shitet VW Passat

Price: 1,600.00 €
shitet VW Passat

details

posted
3 June 15:44
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Tirana region > Tirana
The march
automatic
Mileage
25 000 - 29 999
Fuel
Nafte
Targa
Albanian
Type
VW Volkswagen
pattern
Passat

Description

Shitet VW Passat: viti 2004, 1.9, nafte, kambio automat, timon anglez. Targat jane shqiptare dhe taksat vjetore e te kontrollit teknik jane paguar.


Similar ads