SHITET APARTAMENT 1+1 , NE LUNGOMARE

Price: 1,200.00 €
SHITET APARTAMENT 1+1 , NE LUNGOMARE

details

posted
31 January 11:07
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Albania > Vlora region > Vlore
Kuadratura
72 m²
Numri i dhomave
1

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 (DHOME GJUMI DHE SALLONI BASHKE ME KUZHINEN) NE FILLIM TE LUNGOMARES, APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 6 TE NJE PALLATI TE MIR ADMINISTRUAR ME ASHENSOR DHE HAPSIR PARKIMI. APARTAMENTI ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIR .
KA NJE HAPSIRE PREJ 72 M2
ESHTE MUNDESI SHUME E MIR INVESTIMI
VLERA: 1200 EURO M2
PER INFORMACION KONTAKTONI NE NR
0693784826