Apartment

Price: 80,000.00 €
Apartment

details

posted
18 March 2021 20:29
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Albania > Vlora region > Vlore
Kuadratura
114 m²
Numri i dhomave
2

Description

Pallati I ri ndertuar se fundmi Me dopjo mur dhe me sistem kapot nga jashte nè bulevardin skeles mbas Bankes Raifaizen me certifikate pronesie. Apartamenti 2+2+1 kati I 3 eshte I investuar me tavane te varur me parket cilesor Ac5 me dyer druri me guzhine moderne, Elektroshtepiake te reja dhe cilesore me motorr inverter dhe shume ekstra te tjera ! Per me shume informacion telefononi