Disqe Nr 14 me goma+kupat per Ford Fiesta

Price: 9,000.00 Lek
Disqe Nr 14 me goma+kupat per Ford Fiesta

details

posted
4 April 12:55
category
Automjete > Autopjese dhe paisje
country
Albania > Vlora region > Vlore

Description

Shiten 4 disqe + goma (175 65 14) Hankook + kupa

Te gjitha bashke 9000 Lek.