OKAZION Shitet apartament 3+1 prane Policis Vlore!

Price: 48,500.00 €
OKAZION Shitet apartament 3+1 prane Policis Vlore!

details

posted
30 January 09:55
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Albania > Vlora region > Vlore
Kuadratura
90.7 m²
Numri i dhomave
3

Description

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90.7m2 dhe eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne ambient ndenje me kuzhinen e vecuar , tre dhoma gjumi , nje tulet i cili eshte me dritare si edhe nje ballkon. Orientimi i apartamentit eshte perendim gje e cila mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te parafundit ne nje pallat ekzistues te viteve 1989.

Per me shume informacione na kontaktoni!