HYUNDAI 2.4 BENZIN+GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN 2005

Price: 5,000.00 €
HYUNDAI 2.4 BENZIN+GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN 2005

details

posted
17 September 20:05
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Tirana region > Tirana
Targa
Albanian
The march
handbook
Type
Hyundai
pattern
Santa Fe
Year of production
2005
Fuel
Gasoline + Gas
Mileage
170 000 - 179 999

Description

Shes hyundai santa fe 2.4 benzin+gaz shkruar dhe ne leje qarkullimi.9 litra gaz konsumon per 100 kilometer.impjanti montuar sot me 17.09.2019 tek eltoni autogaz fushkruj MARKA IMPJANTIT STAG me 5 vjet garanci ka kushtuar 750 euro e sapo ardhur nga Zvicra makina me 08.11.2004 viti prodhimit me.03.09.2007 dale ne qarkullim eshte look 2007 komplet brenda jasht.xhamat e zi origjinal dhe elektrik 4 xhamat.4 x 4 .sallon lekure origjinale.sendilet me ngrohje.clima digjitale.cruise control pilot automatik.abs esp srs kompjuter bordi cd dvd aux mp 3.kilometra origjinale 180 mij.l.mbyllje me antifurt.baterin e re e bleva sot 120 mi lek.dogan letra taksa siguracion kualidim deri me 17.09.2020.3 dit ka makina ne shqiperi.vaji 5/40 filter ajri te nderruara sot 4 gomat 100 % te reja dhe ferrotat e nderruara para mbrapa.kataliti euro 5.viber telwatcap 0682243777 Mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera cosvorth cosworth seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen zx citroen bx citroen saxo volvo 460 volvo 440 bmw 318 bmw 32audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220


Similar ads