Mercedes Benz E270 CDI

Price: 5,500.00 €
Mercedes Benz E270 CDI

details

posted
23 January 02:37
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Tirana region > Tirana
Targa
Albanian
The march
automatic
Type
Mercedes-Benz
pattern
E 270
Year of production
2003
Fuel
Diesel
Mileage
190 000 - 199 999

Description

⬇️
SHITET
?Mercedes-Benz E270 CDI Avantgard
?Viti 2003, 205024 KM Origjinale
?Kambio Automat Tip-Tronic, Pilot Automat
?KLIMA, xhama elektrike, Navigator Satelitor
?Disqe alumin 17
?Airbag (SRS), ABS, ESP, ASR
?Sedilje elektrike me ngrohje
?Sistem Alarmi, 2 celësa Me pult
?Dogane e Paguar, Me targa dhe dokumenta te paguara gjendje perkryer me te gjitha sherbimet e bera ne kohe.
?Cmimi: 5500 euro

?Cel: 0694622622


Similar ads