SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 ME DOGAN NDERROHET

Price: 5,900.00 €
SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 ME DOGAN NDERROHET

details

posted
1 April 17:40
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Tirana region > Tirana
The march
automatic
Mileage
130 000 - 139 999
Fuel
gasoline
Targa
Të huaja
Type
Suzuki
pattern
SX4

Description

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 ME DOGAN TE PAGUAR, ME NAVIGATION BLUETOOTH USB AUX
CAMERA PARKIMI
ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE MBYLLJE QENDRORE ME PULT
MOTOR 2.0 BENZIN
KAMJE AUTOMAT ME VAJ
MUNDESI NDRRIMI
SHITET NDERROHET


Similar ads