Shitet papafingo me pamje te plote nga deti

Price: 300,000.00 €
Shitet papafingo me pamje te plote nga deti

details

posted
7 July 11:27
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Albania > Vlora region > Vlore
Kuadratura
700 m²
Numri i dhomave
2

Description

Papafingo për shitje e pozicionuar në Koder, Sarandë. Kjo papafingo përbëhet nga 2 dhoma gjumi, 2 tualete, dhomen e ndjenjes me oxhak dhe një kuzhinë. Të gjitha gjerat e nevojshme janë të përfshira. Ballkoni jashtë është i madh, me një pamje të plotë të detit, stadiumit dhe malit. Ju mund të ndjeni diellin të ndriçojë gjatë gjithë ditës, i cili hyn në çdo dhomë. Ballkoni është i përsosur për t'u çlodhur, për të vendosur një tavolinë dhe për të shijuar një pije ose një vakt. Ky opsion është i mirë jo vetëm për të qëndruar gjatë verës, por për tërë vitin kjo është një mundësi e mire, sepse kjo papafingo eshte ne gjendje t'ju ofrojë një qëndrim të rehatshëm.
Për më shumë informacion ju lutemi na kontaktoni!