...

  Dibër 10 July 12:22
  2,500.00 €
 • 0 foto
  Lance lybra
  Car

  Lance lybra

  Shitet ose ndrohet vetem me benc vit 89 deri 95 me dok der me 6 korik 2020 me sherbime te kriera c

  Dibër 9 July 11:33
  1,200.00 €
 • 2 foto
  Nderrim me E clas
  Car

  Nderrim me E clas

  Ne gjendje shume te mire.

  Dibër 8 July 22:30
  3,500.00 €
 • 10 foto
  Mikser betonjerk impiant per beton Iveco Cifa
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Mikser betonjerk impiant per beton Iveco Cifa

  Kamion Iveco Magirus 380E34H Viti 09/02/1998 3 Akse Paisje Cifa SRY 1000 nga 10mc KM 139000 Gomuar 6

  Dibër 8 July 16:29
  With agreement
 • 4 foto
  Mikser betonjerk impiant per beton Mercedez Cifa
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Mikser betonjerk impiant per beton Mercedez Cifa

  Kamion Mercedes-Benz Actros 41.40 Viti 2001 4 Akse Paisje Cifa nga 12mc PTO kanal hidraulik Gomuar

  Dibër 8 July 16:21
  With agreement
 • 10 foto
  BMW X5 3.5 diesel
  Car

  BMW X5 3.5 diesel

  Bmw x5 full opsione Viber +38978228888

  Dibër 8 July 15:41
  15,800.00 €
 • 11 foto
  BMW X5 3.5d xdrive 2012
  Car

  BMW X5 3.5d xdrive 2012

  Per me shum ne telefon Viber +38978228888

  Dibër 8 July 15:29
  16,000.00 €
 • 5 foto
  GOLF 5 2.0 Manual
  Car

  GOLF 5 2.0 Manual

  Golf 5 2.0 6 marshe , manual, ngjyre gri , xhama elektrik para mbrapa , butona ne timon , kasetofon

  Dibër 7 July 22:09
  3,600.00 €
 • 8 foto
  okazion mercedes e270 cdi
  Car

  okazion mercedes e270 cdi

  shitet benc e class E270 cdi super gjendje me letra te paguara deri ne qershor 2020 me sherbime te p

  Dibër 7 July 20:17
  5,200.00 €
 • 6 foto
  Shitet E Class 200
  Car

  Shitet E Class 200

  E class 200, viti 2003, kambio manuale, me goma verore dhe dimerore, disqe alumini, te gjitha sherbi

  Dibër 7 July 19:29
  5,500.00 €
 • 4 foto
  volvo s80
  Car

  volvo s80

  shitet VOLVO s 80 me documenta te regullta deri ne maij 2020 shitet per arsye mos pordorimi çmimi 12

  Dibër 7 July 14:03
  1,200.00 €
 • 7 foto
  Shes opel corsa 1,3 nafte viti 2012
  Car

  Shes opel corsa 1,3 nafte viti 2012

  Shes opel corsa: motor 1,3 naft 95 mi km , viti 2012 ne gjendje te shkelqyer motorike, xhenerike,

  Dibër 6 July 22:54
  4,500.00 €
 • 10 foto
  opel corsa 2005
  Car

  opel corsa 2005

  shitet opel corsa 1.2 benzine viti 2005 e sapo ardhur nga italia vetem me dogane te paguar,gjendja e

  Dibër 6 July 21:26
  1,800.00 €
 • 5 foto
  Shitet fiat panda 1.3 nafte 2005
  Car

  Shitet fiat panda 1.3 nafte 2005

  makina esht ne super gjendje shum e paster nga brenda edhe jashta e gateshme per cdo lloj prove cmim

  Dibër 5 July 22:36
  2,500.00 €
 • 0 foto
  Shes Suzuki Vitara
  Car

  Shes Suzuki Vitara

  Shes Suzuki Vitara 1.6 benzine vetem per pjes

  Dibër 5 July 16:52
  100,000.00 Lek
 • 7 foto
  Opel Corsa -06
  Car

  Opel Corsa -06

  shitet opel corsa 1.2 benzine e vitit 2006 e sapo ardhur nga italia vetem me dogane te paguar.makina

  Dibër 5 July 14:34
  2,300.00 €
 • 6 foto
  shite sprinter cdi viti 2005
  Trucks

  shite sprinter cdi viti 2005

  shite makina ne gjendje te shkelqyet per arsyje mosperdorimi , mund ta kontrolloni ku te doni cmimi

  Dibër 5 July 12:11
  8,500.00 €
 • 0 foto
  Shitet golf 4 Di e kuqe
  Car

  Shitet golf 4 Di e kuqe

  Shitet golf 4 tdi Di e kuqe i kan mbaru dokomentat me 30 qershor shitet 2 milion lek i pa diskutushe

  Dibër 3 July 10:35
  20,000.00 Lek
 • 2 foto
  Erald
  Car

  Erald

  Shitet AUDI A3 model Sportback, 2.0 Tdi manual 140 cv I sapo ardhur nga italia me siguracjon 1 vit M

  Dibër 30 June 17:05
  3,500.00 €
 • 4 foto
  Okazion c220
  Car

  Okazion c220

  MERCEDES C 220 VITI FUNDI 2002 KAMBJO AUTOMATIK PASQYRA ELEKTRIKE DHE ME PALOSJE DISQE 17 E ARDHUR N

  Dibër 30 June 09:47
  2,700.00 €
 • 3 foto
  SHITET PGUOT 206 1.1 BENZIN -GAZ 2004
  Car

  SHITET PGUOT 206 1.1 BENZIN -GAZ 2004

  PEGUOT 206 2004 1.1 BENZINM-GAZ ME DOKUMENTA TE RREGULLTA

  Dibër 29 June 09:55
  1,350.00 €
 • 2 foto
  Shitet 5500
  Car

  Shitet 5500

  Opsionet 4×4 , kondicioner ,airbeg . Sherbimet e sapo bera

  Dibër 27 June 20:34
  5,500.00 €
 • 7 foto
  Autopjese kembimi Naki Bmw Kosove Mitrovice
  Car

  Autopjese kembimi Naki Bmw Kosove Mitrovice

  Autopjese kembimi Naki Bmw Kosove Mitrovice Pjese dhe motorr 5.0 bmw x6 HYBRIT Bmw 730 2010 3.0Di

  Dibër 27 June 10:18
  300.00 €
 • 2 foto
  Ford
  Car

  Ford

  Shitet ford galaxy 1.9 nafte. Me navigator. Me letra deri ne fund te gushtit. Makina eshte 6+1. Cmi

  Dibër 26 June 20:04
  3.00 Lek
 • 3 foto
  Toyota Land Cruiser
  Car

  Toyota Land Cruiser

  shitet toyota land cruiser prado motor 3.0 ne gjendje shum te mire me letra deri ne dhjetor 2019 .ma

  Dibër 24 June 21:59
  With agreement
 • 2 foto
  Shiten
  Copiers and equipment

  Shiten

  Shiten fener c klas viti 2005 fenert kan origjinal Mercedes benz cmimi 200 mij lek teli +355 68 439

  Dibër 24 June 21:19
  With agreement
 • 2 foto
  shitet tuaran 1.9 2005 automat full opsjon
  Car

  shitet tuaran 1.9 2005 automat full opsjon

  shitet tuaran 1.9 automat full opsjon 7 vende me letra deri 2020 gjith sherbimet e bera

  Dibër 24 June 20:39
  5,000.00 €
 • 4 foto
  Mikser betonjerk impiant per beton Mercedez Cifa
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Mikser betonjerk impiant per beton Mercedez Cifa

  Kamion Mercedes-Benz Actros 41.40 Viti 2001 4 Akse Paisje Cifa nga 12mc PTO kanal hidraulik Gomuar

  Dibër 24 June 16:10
  With agreement
 • 4 foto
  okazion opel corsa 1.3 nafte
  Car

  okazion opel corsa 1.3 nafte

  Opel corsa viti 2011 me dogan edhe siguracion. Ne gjendje shum te mir e gatshme per cdo lloj prove c

  Dibër 24 June 12:02
  4,000.00 €
 • 1 foto
  Vito 110
  Car

  Vito 110

  Vito 110. Viti i prodhimit 1999. Harxhon 7 litra per 100 km. Motor i thjeshte. Kamio manuale. Ngjyra

  Dibër 23 June 21:58
  3,000.00 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz 220 CDI BLUETEC
  Car

  Mercedes-Benz 220 CDI BLUETEC

  Shitet Mercedes Benz 220 cdi bluetec viti 2015 full option. Me targa bullgare 80.000 km gjendje perf

  Dibër 23 June 18:30
  30,000.00 €
 • 4 foto
  OKAZION Ford Focus 2004
  Car

  OKAZION Ford Focus 2004

  Okazion shitet Ford Focus i 2004-es 1.8 tdi nafte,kambio manuale. Letrat sapo i kane mbaruar, shitet

  Dibër 22 June 22:12
  1,500.00 €
 • 5 foto
  Motor Malaguti 250cc
  Engines (over 50 cc)

  Motor Malaguti 250cc

  Shes motor Malaguti madison 250c RS viti 2005 ,ne gjendje super e mbajtur me merakli ,me te gjitha s

  Dibër 21 June 20:49
  With agreement
 • 4 foto
  SHITET E-class 220
  Car

  SHITET E-class 220

  Makina i ka sherbimet e bera. Shitet sepse pronari ka levizur ne gjermani dhe makinen nuk e perdor n

  Dibër 21 June 19:31
  3,700.00 €
 • 5 foto
  Fiat panda 1.1 benzine.
  Car

  Fiat panda 1.1 benzine.

  Shitet Fiat panda 1.1 benzine.Viti i prodhimit Gusht 2002 ne gjendje shum te mir motorike e xhenerik

  Dibër 19 June 20:33
  2,200.00 €
 • 2 foto
  Okazion fiat stilo
  Car

  Okazion fiat stilo

  Shitet ose nderrohet me dokumenta deri ne dhjetor 2019 ne gjendje te mire

  Dibër 18 June 20:24
  1,200.00 €
 • 5 foto
  VW Passat 1.9 viti 2007
  Car

  VW Passat 1.9 viti 2007

  makina esht ne super gjendje e sapo ardhur nga finlanda full, cmimi dsk

  Dibër 18 June 20:16
  4,500.00 €
 • 5 foto
  Pasat
  Car

  Pasat

  Gjendje perfekte.

  Dibër 18 June 18:36
  11,111.00 Lek
 • 5 foto
  Mercedes-Benz E 270 Avangard
  Car

  Mercedes-Benz E 270 Avangard

  Shes makinen per arsye mosperdorimi.Makina ka Letrat te sapo bera,gomina ferrota vaj e filtra te ber

  Dibër 18 June 16:43
  3,900.00 €
 • 6 foto
  Shitet golf 5 viti 2006
  Car

  Shitet golf 5 viti 2006

  makina esht ne super gjendje e spo ardhur nga gjermania me dogan te paguar shum e paster si mrena d

  Dibër 16 June 19:25
  4,700.00 €
 • 2 foto
  Mercedes benx
  Car

  Mercedes benx

  Mercedes benz 2000 motor evo viti 2003 cmim i pa diskutushem

  Dibër 13 June 22:19
  4,000.00 €
 • 1 foto
  Mercedez-benz c200
  Car

  Mercedez-benz c200

  Mercedez-benz c200

  Dibër 12 June 17:21
  3,500.00 €
 • 3 foto
  Touran 2011
  Car

  Touran 2011

  Makina esht ne gjendje shum te mire FULL OPSION

  Dibër 11 June 22:40
  11,000.00 €
 • 8 foto
  Lancia Delta automat panorama
  Car

  Lancia Delta automat panorama

  Lancia Delta Full Options brenda dhe jashte. E ardhur nga Zvicra, me dogane dhe dokumenta te paguara

  Dibër 10 June 01:41
  With agreement
 • 4 foto
  Benz c250 Turbodiesel
  Car

  Benz c250 Turbodiesel

  Makina shitet per arsye mos perdorimi eshte ne gjendje te mire letra deri ne fund te korrikut

  Dibër 9 June 22:03
  1,500.00 €
 • 2 foto
  Makina ne shitje \"OKAZION\"
  Car

  Makina ne shitje \"OKAZION\"

  makina ne shitje gjtha llojet sjellim edhe me porosi cmime te mira

  Dibër 7 June 15:48
  With agreement
 • 4 foto
  Mercedes G class 400 biturbo
  Car

  Mercedes G class 400 biturbo

  G class 2002 look i 2014,eshte ne gjendje shume te mir nga ana xhenerike edhe motorike, e gatshme pe

  Dibër 7 June 00:08
  23,000.00 €
 • 0 foto
  super okazjon
  Car

  super okazjon

  ses opel korsa e ardhur nga italia me dokumena te paguar

  Dibër 5 June 22:12
  2,500.00 €
 • 5 foto
  Fiat panda
  Car

  Fiat panda

  Shitet fiat panda hobby e 2002 me Letra të rregullta shqiptare deri në prill 2020 me targa të rej

  Dibër 4 June 01:21
  1,500.00 €
 • 5 foto
  pesho 407 sw
  Car

  pesho 407 sw

  Shitet ose Ndërrohet Pezho 407 SW 2.0 Naft Viti 2006 Kambio Automatike/Steptronic Full Optional*

  Dibër 2 June 23:34
  2,600.00 €