Fiat Idea 1.3 benzin Automat viti2006

Price: 2,700.00 €
Fiat Idea 1.3 benzin Automat viti2006

details

posted
23 February 10:24
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Tirana region > Tirana

Description

Shitet Fiat idea 1.3 benzin kambio automat , viti 2006, e sapo ardhur nga italia me dogane te paguar. 145 mij km origjinale . 4 goma te reja 100%
Ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike , shum e paster nga brenda dhe nga jasht.
Cmimi: 2700€ i diskutueshem
Tel: 0693656201


Similar ads