OKAZION I VERTET C300 MERCEDES BENZ NDERROHET DISK

Price: 10,400.00 €
OKAZION I VERTET C300 MERCEDES BENZ NDERROHET DISK

details

posted
7 February 15:44
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Tirana region > Tirana
Targa
Albanian
The march
automatic
Type
Mercedes-Benz
pattern
C 300
Year of production
2009
Fuel
gasoline
Mileage
95 000 - 99 999

Description

OKAZION!!!SHITET C 300 4 MATIC BENZINE(NUK KA MALORE QE E NDALON) ME VETEM 102.000 KM ORIGJINALE!!!GJENDJA GJENERIKE E MOTORRIKE NUK KA ASNJE LLAMB TE NDEZUR, PERFEKTE JO SI ATO RRANGALLA TRREGU!!!ESHT BLE ME 88.000 KM DHE KA BO VETEM 14.000 KM NE SHQIPRI (SHUMICA TE BERA NE RRUG TE GJAT).10.500 EURO CMIM SHUM I ARSYSHEM PER KM,GJENDJEN DHE VITIN E MAKINES NE CMIM PERFSHIEN TJERA 4 DISQE ORIGJINALE BENZI 17 PLUS GOMA DIMRI,SHITET OSE NDERROHET PLUS DIFERENC NGA ANA JUAJ.SHUM E SHPEJT,DHE KOMODE
SHKRUNI NE WP PER CDO PYTJE
DISKUTUSHEM

mundesi - mundsi - nderrim - ndrrim - ndrrohet - nderrohet
Mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso kovertim xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen citroen bx citroen bmw 318 bmw 32audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD,
Audi S8 2008 5.2 v10 Benzin (Automat) Mercedes Benz E Class 2006 3.2 Nafte (Automat) Mercedes Benz C Class 2008 2.2 Nafte (Automat) Mercedes Benz C Class 2004 2.2 Nafte (Automat) Golf 4 2002 1.6 Benzine-Gaz (Manual) Chevrolet 2011 1.4 Benzine-Gaz (Manual) Skoda Fabia 2005 1.9 Nafte (Automat) Audi A4 2007 1.8 Benzine-Gaz (Automat) Audi A3 2003 1.9 Nafte (Manual) Golf 4 2002 1.9 Nafte (Manual) E Tag - Tag : Abarth - Alfa Romeo - Audi - Bentley - BMW - Cadillac - Chevrolet - Chrysler - Citroen - Dacia - Daewoo - Daihatsu - Dodge - Ferrari - Fiat - Ford - Foton - GWM - Honda - Hyundai KIA - Lamborghini - Lancia - Land Rover - Lexus - Lotus - Mahindra / Renault - Maserati - Mazda - Mercedes - MG - Mitsubishi - Multicar - Nissan - Opel / Vauxhall - Peugeot - Porsche - Renault - Rover - Saab - Samsung -


Similar ads