OKAZION - Mobilje, Dhoma Gjumi, Kuzhine

Price: With agreement
OKAZION - Mobilje, Dhoma Gjumi, Kuzhine

details

posted
4 March 19:47
category
Shtepi & Familje > Mobilje
country
Albania > Tirana region > Tirana

Description

Shes Mobilimin e nje Shtepie / Hyrje.
1 Dhome Gjumi Cifti komplet (Dollape, Tavolina, etj.)
1 Dhome Gjumi per Femije komplet (Dollape, tavoline, etj)
1 Kuzhine me ose pa pajisje dhe tavoline ngrenie me 8 vende.
1 Kend i plote salloni 3.5 x 2 m.

Rasti i mire me te mobiluar nje shtepi te plote.

Mobilet jane perdorur 5 vite dhe shiten per shkak ndryshimi shtepie.

Cmimi 6000 Euro i diskutueshem.


Similar ads