DAEWOO NUBIRA 2004 AUTOMATIKE 1.8 BENZINE GAZ

Price: 3,400.00 €
DAEWOO NUBIRA 2004 AUTOMATIKE 1.8 BENZINE  GAZ

details

posted
6 January 11:45
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Tirana region > Tirana
Targa
Albanian
The march
automatic
Type
Daewoo
pattern
Nubira
Year of production
2004
Fuel
Gasoline + Gas
Mileage
150 000 - 159 999

Description


Daewoo nubira Viti 2004 motor 1.8 benzine gaz
KAMJE AUTOMATIKE
ME dokumenta te PAGUARA DERI maj 2019 perfshire kolaudim, siguracion, taksa
ME impjant gazi sekuencial me 3 vjet garanci
ME CLIMA, Komanda ne timon XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE MBYLLJE QENDRORE ME PULT
IMPJANT gazi I shenuar ne leje qarkullimi
GOMA TE REJA
Ne gjendje perfekte
Daewoo eshte pjes e general motors ( te gjitha pjeset I ka OPEL perfshire dhe motor Kamje)

Cel. : 0686241581


Similar ads