C Klass 200-CDI Automat-Bezhe 17-Zoll Gjermania??

Price: 5,200.00 €
C Klass 200-CDI Automat-Bezhe 17-Zoll Gjermania??

details

posted
18 November 18:40
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Tirana region > Tirana
Targa
Të huaja
The march
automatic
Type
Mercedes-Benz
pattern
C 200
Year of production
2005
Fuel
Dizel / Naftë
Mileage
200 000 - 249 999

Description

C Klasse 200-CDI Super Ekonomik
Makina ka 266.000 km Garanci te plot Tek Mercedesi
Liber Servisi i plote deri 2020 Tek Mercedesi Gjermani🇩🇪
Jepet me Garanci Kambio Motor Super Gjendje
Sediljet e para me Ngrohje
Kondicioner,Gjithcka Shume e Paster nje Dore e Mbajtur
Xhamat e zinje
Disqe Origjinal 17-zoll Gomat GooDyear-2020 Dy Çelsa
Dogan te paguar dhe letra te Noterizuara Gati per Targa
Ju lutem cmimi diskutohet pasi te shikohet makina..!!