Merceds-Benz C200 AVANTGARDE

Price: 4,400.00 €
Merceds-Benz  C200 AVANTGARDE

details

posted
10 February 18:36
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Tirana region > Tirana
Targa
Të huaja
The march
handbook
Type
Mercedes-Benz
pattern
C 200
Year of production
2003
Fuel
Diesel
Mileage
200 000 - 249 999

Description

Shitet Mercedes c200 ne gjendje shume te mire. Makina eshte e ardhur nga Gjermania,me dogane te paguar.Avantgard dhe me shum extra si: xhama elektrik ,pasqyra elektrike,sedilje elektrike ,sedilje me ngrohje, NAVI radio cd ,komanda ne timon, timon sport trekendesh, ABS , ESP ,drita mjergulle etj...


Similar ads