GTI

Price: 6,500.00 €
GTI

details

posted
26 September 22:52
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Tirana region > Tirana

Description

Golf GTI 2.0TFSI benzin super gjendje 140000 km origjinale goma te sapo vena sallon lekur serdilje me ngrofje + fryrje, cfryrje , baxha xhami letra dhe siguracion te paguara per 1 vit . Disqe alumin 18 te ngusht para dhe te gjër mbrapa . Marmita me zhurme nga fabrika . 200 kuaj fuqi nga fabrika . Navi golf 7 bluetooth + Aux+ kart memorje + kamer parkimi

Vetem telefonata serioze ( Cmimi negociushem) vetem kontakt Whatsup


Similar ads