Apartament 2+1 ne lungomare

Price: 82,000.00 €
Apartament 2+1  ne lungomare

details

posted
23 March 2021 18:18
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Albania > Vlora region > Vlore
Kuadratura
99 m²
Numri i dhomave
2

Description


S410Apartament 2+1 te kompleksi Oslo ne lungomare .
Ndodhet ne katin e 7 dhe eshte 99m2
Ka orientim nga lindja dhe eshte I organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallon,kuzhine,tualet dhe nje ballkon me pamje nga mali.
Eshte plotesisht I mobiluar dhe ne gjendje te shkelqyer por mund te shitet dhe I pamobiluar.
Disponon certificate pronesie dhe cdo dokumentacion. Deti eshte vetem disa hapa larg.

Cmimi I shitjes eshte 82 000 euro.
Per me shume info ose vizite ne prone kontaktoni ne nr e telefonit :0698252671 ose mund te vizitoni profilin e instagramit @maria.estateall