Shiten komplet ne sasi nga 25€ copa

Price: 25.00 €
Shiten komplet ne sasi nga 25€ copa

details

posted
27 February 18:46
category
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
country
Kosovo > Gjilan region > year
Year of production
year

Description

Shiten Tharese te rrobave, furra, Maqina per larjen e enëve disa aparate te kafeve, qadra gjysem Hënë etj.
Shiten komplet me qmime shume te volitshem.


Similar ads