Okazion Volkswagen Jetta, 2006

Price: 5,700.00 €
Okazion Volkswagen Jetta, 2006

details

posted
23 September 10:26
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Tirana region > Tirana

Description

☑ Taksa, Kolaudim, Siguracion te paguara 08/2021
☑ Nafte 2.0 Manuale
☑ Sensor Parkimi, Navigator + Bagazhier 6-cd
☑ Interiori rrobe ngjyre e zeze
☑ Goma te reja 100%
☑ Viti 2006, Km 213.000
☑ Gjendje perfekte motorrike, xhenerike dhe vizuale.


Similar ads