Shes Apartament ne Tirane

Price: 64,000.00 €
Shes Apartament ne Tirane

details

posted
23 February 10:24
category
Patundshmeri > Shtepi / Vila
country
Albania > Tirana region > Tirana

Description

Apartament 1+1, me sipërfaqe 63.7 m2, me një orientim midis veriut dhe perëndimit. Hyrja bëhet në zonën e ditës e cila ka akses dhe diellëzohet nga llozha me orientim veri-perëndimor. Përballë hyrjes gjendet dhoma e gjumit ndërsa në të djathtë tualeti. Dhoma e gjumit ka dritare me orientim veri-perëndim.


Similar ads