Japim me qera:Sllovenka,Kande,Shina.

Price: With agreement
Japim me qera:Sllovenka,Kande,Shina.

details

posted
14 January 19:16
category
Shtepi & Familje > Materiale ndertimi
country
Kosovo > Mitrovica region > ethnology

Description

japim sllovenka me qera te madhesive të ndryshme.poashtu edhe shina dhe kande.
na kontaktoni ne numrat e telefonit
044910539
049484098


Similar ads