ML 350d 2013 SUPER FULL OPSION ///AMG 100% E PASTER

Price: 26,500.00 €
ML 350d 2013 SUPER FULL OPSION ///AMG 100% E PASTER

details

posted
2 October 02:36
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Tirana region > Tirana
Targa
Albanian
The march
automatic
Type
Mercedes-Benz
pattern
ML 350
Year of production
2013
Fuel
Dizel / Naftë
Mileage
190 000 - 199 999

Description

SHITET: ML 350d 2013 SUPER FULL OPSION ///AMG LOOK SUPER E PASTER
CMIMI: 23.500€ I DISKUTUSHEM
-TEL:
-VITI 2013 (DHJETOR)
-PREMIUM PAKET
-AMG PAKET
-RADAR DISTRONIC
-VETPARKIM
-MOTOR 3.5 NAFT (PA TAKS LUKSI)
-AMG LOOK
-190.000 KILOMETRA ORIGJINALE (ME GARANCI
-SEDILJE ME FTOHJE+NGROHJE
-SEDILJE ME MASAZH
-SEDILJE ME MEMORJE
-SALLON BEZH
-KAMERA PARKIMI
-SENSOR PARKIMI
-DVD VIDEO
-NDEZJE ME GISHT
-XHAMA TE ZINJ
-SISTEM AMORTIZIMI ME SUSTA
-NGJYRA E BARDHE
-SUPER E PASTER 100%
-FENNERET BIXENON&LED
-ME DOGAN TE PAGUAR
-HAPJE MBYLLJE ME GISHT
-KAMBIO AUTOMATIKE
-BAGAZHI HAPET+MBYLLET ME BUTON
-4x4
-AUTO HOLD
-SALLON LEKURE E ZEZ ME QEPJE
-START-STOP
-BAGAZHI ME BUTON
-PILOT AUTOMATIK
-TIMONI ME NGRITJE-ULJE
-SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
-4 XHAMAT ELEKTRIK
-PASQYRA ELEKTRIKE
-AIRBAG
-SRS
-ESP
-KOMANDA NE TIMON
-BLUETOOTH
-SD CARD
-AUX
-NAVIGATOR
-KONDICIONER
-KLIMA
-KOMPJUTER BORDI
-SENSOR SHIU DHE DRITASH
-MAKINA ESHTE E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE


Similar ads