TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

Price: With agreement
TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

details

posted
24 February 09:40
category
Biznes & Punësime > Sherbime
country
Kosovo > Mitrovica region > ethnology

Description

Japim tenda Tavolina Karrika me qira per Dasma Syneti muzik Koncerte Panaire Kanagjeqe si dhe qdo aheng familjar shatora jane te qdo madhesie sipas nevojes dhe porosise Shatorra jan prodhim gjerman te cilesise se lart
Pet info kontakto Xhabir Jashari
Tel.044 213 036
Viber+383 49 213 036


Similar ads