Golf-3, automat, benzin+gaz, kondicioner

Price: 2,000.00 €
Golf-3, automat, benzin+gaz, kondicioner

details

posted
20 May 2021 14:04
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Tirana region > Tirana
Targa
Albanian
The march
automatic
Type
VW Volkswagen
pattern
golf
Year of production
1992
Fuel
Gasoline + Gas
Mileage
190 000 - 199 999

Description

Shitet VW Golf 3, viti 1992, benzine+gazi (jo ne leje), 5 dyer, kambio automatike, kondicioner, timon hidraulik, antimjergull, pasqyra elektrike, timon dhe sallon sport, me sherbime sapo kryera vaj, filtra, suporte amortizatori, frena tambure ferrota te reja, pulmon dhe valvola e re. Ne gjendje shume te mire, letrat deri Dhjetor 2021, me targa TR.
Çmimi 2000 euro. Tel 067 20 83 161


Similar ads