SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

Price: 3,700.00 €
SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

details

posted
18 March 14:12
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Tirana region > Tirana
The march
automatic
Mileage
180 000 - 189 999
Fuel
gasoline
Targa
Të huaja
Type
Suzuki
pattern
Liana

Description

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR ME CLIMA, KOMANDA NE TIMON
SEDILJE ME NGROHJE, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, GJENDJE PERFEKTE


Similar ads