FIAT FIORINO QUBO 1.3 NAFTE 2009 ZVICRA

Price: 3,700.00 €
FIAT FIORINO QUBO 1.3 NAFTE 2009 ZVICRA

details

posted
20 April 22:27
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Tirana region > Tirana
The march
handbook
Mileage
160 000 - 169 999
Fuel
Nafte
Targa
Të huaja
Type
Fiat
pattern
Qubo

Description

FIAT FIORINO QUBO 1.3 NAFTE VITI 2009 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR
ME KONDICIONER
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
DISQE ALUMIN, BLUETOOTH USB AUX
SENSOR PARKIMI
SUPER EKONOMIKE
GJENDJE PERFEKTE


Similar ads