Audi A6 2.8 FSI QUATTRO BLACK EDITION

Price: 10,700.00 €
Audi A6 2.8 FSI QUATTRO BLACK EDITION

details

posted
7 May 11:38
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Tirana region > Tirana

Description

Shitet Audi A6 motori 2.8 fsi QUATTRO benzine gaz. Impianti i gazit STAG i montuar me 5 vite garanci (kosto1450euro). 230 mij km origjinale. Ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike (e gatshme per cadolloj prove). 4. Goma t reja pirelli P ZERO me disqe 19 inch s line. BLACK EDITION. Ferrota t reja TEXTAR para mbrapa. Vaj filtra (CASTROL 5/30) i sapo nderruar. Bateri e re VARTA. Interiori gri S line shum i paster. Sensore parkimi para mbrapa q shfaqen n ekran. Perde origjinale dhe xhama t zinj origjinal. Sistem audio BOSE. Fenera dhe stopa LED (daytime lighting), xenon me drita adaptive q kthehen sipas rruges. Makina esht n gjendje perfekte. Cmimi i diskutueshem. Per info te tjera ju lutem vetem whatsap dhe viber


Similar ads