??FORD KUGA INDIVIDUAL 2.0TDCI 4WD FULL OPTIONS ??

Price: 12,200.00 €
??FORD KUGA INDIVIDUAL 2.0TDCI 4WD FULL OPTIONS ??

details

posted
4 June 10:59
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Tirana region > Tirana
The march
automatic
Mileage
180 000 - 189 999
Fuel
Nafte
Targa
Albanian
Type
Ford
pattern
Kuga

Description

🇨🇭FORD KUGA INDIVIDUAL 2.0TDCI 4WD FULL OPTIONS 🇨🇭
🇨🇭Sapo importuar nga Zvicra me dogan te paguar , gati per targa🇨🇭 Me liber sherbimesh te FORDI
▪️Motor : 2.0 TDCI (163Hp)
🔸Konsumi:
🔹Autostrad : 5.1 l/100 km
🔹Kombinuar : 5.9 l/100 km
🔹Qytet : 7.2 l/100 km
▪️Lenda djegese : Nafte
▪️Viti : 11/2012
▪️Kambio : Automatike
▪️KM: 181.000 KM/ (me garanci me liber sherbimesh te Fordi , mund ta kontrolloni te perfaqesia e Ford )
▪️Ngjyra : E Bardhe

💶CMIMI : 12,200€ (i padiskutueshem)💶

⤵️Opsionet shtese :
▫️Individual origjinal fabrike
▫️ 4WD (4x4)
▫️Kambio Automatike / Tiptronic(+/-)
▫️ABS/EPC/AIRBAG
▫️Start/Stop (fiket dhe ndizet me buton pa perdorur celesin)
▫️Keyless (hapet dhe mbyllet me buton pa perdorur celesin)
▫️Tavan panoramik
▫️Bluetooth+Radio CD +Aux + USB + iPod + Drita LED + Drita Xeno (feneret me lupa , rrotullohen sipas ktheses)
▫️Navigator i madh me touch
▫️Komanda ne timon + timon me 3 opsione( standard,sport,comfort)
▫️Sallon origjinal Individual me qepje shume i paster
▫️Sedilje elektrike + ngrohje para♨️
▫️Xhama elektrik+ Mbyllje qendrore me pult
▫️Pasqyrat elektrike me palosje
▫️Xhama te zinj origjinal nga fabrika mbas + xhama te zinj para
▫️Xhami ballor me nuanc lejla origjinal fabrike
▫️Sensor parkimi origjinal para/mbas + kamera parkimi mbas + Cruise Control(pilot automatik) + Kompjuter Bordi
▫️ Sensor Shiu , dritash
▫️Disqe 19’ origjinal Ford me goma verore te reja + 4goma dimri te reja bashk me disqe 17’ rezerv
▫️Ganxh
▫️Makina disponon 3 celesa

‼️Fordi eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera (mekanike , estetike nuk ka asnje gervishtje , i kemi bere dhe past qeramike komplet ) mund ta kontrolloni te servisi juaj i besuar , shoqerohet me foto dhe video ne momentin e blerjes ne Zvicer dhe mberritjes ne Port te Durresit (i gjeni dhe ne HIGHLIGHTS)‼️Transparenc 100% qe nga momenti blerjes ne koncesionar!

⚠️Te gjitha makinat qe ne tregetojme jane te PAAKSIDENTUARA & me KILOMETRA ORIGJINALE me GARANCI disponojme Liber Sherbimesh nga koncesionari perkates per te gjithe te interesuarit ⚠️

❌VETEM SHITET NUK NDERROHET❌

📍Adresa : TIRANE
📞 069 52 51 530
INSTAGRAM : alpha__auto_

MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS EVO CLASS A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne vlore tirane durres fier kavaje okazion


Similar ads