SHITET NDERROHET FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013

Price: 1.00 €
SHITET NDERROHET FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013

details

posted
26 March 21:21
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Tirana region > Tirana
The march
handbook
Mileage
200 000 - 249 999
Fuel
Nafte
Targa
Të huaja
Type
Fiat
pattern
Ducato

Description

SHITET NDERROHET
FUGON FRIGORIFER NGRIRES FTOHES
VITI 2013 ME DOGAN TE PAGUAR
FIAT DUCATO 2.3 NAFT
KAMJE MANUAL 6+1
E IMPORTUAR NGA FRANCA
ME DOGAN TE PAGUAR TVSH
ME FRIGORIFER CARRIER ME 2 DHOMA FTOHJE
ME TEMPERATURE DERI MINUS 20 GRADE
PERDORET SIPAS NEVOJES
GJITHASHTU PERDORET DHE ME PRIZE
PESHA MBAJTESE 900 KG
MUNDESI NDRRIMI
SHITET NDERROHET
NDRRIM I MUNDSHEM


Similar ads