Super gjendje.

Price: 2,600.00 €
Super gjendje.

details

posted
14 March 08:34
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Tirana region > Tirana
Targa
Albanian
The march
handbook
Type
Mercedes-Benz
pattern
E 200
Year of production
2000
Fuel
gasoline
Mileage
190 000 - 199 999

Description

Shitet mercedes benc E klas 200 benzin. Viti 2000 ne gjendje shum te mire. Motorrike dhe xhenerike shum e mirembajtur nga brenda dhe nga jashte. Makina disponon: drita xenon fabrikisht. Klima mbyllje qendrore. Shum ekonomike mund ti montohet dhe impianti i gazit dhe behet akoma me ekonomike. Te interesuarit te kontaktojne ne nr 0696610838 2600€ i diskutushem


Similar ads