SUPER APARTAMENT NE QENDER TE VLORES

Price: 900.00 €
SUPER APARTAMENT NE QENDER TE VLORES

details

posted
15 January 20:22
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Albania > Vlora region > Vlore
Kuadratura
113 m²
Numri i dhomave
3

Description

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 113 M2 NE QENDER TE VLORES TEK XHAMIA LAGJIA DESHMORET KATI I 3 I BANIMIT I KOMPLETUAR DHE I PA BANUAR ME PARE ME PLANIMETRI TE REGULLT DHE PUNIME TE KOHES