SHITET APARTAMENT 2+1 NË LUNGOMARE, VLORË

Price: 65,000.00 €

details

posted
5 October 2020 13:07
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Albania > Vlora region > Vlore
Kuadratura
96 m²
Numri i dhomave
3

Description

Shitet apartament 2+1 në Lungomare, Vlorë. Ka një sipërfaqe të brendshme prej 96 m² me dokumentacion të rregullt hipotekor. Organizohet në sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje nga deti. Apartamenti ndodhet në kat të 3 -të të një pallati 8 katësh të mirëorganizuar dhe të pajisur me ashensor. Ndodhet në një zonë shumë të mirë të qytetit, pranë detit dhe njëkohësisht ofron shumë lehtësira në lidhje me transportin publik, supermarkete, farmaci, bare, restorante etj. Vjen në shitje me një çmim prej 65 000 €/total. Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 70 66 661